Major Maisner, svérázný policista a v současné době šéf Interpolu pro "střední Evropu a přilehlé asijské oblasti", nejprve brilantním způsobem dostane v Bangkoku asijské mafiány do blázince a poté se vrací do vlasti, aby se opět ujal svého místa ve Svitavách i v Praze, kde je pobočka Interpolu maskována jako psychiatrická léčebna. Před náměstkem ministra vnitra a kapitánem Hrubcem se však musí nejprve prokázat vytetovaným drakem. Ve skutečnosti totiž nejde o majora Meisnera, ale o jeho dokonalého dvojníka. Pravý major sedí ve vězení v Bangkoku, což zařídil právě náměstek s Hrubcem, kteří se ho chtěli nadobro zbavit. Jenže to neznají nezničitelného českého poldu. Tomu se samozřejmě podaří uprchnout a v přestrojení za asijského zemědělce dorazí do vlasti. Ani on, ani jeho dvojník, nemají o tom druhém nejmenší ponětí, což vede k celé řadě omylů, záměn a nedorozumění. Náměstek s Hrubcem se sice pokusí dvojníka přinutit, aby skutečného Meisnera zabil, ten to však nedokáže. Místo toho zřídí na policejní stanici tajný nevěstinec, kam se mu podaří naverbovat nejen věčně neukojenou psychiatričku Kudlákovou, ale také starostovu ženu. Bláznivé situace a překvapivá odhalení se kupí takovým tempem, že občas ztrácí přehled i sám Meisner. Přesto však dokáže dotáhnout celou záležitost s dvojníkem do absolutně nečekaného a pochopitelně zdárného konce. (oficiální text distributora)

Moraldo odpad!

Vybroušené dialogy, úchvatné herecké výkony, propracovaný scénář, nádherná kamera, božská hudba... Jo, tak o tomhle všem si nechte jen zdát. Je to jedna z největších ubohostí co jsem viděl. Tenhle film mě rozložil na atomy. :-( Tohle je naprosto kncentrovaný sajrajt!! ()

LooX odpad!

Krucinál,to nevíte co s prachama?Proč je nedarujete mě??Rozhodně to bude výhodnější investicenež do tohohle ubohého výblitku ()

doollaar

Bajecna komedie ceskeho pozdvizeni,zabavna jak pro male tak velke.Major Majsnej vyznamna vzpominka v ceske filmotece,nesmi chybet v zadne domacnosti jako pamatecni film. ()

Kubasino

Já myslím, že tohle si 15. místo v žebříčku nejhorších filmů nezaslouží. Neříkam, že jsem z toho byl naměko, ale celkem mě to pobavilo a je to lepší, než se koukat na ty krávoviny, co v 90 procentech dávají v televizi. ()

zurivymlok odpad!

Totálně k zblití. Banda herců, kteří se chovají jako totální debilové. Řekl bych, že větší kravinu snad nikdo ani natočit nemůže: bohužel však vzniknula Troškova trilogie Kameňák, která je ještě větším průserem. ()

Linsang

U jedničky jsem se slušně pobavila, dvojku jsem přežila, ale třetí díl už jsem dokoukala jen ze setrvačnosti. Až mi bylo herců líto, čemu se to propůjčili. Tady bylo špatně skoro všechno - chabý scénář, opakované vtipy a stále více přehrávající herci. Jedna hvězda ze soucitu. ()

Eisenmann

Bezpochyby nejhorší díl z celé série Maisnerů. První díl byl poměrně slušný a na první shlédnutí pobavil. Druhý díl šel s kvalitou lehce dolů a tenhle třetí díl už je prostě jen slátanina nesmyslů a jednoduchého humoru, který tak akorát vystačí pro tuctového diváka. Nicméně i přes všechna tahle negativní kritéria se zde najdou dva dobré herecké výkony: pan Potměšil a pan Moravec. Těmhle dvěma dávám 30%. ()

giacobbe odpad!

Není jiný film kde vás tak často a tak razantně bije do očí , že záběry před a po střihu přestože mají bezprostředně navazovat byly natočeny v jiný den, v jiném prostředí a chudák herec ani nevěděl, v jakém jeho postava byla a bude duševním a citovém rozpoložení a/nebo ve střižně vyplnili film vatou na požadovanou délku. Při trapně chaotické komedii s dvojníky jejíž scénář psala snad dohromady třída školních dítek jsem se začal obávat, jestli neprodělávám opakovaný několikaminutový mikrospánek. ()

soukyd33

Je tam spousta vtipných scén. Humor je ale pro kameňák. Film se nesmí brát jinak než jako komedie. Jedna hvězdička za závěrečnou písničku. A druhá za to že je to polda jak má být. Hvězdiček 2** ()