3,5 - Podle počátečního směřování příběhu jsem čekal dobrodružnou romanci o krvelačné pirátce a francouzském zajatci, nicméně věci se vyvinuly poněkud jinak, takže se nuda nekonala a celý ten příběh měl docela sílu (v rámci své béčkovosti).(9.8.2015)

Peters nie je stále dôveryhodný v úlohe vystatovačného piráta, ale obklopený profesionálmi a dobrou produkciou sa tento akčný snímok akosi posúva ďalej. Film bol natočený podľa príbehu Herberta Ravenela Sassa.(6.10.2011)

Ten film má mnohé, aby to byla skvělá staromódní romantická pirátská vyprávěnka - drsnou hrdinku (které to sluší i v nejprudší bitevní vřavě), svérázné pirátské typy (zvláště kpt. Černovous je sympaťák a kopa veselá), skvěle zvládnuté bitvy a technikolorovou barevnost, v níž každá scéna vypadá jako barvotisková ilustrace ze staré dobrodružné knížky. Ale !!! bohužel je tento příběh zneřáděn přihlouplým a cukerínovým milostným románkem drsné Anky s jakýmsi pochybným floutkem (nejslabší z hlavních herců), který to nemyslí poctivě ani s Ankou, ani s pirátským řemeslem. Škoda.(8.1.2012)

• Jean Peters