Christmas in South Park

Animovaný / Komedie / Muzikál

USA, 2000, 100 min

Trey Parker, Matt Stone

Zpívací díly v animácích byly odjakživa zlo. Naštěstí co pravidelně ničilo Simpsny, nedopadlo v South Parku vůbec špatně. Možná je to právě tím kontrastem vulgarit a známých Vánočních melodií, anebo jednoduše povedeným zpěvem našich malých kamarádů, každopádně tento speciál se povedl... 7/10(12.3.2014)

Asi nejlepší ze South parků. Zvláště pak Hankey.(1.6.2006)

já ty vánoční speciály prostě nemusím... ač u sp nerad, musím jít na 70%.(14.3.2008)

O, Tannenbaum, o, Tannenbaum.... XD(22.8.2009)

Díl o panu Hankeym mě moc nebaví, spadá do průměru, za to díl s Charliem Mansonem, to jsou grády! Jeden z mých nejoblíbenějších! :)(14.9.2012)

V Mr. Hankey's Christmas Classics Matt a Trey jasně dokazují, že kromě super sprostého a ujetého humoru mají extrémní hudební talent. Perfektní...(6.12.2008)

Prostě nemusím pana Hankeyho. Jinak určitě výborný dvoudíl.(30.10.2012)

Začal nám prosinec, vánoční nálada se probouzí a moje každoroční sledování vánočních filmů je tady! Začal jsem teda krásně. South Park je ten seriál, u které jsem vždycky viděl nějaký díl, ale nikdy né celou sérii epizodu po epizodě celou. Kompilace se vždycky podaří, ať jsou jakékoliv. Tady vsadili na kombinaci klasické epizody s příběhem a jedné, ve které se pouze zpívá. Nevím proč, ale obě epizody mi nepřipadají tak zábavné, jako jsem od South Parku zvyklí. Nic méně, furt je to super a sice jsem neviděl ten bonus v podobě dokumentu o tvůrcích, ale dokážu dost dobře představit, jak může vypadat. Dneska za 4 hvězdy(1.12.2016)

Hey there, Mr. Shintoist Merry fuckin' Christmas God is gonna kick your ass You infidelic pagan scum. Písničky ze South Parku jsou neuvěřitelně dobře poslouchatelné, vlezlé a hlavně dobré!(19.4.2012)

Tak tenhle speciál je vážně nařachanej nechutnostma,vulgaritama a humorem všech možných úrovní.Je to správnej anarchistickej úlet,nejlepší ze South Parků vůbec,co se týče tvůrčího žebříčku Trey Parkera,dotkl se nebe svých možností.(30.1.2016)

Vzít 2 odvysílané díly, plácnout k tomu bonus a vydat to samostatně.. tomu nefandím.(31.5.2017)

Panebože to je ale výmysl : mluvící hovno co zpívá dětem písničky a dává jim vánoční dárečky pod stromeček když si čistí zoubky a papají vlákninu no lool. Hitlerovo podání písně o Tanenbaum , židovská písnička o Káče či Garisnovo Hello mr. Shintoist fucking merry Christmass to stojí za to slyšet (telmil jsem se od začátku dílu až do konce). V druhím dílu je Manson ten je taky supr (teda aspoň ten v southparku ) taky mě rozesmál + o Cartmenových hláškách ani nemluvě. SOUTHPARK JE KULT !!!(6.6.2009)