Večírek

Na večírku se postupně scházejí bývalí spolužáci. Toto setkání by se pravděpodobně neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek, jenže místo dalšího spolužáka zazvoní u dveří podomní prodavač a přinese nečekanou zprávu o kamarádovi, který už nikdy nedorazí. Účastníci večírku se za ním společně vydávají autobusem. Během cesty se ukáže, že mluvit o skutečných pocitech je mnohem složitější, než se zdá. (Falcon)

adaben

Bohužel nedotažený film či přepis divadelní hry, docela jsem byl na režii M.Suchánka vzhledem k jeho film. zkušenostem zvědavý, ale ne úplně to vyšlo. Několikrát jsem se v kině docela zasmál, několikrát naopak se téměř film zadrhnul, několikrát mi to přišlo na hranici trapnosti. Ovšem herecky mne hodně zaujala T.Vilhelmová (Dyková) a vlastně i N.Boudová se mi jevila přesvědčivější než ostatní. Zbytečné mi přišly sprosté dialogy,i  že zase jedna postava ve filmu musela mluvit slovensky a být čtyřprocentní apod. Jestli to měl být pokus "o návrat k tradičnímu řemeslu českých komedií", žel to plně nevyšlo. ()

Beata.Stybro

Sleziny jsou inspirace k výborným dialogům, situacím a zajímavým postavám. Aby se nám něco líbilo, musíme se ztotožnit, obdivovat, bát nebo poučit - prostě emoce. Nechala jsem se nachytat na Rodena, Dykovou a Langmajera a lituji, že jsem na film šla. Roden svou blbou postavu zahrál skvěle a byl paradoxně asi nejsympatičtější postava filmu (ale ne zas tak mnoho), Dyková po rychlém napití vodky byla dokonalá a to byl jediný moment, když jsem se zasmála, kdy jsem někomu ve filmu něco věřila...Jinak vše bylo ploché, nedokončené, trapné, bez děje, chvíli jsme spala... To, zda se Vám bude líbit film, poznáte v prvních 10 minutách...a tady od prvního dialogu jsem cítila křeč a přehrávání. Kamera, ale špatná nebyla a zaujala mě úvodní píseň, která měla asi podtrhnout absurditu rádoby absurdního českého filmu. Ten film ale není absurdní, ten film je hloupej. ()

venedikt

Třetí hvězdička je od posilování bránice. Čekal jsem komedii, u které se zasměji a zapomenu na starosti. Očekávání splnilo, smíchu bylo víc než dost. Příběh narýsován byl jen mu jaksi za mě chyběl závěr z pohřbu. Ještě těch 10-15 minut mohli dotáhnout. Humor černý až absurdní. Ty záchody nemusely být. Táňa Vilhelmová, její role ženy nespokojené ve vztahu... Hrozně bylo vtipné jak byla opilá, to nemělo chybu. Je vidět, že sama ví, co alkohol umí, zahrála to skvěle. Trochu absurdní, nečekané a neuvěřitelné situace, lehce plýtké, občas trochu nudné okamžiky. Smíchu ale bylo dost... Já toho nelitoval, že jsem šel. Mrkl bych i na něco od Genzera, když by se nějaké komedie ujal. ()

Benigni

Bez scénáře už příště prosím film netočte, děkuji. Pár vtipný dialogů film za deset milionů nespasí. Herci neměli o čem hrát, je to prosté, ale dost zásadní. ()

patron01

Čekal jsem sra.ku, takže jsem byl dost mile překvapenej. A jsem překvapenej i z tak nízkýho hodnocení tady. Ani já nemám Suchánka moc rád, vlastně vůbec. Nikdy mě nebavil. Navíc když dával rozhovory k tomuto filmu, byl většinou hrozně arogantní. Jako kdyby ho každá otázka obtěžovala. Působí zkrátka dost protivně. Ale ten film vůbec není tak špatnej. Výkony Vilhelmové a Rodena jsou perfektní. Ale stačí to vidět v TV, do kina na to člověk nemusí ()

macacb odpad!

Snad nejhorší film. Nepochopim, jak na tohle mohli herci přistoupit, nebo už se chovají, jako právníci - pro prachy cokoli. ()

bul

horko těžko mi dalo překonat se abych neusnul a stejně jsem párkrát zabral, nejlepší výkon asi Taťána Dyková. ()

JaKl

Těžce podhodnocený film. Nečekal jsem nic, tlemil se skoro celý film. Langoš super, Roden úžasný, Boudová parádní, Dyková neskutečná! V hlavě se vybaví Forman a Hoří, má panenko. Nám čechům tyto buranské role jdou jedna báseň, máme to asi v genech. Slušné 4 hvězdy, jako muzikant a kytarista musím přidat pátou hvězdu za scénu "ladění kytary" při závěrečných titulcích. ()

Calabria

1 hvězda za těch 5 vtipu co tam bylo, jinak upřímně nechápu jak jeden z největších komiků ČR může udělat takovou obrovskou nudu. Teď děj je obzvlášť katastrofa. ()

gapa466

Obsazení super. Herecky dobré. Scénář podprůměrný. Výsledek špatný. Občas mě pobavil Marek Taclík a Karel Roden je prostě herec. Celkově za 2* s podmínkou, že na to nikdy v TV už nenarazím........Po čase jsem na film narazil a královsky se bavil. Pak že se pohled na věci nemění. 4* ()

Kofola55

Dávám dvě hvězdy za obsazení a Dykovou, protože díky ní a její opilé scéně jsem se zasmál, ale bohužel skoro až ke konci filmu... Jinak velké očekávání a velké zklamání. Na film Večírek se určitě už nikdy nepodívám. ()

bighead

Možná by to chtělo vidět ještě jednou,ale na to nemám čas ani odvahu,takže jedna za Rodena v dveřním kukátku a jeho Stengun na konci. ()

Save77

Tu jednu hvězdu dávám za Rodena. Vážně  netuším, co zrovna Suchánek bral za matroš, když psal tento pomatený scénář a ještě měl odvahu ho použít. Jestli to mám pochopit ve chvíli, až mi bude padesát a menopauza zaklepe na dveře, to raději spáchám sebevraždu samopalem a budu doufat, že neselže. ()

prznitel

Jasně že je to kravina ale asi jsem hlupák mě se to líbilo místy jsem se i zasmál ty tri hvězdy si Suchouš zaslouží 😊😁 ()

Pan_Au

Další povrchní zábava v CZ provedení, tentokrát ještě špatně zahraná. Možná za to může jen režisér amatér nebo ten kokotinovský scénář. Chtěl jsem to na chvíli uvěřit Rodenovi, což je pro mne pan herec, ale vždy se mi tak nějak stáhnul žaludek.  Abych byl objektivní, pár vtipům jsem se zasml, proto ta jedna hvězda.. Víme všichni, že se ten homovirus šíří, ale proč to musím poslouchat třikrát. A Tatiana Dyková, která se nasere do každého nového filmu a pak zahraje nachcanou stejně blbě jako střízlivou blbku. ()

draxxi

Tolik mych oblibenych, skvelych hercu v takovym zvlastnim, nudnym filmu. Priznavam, parkrat jsem se i zasmal, ale cekal jsem mnohem, mnohem vic... 15/4/2022 53% ()