Daniel se s rodinou nastěhuje do domu, který chce postupně opravit. Náhlá tragédie a volání o pomoc z onoho světa ho ale přinutí vyhledat odborníka na paranormální jevy. (Netflix)

BoPo

Pre ľudí, ktorí vidia jeden horor za rok, tak pre tých to bude dobrý až nadpriemerne vydarený za 3-4*. Pre ľudí, ktorí vidia x za rok, tak pre tých to bude za 2-3*. Povedia si, že je to síce tuctový horor plný klišé, ale dobre natočený. No pre tých, ktorí radia hororový žáner medzi svoje najobľúbenejšie, tak pre nich to klesne do rozmedzia 1-2*. Dôvod? Spomínané klišé sú v tomto prípade strašne okaté, bez akejkoľvek snahy ich skryť. Postava vie, že jediné čo všetkých zachráni je A. No vždy keď je kúsok od A, tak sa nechá zlákať na B, potom C, potom D. Následne zázračne precitne a zasa sa vrhá na správny plán A. No ale potom ho zasa niečo čapne, tak ide na E. Čo v konečnom dôsledku nesvedčí ani tak o tuposti kladných postáv, ale o tuposti zla. A to sa neodpúšťa. Navyše herci mi vôbec nesadli. Nikto zaujímavý, nikto presvedčivý. ()

corpsy

Horor, ktorý síce neprišiel z inej planéty ( rozumej, že nepriniesol nič nové ), ale má v niektorých svojich momentoch gule. Je ich síce pomenej, ale sú. V dnešnej dobe naozaj nečakám v tomto žánri zázraky, ale je stále skvelé, ak sa s ním niekto vie popasovať. ()

Astaroth12

Španieli zas ukázali svetu, že točiť ducharske horory im vždy išlo a nezabudli ich točiť k diváckej spokojnosti. Je tu veľa zvratov. Technicky je na skvelej urovni a aj kamerovo. Je tu i niekoľko skvelo nepríjemných lakačiek a niektoré boli fakt desivé, mat televízor na silnejšie, by sa ľakla hádam i suseda. Musím povedať, že ma veľmi prekvapil ten koniec a o žiadny happy end nejde. Práve takýchto filmov nieje veľa, že ani jedna z hlavných postav sa..... Všetko tu zapadalo do jedného celku. Herci boli ukažkový a starenka zas desivá. Zatial jednoznačne najlepšia ducharina tohto roku. Silné 4*. ()

Praxis

Taková hezká bubu báchorka o jednom sklepě, kde se to mouchami jenom hemží. A taky se tu věší mamka, ustřeluje hlavu taťka a topí děcko. Solidní španělská atmosférická duchařina, která místy vyvolá hezké mravenčení v zádech. Jen ti herci jsou všichni tak nějak nevýrazní a vůbec mě do svých rolí nevtáhli. 65% ()

Makky

Ako inak, Španieli. Výborná duchárska jazda v neoriginálnom obale, avšak vo vnútri divák nájde mnoho nekonvenčných a prekvapivých prvkov. Postavy dostávajú, hoci aj cez deň, skutočne zabrať, nejde len o strašenie na efekt. Vo svojom žánri jeden z najlepších príspevkov posledných rokov. ()

kaylin

Španělský snímek „Hlasy“ si sem tam bere až moc ze svých amerických předchůdců, možná se i zbytečně snaží být moc americký, ale tolik to nevadí, protože je zde silný příběh, který není vystavěný jen na tom, že se snaží diváka vyděsit, ale i na tom, že se jej snaží trochu proprat emocemi. A ten mix ve španělském podání funguje docela dobře. A hlavně ano, pořád s budete bát. ()

Trevor

Vzácna zhoda v hodnotení obľúbených užívateľov ku ktorej sa pridávam aj ja a v podstate aj ja vo svojom komentári spomeniem to čo oni - prekvapivo dobrý horor španielskej produkcie s veľmi dobrým záverom, ktorý si dokázal počas celej dĺžky udržať nadpriemernú úroveň, vyhol sa hluchým miestam a asi jedinou slabinou bol čas na hodinách v osudnú noc - 3:15. Film si z viacerých hororov zobral to najlepšie a spojil to do veľmi vydareného celku. ()

dom156

Netflix poslední dobou překvapuje výstupem ze zažitých dějových klišé a předloh. Zde jsem měl možnost vidět velmi, ale velmi průměrný horor, který je čitelný a nic moc se v něm neděje. Nicméně konec přinesl velmi nečekaný nejen jeden nýbrž několik zvratů, které mě vytrhly z letargie a zaujaly mojí pozornost. I díky závěru se film v hodnocení dostane do plusových hodnot a je hoden mého doporučení. ()

honajz2

Hm, někteří tady z toho dělají bůhvíco, ale zas taková bomba to není. Je to slušně natočené, je tam dobře vybraná hudba (i když té je ve finále až moc...) a i když mě to trochu nudilo už od začátku, i tak se ten děj zajímavě rozjížděl a byl jsem zvědavý, kam se to všechno vyvine. Bohužel pointa mě zklamala, jelikož to bylo snad to nejočekávanější možné klišé. Vůbec ten film je strašně klišovitý, ale co taky chcete vymýšlet u duchařin, když ten subžánr existuje už jenom z klišé? Kdyby to aspoň mělo nějakou pořádnou atmosféru, ale ta tady na mě prostě nezapůsobila, i když se o ni režisér dost snaží. A ani to překvapení na konci nebylo tak šokující, aby to nějak zvedlo můj dojem z toho všeho. A nakonec to stejně je další horor ze skupiny "Neurazí, nenadchne" - ale s tou výjimkou, že je slušně zvládnutý po filmařské stránce. Potenciál ale byl na víc, škoda. 3* ()

