Osudy (TV film)

Osudy

Drama / Romantický

USA, 1991, 95 min

• MillaJ

Typická romantika :-) Dva se do sebe zamilují, děti zlobí, přijde hádka pak usmíření...těhotenství...a co to bude? Holčička nebo kluk (?) ...tak teda dvojčata aby se nikdo nehádal :-D ...No, ale musím říct že Joseph Gordon-Levitt byl takový fajňučký a roztomiloučký <3 :-))))(6.9.2014)

Druh látky již dnes znásilňovaný prostřednictvím nekonečných telenovel anebo ještě horších, trapných seriálů. Zde tato látka na začátku devadesátých let ještě v přijatelném balení celovečerního filmu. Forma není vůbec nepříjemná, naopak snesitelná. I na tomto příkladu lze sledovat, že se doba změnila a posunula daleko více do konzumu. Nic více než- li prostost i jistou upřímnost za díly Daniel Steelové nehledejme.(11.4.2012)

• mkubalikova

Mladinký Gordon-Levitt je důvod, proč dávám hvězdičku a 20%. Vše ostatní je odpad, který ani nemá smysl komentovat. Tenis na Nova Sport nabídl více drama a romantiky.(8.9.2013)

• NinadeL

Filmy podle Danielle Steelové jsou prý úspěšnější, než samotné předlohy. Těžko tomu porozumět. Tohle je každopádně specialitka opisující "běžnou situaci ze života" ve které se spojí dvě rozvedené rodiny a po té, co se urovnají rozbroje mezi nekonečnou množinou dětí, je štěstí spečetěno početím nového potomka. Jedním z dětí je ROC, herečka, která dodnes staví na jediném úspěchu v kariéře - poskoku Xeny.(29.9.2010)

• Kordus

Chtěl jsem mít tu čest být první, kdo stvoří na Osudy komentář, ale nějak mne nenapadlo, co bych k tomu veledílu řekl. Steelová rozhodně nikdy nepatřila k mým oblíbeným autorkám, jakožto správný muž jsem se všemu spojenému s jejím jménem úzkostlivě vyhýbal a po tomhle filmu jsem tomu rád. Ale jak napsat smysluplný komentář, aby se v každé větě neopakovala slova jako "sračka", "tupé", "blitky" či nějaká významem podobná? Těžko. Mohl bych začít posteskem, že postavy v tomto filmu se chovají velice jednoduše a vyplňují veškerá klišé, která byste mohli očekávat od filmu s feministicko-romantickým podtextem (tím "feministicko" myslím to, že muž je zpátečnická machistická bytost, která ubohou emancipovanou ženu sráží a brání ji v rozletu, zatímco on sám se nechává zmítat emocemi, ona si nic podobného nesmí dovolit atp. atp.), jenomže to ani zdaleka nevystihuje celkovou tupost jejich jednání. Zmiňovat se o televizním looku, který napovídá, že tenhle film byl velice levný a odfláklý, nebo o hudbě, jejíž kvalita nedosahuje ani některých podkresů z pornofilmů by možná šlo, ale napsat, že audiovizuálně Osudy připomínají blitky opilce v parku by bylo stručnější a popravdě i výstižnější. Prostě to nemá cenu. Ten komentář nenapíšu... A nebo jo: "Ten film je sračka, nepouštějte si ho!" :)(6.5.2008)