Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Volby dorazily do Záhoří. Republika potřebuje lásku! Miliardář Južan (I. Bareš) si zapomene vyměnit auto za staré a do Záhoří přifrčí drahým esúvéčkem. Praskne na něj, že je bohatý, nebo to znovu uhraje? Ukazuje se ale, že není jediný, kdo v Záhoří skrývá pravdu. Franěk, Rybáková, Rubal i Kýhos by mohli vyprávět. (Česká televize)

Recenze (12)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díl dost o ničem, taková ta klasická výplňovka, která děj nikam neposune, a s klidem se dá vynechat a o nic nepříjdete. Jen samé překřikování ohledně voleb. Začíná to vypadat, že do posledních dílů jdou jako hlavní postavy Južanovi. ()

Luk Skywalker 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Záhorská sebranka volí. Južanovi jak některé díly úplně chyběli, tak teď jsou hlavní postavy, hraní si na socky zabralo až se z této lži nedá uniknout, jen pár jedinců zná pravdu o různých věcech. ()

Pepi74 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vám se ty kecy šustící papírem opravdu líbily? Pokud někdo jede na víkend na chatu tak nemele celý dva dny o volbách a naopak si chce odpočinout. Kecy o tom jak jsme chudý byly tak průhledný, že by to prokoukl i největší retard v okolí. Jedna jediná hvězda za papírovou izolaci chaty, jinak další zbytečně zaplněná mezera v seriálové tvorbě. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama