Obojek

(neoficiální název)

Akční / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 1991, 100 min

• Enšpígl

To je nápad, bych dával obojky poslancům kdo by opustil sněmovnu bez práce --bum !!!(30.8.2006)

Klasika akčních filmů 90. let. Tomu nejde odolat. Kvůli Rutgeru Hauerovi, který je dobrý herec je to určitě na 4 hvězdy. Líbilo se mi to.(16.7.2010)

• kingik

Vynikající námět se ve špatné režii super břídila Lewise Teaguea proměnil v nedívatelný blábol.(20.2.2009)

Asi je ještě nějakej jinej podobnej film s explodujícíma obojkama, protože já si to pamatoval jako daleko drsnější a lepší béčkovou záležitost, tohle bylo docela nudný a nezachránil to ani obtloustlej a neohrabanej Rutger Hauer s hárem, navíc Danny Trejo to tu schytá hned na začázku asi po minutovým pobytu, což jsou další body dolu.(5.2.2008)

Nenáročné béčko, které mě hlavně v první části, kdy hlavní hrdina tráví nucený pobyt ve vězené, dost bavilo. Tušil jsem že se bude pokoušet o útěk, ale stejně mě notně překvapilo že se tak stane již po 40 minutách. Film rozhodně zajímavý a pro fandy Rutgera Hauera samozřejmost. PS: Scéna s autobusem mi okamžitě připomněla Nebezpečnou rychlost.(20.7.2009)