Otec Jeff (Joel McHale) přijede s dcerou Becky (Lulu Wilson) a přítelkyní (Amanda Brugel) na víkend k jezeru. Jenomže výlet se změní v boj o život, když k nim domů vtrhnou vězni na útěku, vedeni nemilosrdným Dominickem (Kevin James). (Dalfor)

Ignitus.C

Vždycky jsem si říkal, že kdyby Sám Doma nebyl film pro děti, že by to byl docela horor. A tohle se tomu dost blížilo. Jinak totální nuda. Nevím vůbec k čemu to celé bylo. Vůbec nám třeba nevysvětlili o co těm chlápkům šlo, a třeba od čeho byl ten klíč. Jediné co, tak scéna s okem byla docela nechutná. A to jenom pro to, že na oči jsem dost háklivý. Ale nechutnost pro mě není u filmu žádná přednost. Kevin James má tak 140 kilo, a Robert Maillet má tak 160, a navíc dost přes dva metry. To měli dobrý štěstí na ty uniformy co ukradli... Hodně věcí tam bylo hodně přehnaných a nereálných, a pořád úplně nevím jestli nám tu Becky ukazovali jako nebezpečného vraždícího psychopata (Což opravdu byla), a nebo jako hustou drsňačku. Takže ponaučení je znovu "Zabíjet je hnus, ale je to celkem cool?" Zvlášť když to dělá malá holka? Jo, na to téma už tu pár filmů bylo. Ale pořád dál s tím nesouhlasím. Jo, a Mailleta mi bylo normálně líto! ()

AmunRa

Zajmout rodinku na chatě v lesích u jezera zní jednoduše, pokud jste šéf bandy vrahounů, kteří zrovna uprchli z vězení. Špatné ovšem je, když na první dobrou nechytíte i frustrovanou teenagerku, která si konečně má na kom vybít vztek. Kriminálníků začíná ubývat a blonďatý andílek (skvělá Lulu Wilson) se topí v krvi. Jasně, není to žádné veledílo, ale ta obrácená logika, kdy místo vrahouna cupujícího bandu teenagerů je to teenager cupující bandu vrahounů je opravdu zábavná. A Becky není navíc žádný MacGyver, ale prostě jen vzteklá holka, která popadne první ostrou věc, která je někde poblíž. Dobře jsem se bavil. ()

Destoroyah

Becky je taká 13 ročná napodobenina Johna Wicka, dokáže zmasakrovať ozbrojeného muža pastelkami. Extrémne béčkový akčný krvák pri ktorom netreba brať ohľad na fyziku a iné pravidlá. Je to len zábava ktorú som si veľmi užil. Lulu Wilson je za mňa celkom dobrý výber ale radšej by som videl staršiu herečku ale aj tak je to dobrá herečka a rolu si užíva. Kevin James ako záporný hrdina je tiež celkom fajn, chladný a drsný. Celkový dojem mám dobrý a som spokojný s výsledkom. HODNOTENIE: 6,5/10 ()

Miroslav.Zac

Becky je taková ta typická na všechno nasraná puberťačka, jejíž rodinu na chatě přepadne banda kriminálníků. Uprchne a jelikož není horšího tvora než nasrané teenagerky, začne si to s nimi dost nevybíravě vyřizovat. A protože jí ti parchanti zabijí psa, budete jí fandit. Jen škoda, že ti kriminálníci jsou banda fakt tupých trotlů. ()

pitycz odpad!

13 ti léta holka postupně v souboji jeden na jednoho vraždí dospělé 2 metrové 130 kilové chlapy (uprchlé vrahy). A její ještě téměř nepředstavená nevlastní máma s prostřelenou nohou a synkem vedle sebe, těmhle řízkům plive na gauči do obličeje. To si myslím na ohodnocení filmu stačí. Děsná sračka. ()

kudryj

Červená Karkulka na lovu. Ač jde o silně nerealistický snímek, kdy 40 kilová dívenka, sundavá chlapy 80-120 kg celkem bez obtíží, člověk se u toho nenudí a může jen přemýšlet, kterýho magora tohle zase napadlo :). Sama doma, Kevin má konkurenci. ()

Zaks

Úvodná efektná prelínačka zloducha a smutného dievčatka naznačovala zaujímavý stret v nadchádzajúcich minútach. Ďalej však nasledovala len spleť rôznych nelogických konaní zločincov, ktorí si toho z kriminálu veľa nepobrali. Nezachránili to ani parodické vyvražďovačky malej hrdinky, ktorej výzor bol zjavne inšpirovaný postavičkou ružového dievčatka z filmu Ja, zloduch. ()

