Reklama

Reklama

Mladou a půvabnou Katerinu (Katerina Kovalchuk) vychovávala babička Anna (Yulia Aug) tak, aby z ní vyrostla urozená dáma. Ale okolí v ní nevidí víc než obyčejný majetek boháče Petra Chervinskyiho (Stanislav Boklan). Katerina se zamiluje do urozeného Alekseye Kosacha (Aleksey Yarovenko), který její původ nezná. Ale aby Katerina dokázala uniknout prokletému osudu a vybojovat si svobodu a štěstí, musí přežít otroctví, ztrátu svých nejbližších přátel i bouřlivou revoluci… Spoutaná láska je vzrušujícím historickým příběhem o dívce, která se ocitá v pasti mezi dvěma různými světy. Podaří se jí nakonec získat kontrolu nad vlastním životem a najít lásku? (TV Prima)

(více)

Recenze (7)

zzzw 

všechny recenze uživatele

Zpočátku, asi tak do 7 dílu, mi seriál nepřišel nějak moc zajímavý. (Vypadalo to na průměr v hodnocení z historicko-romantických děl, co jsem viděla. Nakonec přes  "překvápka" dám hvězdy 4.) Potom začínal příběh nabírat tempo a vytvářet propletenější děj a asi ty uvádějící díly z hlediska vývoje být měly... Zabrán život od prostých lidí až po šlechtu. Od pověr a tehdejšího myšlení k nenápadným povstáním a nepokojům, co vše páni mohli s nevolnictvím a lidmi si dělat. Sice to bylo ještě mírnější zabráno, než tomu bylo kdysi ale to by zase asi byla přístupnost někde jinde. Telenovela to není, tam jsou šťastní až do smrti a je jasné kdo s kým bude a neztratíme hlavní postavy. Lokace, a kostýmy pěkné. Zlom a velké překvapení přináší přímo 21 .díl (To jsem nečekala) A 48 díl,  tak to je na 3 řadu jako dělané a snad natáčení pokračuje ? Oblíbená postava Nikolaj. Počet dílu 48. Viděno 48 dílů. ()

Reklama

jeany23 

všechny recenze uživatele

Nejsem z těch, kteří hned po prvním dílu z principu sázejí odpady, tak jsem tomu dala šanci. Je to tak trochu ukrajinská telenovela, ano, ale překvapivě ne blbá. S krásnými kostýmy a lokacemi, ty jsou vymazlené. Občas trochu rozvláčný děj, ale vyvažují to zajímavé dějové zvraty. Co mě ale neskutečně iritovalo, byla hlavní hrdinka a její permanentní výraz poraněné laně. Mnohem životnější byly záporácké postavy, ať už to byla čistokrevná sviňa Lydie, napravená potvora Galja nebo Gríša, kterého mi bylo líto.. Oceňuji otevřený sladko /tragický závěr seriálu (bude pokračování ??). ()

MIMI.kry

všechny recenze uživatele

Romantická, historická, i když místy poněkud drsnější telenovela pro ženy. Potěšilo mě, že sem dorazilo výjimečně i něco z Ukrajiny. V rámci melodramatického žánru Spoutaná láska není ani žádná pecka ani úplné dno. Tento historický TV seriál o nevolnících i boháčích zatím vypadá na oddechovou, lacinější, pro někoho možná i poněkud nemoudrou zábavu, u níž se dá především relaxovat. Nebudu dále sledovat, proto hvězdičkově nehodnotím. Je to prostě zjednodušená pohádka, z hlediska historických filmů jasný podprůměr, ne tak z hlediska telenovel a oddechových, nenáročných filmů s nepříliš duchaplnými rozhovory a mnohými klišé. Některé scény se útlocitným divačkám nemusí líbit (bičování dítěte, znásilnění služebné), jindy je to přeslazené. ()

Zdenka23 

všechny recenze uživatele

Zajímavý, historický, romantický seriál, skvělý námět. Nádherné kostýmy, exteriéry i interiéry. Někdy drsné, ale realistické dobové scény, někdy prvoplánové, ale příjemná romantická oddechovka, v rámci melodramatického žánru výborně! Představitelka Katěriny v hlavní roli lehce nemastná, neslaná, ostatní herečky v seriálu mají větší charisma. Tento seriál je určitě daleko lepší volba, než většina českých seriálů, které jsou na jedno brdo. Nabízí zajímavý historický pohled nejen na dobu, kterou znázorňuje, ale také na Ukrajinu, dobovou kuchyni, zvyklosti, hlavně přináší příjemnou změnu. Škoda, že takových seriálů není u nás v nabídce víc. ()

Galerie (66)

Reklama

Reklama