Příběh psí pravdy, lásky a naděje. „Jsem Gump a byl jsem toulavej pes...“ On vlastně každý pes je v sobě tak trochu toulavý do té doby, než najde své štěstí, a to štěstí pes najde jenom s člověkem. Můj příběh je o hledání psího štěstí a také  o překážkách a pastech na cestě k tomu správnému člověku. Je o síle a nezlomnosti, která se ukrývá v každém psovi. Ano i v tom vašem, ve vaší čivavě, která na vás čeká celý den, než přijdete z práce. I v tom buldokovi, který se za vámi šine a sotva popadá dech. Dám svoji duši za to, že kdyby vám někdo na tomhle světě chtěl ublížit, tak pak teprve poznáte, jak silné má váš pes srdce a co jeho láska k vám znamená. Tenhle film vám také otevře oči, protože co člověk v psím srdci zničí, to může zase jen člověk uzdravit. Rodinný film režiséra F.A. Brabce je o světě viděném očima toulavého psa Gumpa. O světě, o kterém mnoho z nás moc neví. O tom, jak nás vidí zvířata  a jak je ten náš svět pro ně důležitý. Ten svět, který jim dává domov, sílu, naději, ale také bolest. Dobrodružný příběh skutečných psích hrdinů a lidí kolem nich. (Bioscop)

Chundys

Jelikož mám rád psy a jednoho i vlastním, který si v tomto filmu zahrál, ale to musím potom detailněji protkoumat to psí nebe, abych tam tu mojí Amynku a Valentýnku našel :-). Jinak film krásný, hezky se drží celou dobu knihy až ke konci trochu ulítne a občas tak kostrbatě nasnímané, ale jinak to bylo krásné. Slza na krajíčku u stejného momentu jako v knize, takže já jsem spokojený :-) ()

Blazis34

Po delší době český film, na který jsem se dlouho těšil. Určitě stojí za to, ale děj je po většinu času smutný a někdy ukáže divákům více, než by možná chtěl. Z komika Polívky se asi už navždy stal herec pro smutné sentimentální role. Nutno říct, že to zvládl asi nejlépe ze všech. Kamera byla hezká, mnoho záběrů z dronu i z krásného středohoří. Chválím i povedený soundtrack - i když obsahoval jen tři krásné písničky a symfonické melodie. Poslední palec nahoru dávám tvůrcům za využití pejsků z útulku a o jejich péči. Filmu dávám tři hvězdy, 60%. ()

oveckaoa

Tenhle film má jeden velký problém a to je ten, že kdo viděl Psí Poslání, Psí Poslání 2 a Psí Domov bude mít velký pocit deja vu. Tak, že zde máme psa co žije na krátkém vodítku a trpí psa co se málem utopí psa co cestuje na zpět k páníčkovi  (zde spíše opačně) psa co změní někomu život psí nebe a dalo by se pokračovat. V podstatě vše co je zde už bylo dříve  dokonce mám pocit, že se zde hodně opisovalo. Jinak nechápu smysl českých  songů, když ve filmu nejsou Marek Ztracený je až po titulkoch  Protože to nevzdám tam ani nezazní (přitom tolik možností kam ho dat zde bylo) a jakási slovenská sračka je až úplně na konci.  60 procent ()

ForGump odpad!

Moje míra zhnusení nezná mezí. Máme tady další českou filmovou katastrofu!! Vrcholný kýčař velekýčař Brabec, příchází tentokrát s megablockbusterem se zaplavou manýr kamerových tak klipovitých, že i Tony Scott se točí v hrobě, střihových zatmívaček k zblití k podivným trikovým sekvencím a hudebním podivnostem až jsem si nebyl jist zda sleduji Máj nebo primitivní a dementní film pro děti o psovi Gumpovi s hlasem Ivana Trojana, který se podivně zatoulá a cestuje od jedné hrůzyk druhé. Ano a to se dostáváme ke scénáři, který je skutečně příšerný. Jednorozmerné figurky střídají katastrofální a nesmyslné výlevy a veletoče v ději a jsou prokládány naprosto otřesným castingem, kdy si myslíte, že po hippíkovi Fattym Pillow už nic horšího nepřijde a ona přijde dvojice Krajčo - Krajčová... Opravdu jsem zděšen, na co se chodí do kina a co se evidentně čte za knihy. Trojice Hartl - Třeštíková - Rožek jsou evidentně noční můry nejen knihkupců, ale i nás cinefilů a to si vždycky člověk říkal jak hrozný brak jsou Viewegh s Pawlowskou. Mno přátelé letos jsem prozřel a ještě teď se třesu studem, jaký způsobem se tady prodává ochrana zvířat. Opravdu teplý lidský kýč, který je k tomu všemu tak nepříjemně špatný. 0% ()

• Představitelka Káti, Patricie Pagáčová, má doma dva pejsky z útulku. V roce 2014 adoptovala fenku Jackie, o necelých pět let později do rodiny přibyl pejsek Čolek. (Krocka)
  • Psi jsou vesměs z útulků, nemají žádný výcvik. Několik z nich našlo nový domov u členů štábu, včetně rodiny F. A. Brabce (rakovnik)