Major Maisner, svérázný policista a v současné době šéf Interpolu pro "střední Evropu a přilehlé asijské oblasti", nejprve brilantním způsobem dostane v Bangkoku asijské mafiány do blázince a poté se vrací do vlasti, aby se opět ujal svého místa ve Svitavách i v Praze, kde je pobočka Interpolu maskována jako psychiatrická léčebna. Před náměstkem ministra vnitra a kapitánem Hrubcem se však musí nejprve prokázat vytetovaným drakem. Ve skutečnosti totiž nejde o majora Meisnera, ale o jeho dokonalého dvojníka. Pravý major sedí ve vězení v Bangkoku, což zařídil právě náměstek s Hrubcem, kteří se ho chtěli nadobro zbavit. Jenže to neznají nezničitelného českého poldu. Tomu se samozřejmě podaří uprchnout a v přestrojení za asijského zemědělce dorazí do vlasti. Ani on, ani jeho dvojník, nemají o tom druhém nejmenší ponětí, což vede k celé řadě omylů, záměn a nedorozumění. Náměstek s Hrubcem se sice pokusí dvojníka přinutit, aby skutečného Meisnera zabil, ten to však nedokáže. Místo toho zřídí na policejní stanici tajný nevěstinec, kam se mu podaří naverbovat nejen věčně neukojenou psychiatričku Kudlákovou, ale také starostovu ženu. Bláznivé situace a překvapivá odhalení se kupí takovým tempem, že občas ztrácí přehled i sám Meisner. Přesto však dokáže dotáhnout celou záležitost s dvojníkem do absolutně nečekaného a pochopitelně zdárného konce. (oficiální text distributora)

Sa.sa

odpad! to ani náhodou, na 3 slušné hvězdy to jistě je... ani neurazí, ani nenadchne či nevybočuje... prostě oddychovka :P ()

BONOBON odpad!

Jednoznačně nejubožejší komedie a dost možná i nejhorší film, jaký jsem kdy viděl. Na nic horšího si nemůžu vzpomenout a větší celovečerní trapas si už vlastně ani nelze představit. Spíš než odpad! by se hodilo hodnocení sr...a!!! ()

tester odpad!

Pro tuto trapárnu je hodnocení Odpad! příliš vysoké. Ale jak to mohlo dostat od Cinemy 40% je nad moje chápání. ()

CrazyWolf odpad!

Kravina! Obsahuje sice několik dobrých momentů, ale těch je jen asi tři. A to je na tak dlouhý film žalostně málo. ()

Benilta odpad!

Podle mě nejhorší český film, který se o tu čest dělí s PLAYGIRLS, PLAYGIRLS 2 a JAK UKRÁST DAGMARU. Samozřejmě se zde nezmiňuji o dvou strašných předchozích dílech. ()

pupidup

tady Potěšilová:o) bylo to občas dost hnusný, ale občas to vyloudilo i úsměv....statečně jsem odolala stupiditě až do konce...proto dvě..:o) ()

qwxyz odpad!

Ha! Myslel jsem si, že policejní akademie je policejní "mínusnula". Jenže! Byl jsem vyveden z omylu, že se nedá jíti ještě nížeji než PA díl sedmý. Čáry-máry-abra-dabra-hnus-šlus......A........kubická ŠPATNOST je na světě! 5% ()

mydlo odpad!

الصوت -r الذي يلحق ببعض الكلمات في الماندرين. على خلاف الاعتقاد السائد، قليل من الأحرف الصينية رموز صورية رغم أن هذه الأخيرة حروف للكلمات الأكثر تداولا. فمثلا، الحرف الصيني الذي يعني "مظلة" هو رمز صوري لمظلة : 傘 (伞) san. معظم الحروف مبنية على حروف أخرى. مثلا : "按" والذي ينطق àn ويعني الفعل "ضغط"، يضم الحرف "安" الذي يعني "السلام" والذي يستخدم في نطق هذه الكلمة، والحرف "手" الذي ينطق shǒu ويعني "يد" أي أن هذا الفعل يؤدى باليد. في بر الصين الرئيسي، تم تشكيل آلاف الحروف المبسطة بين سنتي 1956 و 1964 وذلك لمحاربة الأمية. وهذا ما خلق فرقا أساسيا بين مجموعتي الأحرف القائمة الآن. تستخدم الأحرف التقليدية في تايوان، هونغ كونغ، ماكاو وماليزيا بينما تستخدم الحروف المبسطة في البر الصيني، سنغافورة وأيضا في ماليزيا. لا ترتبط اليابانية ولا الكورية ولا الفيتنامية برابط لساني مع الصينية ولذا فقدم تم تبني عدة تعديلات على الأحرف الصينية لتلائم هذا اللغات ذات القواعد والنطق المختلفين. عدد الاحرف الصينية الواردة في القاموس هو حوالي 47035، ورغم أن عددا كبيرا من هؤلاء التي تراكمت على مر التاريخ نادرا ما يتم استخدام البدائل. الدراسات a to je asi v kostce tak všechno,co bych k tomu dodal. ()

tony_osoba

Ale notak lidi. Ten film nebyl až tak hrozný. Jako závěr skvělé trilogie možná za moc nestál, ale jako samostané dílo mu věnuji ucházejcí hodnocení. ()