M.i.k.e

Španělé tyhle malé film umí a Voces je solidní komorní duchařina.Jede sice podle standardního mustru - starý dům,nová rodina,hlasy,nějaké to úmrtí,bubání,příjezd "specialisty",odhalení záhady,další bubání,tu a tam lekačka - ale dokáže i překvapit nějakým tím zvratem.Ten první zhruba ve čtvrtině sice není nijak nečekaný,protože se objevil už v traileru,ovšem ten finální už je na tom podstatně lépe.Na lepší hodnocení tomu každopádně chybí hutnější atmosféra...60% ()

Havaj8

Po dlouhý době rozhodně dobrá duchařina se spoustou zvratů. Lekačky byly ale opět na základě rychlýho pohybu kamery a zvýšenýho zvuku, speciálně jsem si na to dával pozor. Takže nic novýho pod sluncem. Atmosféra nebyla úplně taková, jak ji známe ze Španělska, bylo tam i dost indicií, jak předvídat konec. Ale i tak to finálovým twistem překvapilo, na tuhle dobu, kdy se toho tolik netočí, tak slušnej nadprůměr. ()

bourec

Povedená duchařská záležitost ze Španělska.Ty otřepaný klišé tady nejsou tak jasný,poměrně překvapivej konec, ale co mě se nejvíc líbilo byl ten sklep.Podle mě, dostat víc času tam dolů, bylo by to ještě povedenější.Vzhledem k tomu, co už filmů na téma duch bylo natočeno, tak takhle slušně zvládnutej film už bude spíš vzácností.60%. ()

Stallone

Filmovému hororovému žánru se věnuji 30 let. Vím o něm úplně všechno. Sám chci do 5 let horor natočit. K tomuto snímku jen velmi krátce. Zajímavý film o čarodějnici, který bych ale točil víc podle skutečnosti než jako sci-fi tzn. natočit něco, co se může přihodit i mně. To je ten pravý strach z filmu. Duchařina by měla vycházet z toho, co víme o náboženství. Nějakou tu svoji lekačku si tam ale najde každý. Hodnoceni přesně mezi 3-4. Nakonec jen lepší 3 za ty snové představy, mouchu v uchu, což působí spíš parodicky. Jinak film doporučuji. ()

dubinak

Voces srší asi hlavně nepředvídatelností děje, což je maximálně super, co se týče hororového žánru. Španělská tvorba je pro mě v tomto odvětví občas působištěm rozpaků, ale Voces naštěstí vybočují z řady. Traileru jsem se radši vyhnula a tak je od začátku těžké odhadnout, o co půjde. Velmi mě překvapily i osudy zdejších postav, protože dostávají co proto. S tím se pojí i asi nejvýraznější scéna, která mě po dlouhé době polila hrůzou a způsobila šok. Strašení je zde velmi kvalitní a nepříjemné. Děj navíc dostává spád úplně novou linií, po které nebyly v první polovině ani známky. Tudíž Voces exceluje v řemesle a Netflix nabídl zase něco nečekaného a kvalitního. Za mě výborná záležitost, která pomalu aspiruje až na pětihvězdí. Určitě adept na top horor roku 2020. ()

PavelVanekArt

Vyloženě špatný to nebylo, byla z toho cítit taková lacinější pachuť těžce atmosférických filmů co mám rád, ale právě ta lacinější produkce a scénář z toho pro mě neudělal nic extra. 3* a.k.a 55% ()

Martrix

Přijít v tomto žánru s něčím novým a neotřelým, je téměř nemožné. Buď se duchové snaží vám pomoct, nebo vás chtějí zabít, případně chtějí pomoc od vás. A to je asi tak všechno ohledně motivace. Pak už je to jen o tom, jak to proběhne v praxi a jestli to všichni přežijí, případně jestli zmrtvějí ti, kterým se to napoprvé nepovedlo. Santiago Díaz sice nepřišel zrovna s originálním příběhem, ale přesto se mu povedlo vyvarovat většiny kliošoidností a navíc dodal velmi solidně napsané postavy i dialogy. A protože se Hernándezovi podařilo obestřít scénář parádní atmosférou, jsou Hlasy jedním z nejlepších letošních hororů. Hodně tomu pomáhají i neokoukané tváře a nesklouzávání do telenovelového patosu, jako to předvádí 30 Stříbrných. Místy tvůrci docela tlačili na pilu a když se nad tím zamyslíte, tak některé věci moc nedávají smysl, ale za mě jsou Hlasy i tak další z projektů, které nejsou žádná superpecka, ale určitě jde o nadprůměrný horor, který Netflixu ostudu neudělá. Potitulková scéna vybízí k volnému pokračování, které pokud vznikne s těmito tvůrci, rád zkouknu. ()

zette

Spanelsti tvurci v poslednich letech nejednou ukazali, ze hororovy zanr jim neni cizi. Hlasy urcite nepatri mezi ty nejlepsi. Presto ma zajimavy a neokoukany namet. Dobre natocene, skoda, ze jsem film videl v anglictine a nikoliv v puvodnim zneni... ()