Aceboris

Neviem ako ostatných , ale mňa zaujalo to , že to Bratstvo plánovalo xy hodín , získať kľúč , ktorý v celom filme hrá najdôležitejšiu úlohu , ale ani za svet sa nedozviete od čoho je a čo vlastne odomyká. To ostatné mi pripadalo nesmierne pritiahnute za vlasy. 13 ročná Becky, ktorá je totálne skornutena stratou svojej mami v období puberty nevie zniesť , že otec si prinesie inú ženu s dieťaťom do ich života , následne banda akože Bratstva pri prevoze do iného väzenia nafinguje odpadnutie jedného spolucestujeceho a cesta na slobodu je voľná . Keď niekoho stretnú , je s ním amen , to však ešte netušila že im ich plány prekazí 13 ročný spratek , ktorý ich začne vraždiť jedného po druhom. Becky už nemá čo stratiť, keďže väzni zavraždia aj jej otca a novú mamičku má na háku. Sorry , ale sám doma v inej podobe viacej zvrátenej. Ale keď si toto celé odmyslím , zapocuvam sa do celkom dobrej hudby a zapozeram sa do slušných vrážd tak to celkom dobre prebehlo , rozhodne sa nudiť nebudete. Za mňa 5/10 je akurát. Horor toto určite nieje jednoznačne Thriller s akciou. Inak Kevin James napriek tomu , že som si ho zaskatulkoval ako debilka v nejakej z komédii, má tu prekvapil celkom pozitívne zahral drsňáka. ()

jethrotull odpad!

To je teda riadna krávovina. Absolutne nerealne ani pri vsetkej snahe.Este ze tam neboli aj Avenegers,lebo by ich vyvrazdila vsetkych. ()

zvendulka

Bohužel, Becky nepřesvědčila Culkina aby pokračoval v natáčení Sám doma, a tak to vzala do svých rukou. Je to dobrý Thriller, ale do horroru to má daleko. Třináctka, ze které se najednou stane vraždící stroj? Doufám že moje puberta bude probíhat podobně, i když mi je po 13. Na pobavení je to dobrý, ale není to něco u čeho bych se klepala strachy. Upřímně jsem to čekala lepší, a víc...hororovější? když teda je žánr ,,horror". Plus dávám za ty super udělátka, co si Becky vyrobila, rozhodně vyzkouším :D ()

hoffo odpad!

Oh, my Gosh! To som si zase naložil... Popisky v kolonke žáner sú poslednú dobu dosť na srandu. Ževraj: Akční / Drama / Horor / Thriller. Pritom keby sa jednalo o akčnú komédiu v štýle filmu "Sám doma", možno by som tomu dal aj tri frčky. Takto vôbec ani len netuším, koho má tento film osloviť? Teenagerov? Deti? Aby sa nebáli chodiť sami do lesa? Fakt neviem. Neuveritelne stupídny až trapný film, kde nejaká náctiletá pubertiačka postupne vyvražďuje bandu hrdlorezov, ktorí vo weekendovej chatke zajali jej otca a nevlastnú matku s nevlastným bratom... Inak s takýmito filmami, kde cca 45kg vážiaca, väčšinou žena, postupne vyvražďuje asi rotu 120kg profesionálne vycvičených zabijákov, sa poslednú dobu akokeby vrece roztrhlo. Nuž, niečo na tom bude, že Corona po prekonaní, asi len predsa necháva nejaké tie stopy, hlavne na mozgoch scenáristov a režisérov podobných "klenotov". Inak si takéto skraty neviem vysvetliť. ()

freebob

K filmu jsem se dostal na doporučení z jedné facebookove hororové skupině a tip to byl hodně dobrý.Becky je mladá problémová dívka, která se svojí rodinou odjíždí na chatu,kterou napadne skupinka vězňů v čele s Kevinem Jamesem (známý hlavně z komediálních rolí) v roli šéfa arijskeho bratrstva.A Becky se s nimi po vzoru filmů Sám doma a Plivu na tvůj hrob snaží vypořádat a nás čeká brutální krvavá podívaná.Ano je to přestřelené,ale funkční a pro žánrové diváky lahůdka. ()

Incanus

Dám solidní 2 hvězdy. Časem možná přidám i třetí. Becky splňuje to, co od popcornové zábavy krvavějšího střihu divák očekává. Násilí, napětí, ještě více násilí... A čím důkladněji (rozuměj co do rozsahu krvavých detailů), tím lépe. Po tuto hranici je film dobrý. Kevin James a Lulu Wilson jsou hvězdy, jejich obsazení je bezchybné. Takhle si představuji zápornou postavu.   V čem film pokulhává, je budování dějové linky. Chyběla mi větší hloubka ve scénách, které měly jednotlivé postavy vykreslit a usadit do tempa příběhu. Možná by filmu prospělo pár scén navíc, nikoliv ve formě flashbacků na minulost s nevyléčitelně nemocnou matkou. Aby bylo možné skutečně bolest z postupných ztrát kotev, které Becky v životě měla, prožít a s postavou cítit sympatie mnohem víc.   Je to film, k němuž se pravděpodobně časem vrátím, protože scény, v nichž je násilí (z jedné či druhé strany) vyobrazeno dostatečně krvavě, jsou mnohdy překvapivé, i když slabší první část podkopává pomstu za každou cenu, jako nosné téma filmu. ()