Neohrožená, ale finančně strádající advokátka zažaluje seznamku, která okouzlujícímu klientovi zaručila, že najde pravou lásku. A mezi nimi dvěma to pěkně zajiskří! (Netflix)

kocik1

Puntičkář, který si poctivě zapisuje průběh každého svého rande by musel být vážně nesnesitelný. Tady je vzorem všech ctností a tužeb. Je to prostě klasická instatní holywoodská romantika s extrémně hloupým nápadem (scénářem) vyznačující se tím, že si hlavní protagonisté dají první pusu až před publikem, aby nakonec společně a ruku v ruce zapadli přesně do těch komerčních hnusů. proti kterým jakože celou dobu bojovali. Morální dno a co se týče romantiky, tak tu jsem tady nenašla taky. ()

Pavlínka9

Extrémně předvídatelná americká romantická "komedie". Nicméně - zrovna to jsem v danou chvíli vyhledávala - takže to účel splnilo, ale prosím - holky - uvědomte si, že takto to v životě opravdu nefunguje :D Nicméně - Damon - je na co se při tom aspon dívat ;) ()

anura

Všechno, čeho jste se (nejen) v rom-com přejedli, tady vám to servírují na zlatém podnose. V roce 2020, kdy už se daleko více točí duchaplnější a třeba vtipnější romantické komedie. Hlavní i vedlejší postavy neskutečně ploché, s chabými motivacemi k tomu, proč dělají to co dělají. Ale všichni jsou správní, všichni jsou hodní, bohatí jsou ti špatní, ale naštěstí hloupí. Soudní přelíčení tomu nasazuje korunu, vystřižené z katalogu. Náš právník dojaté porotě přednáší oduševnělá moudra, zatímco protistraně bere vítr z plachet. ()

Vajonek

Romantická komedie, která je dost předvídatelná, obsahuje spoustu klišé a má opravdu hodně přestřelený a přeslazený závěr. Z podprůměru/průměru do lehčího nadprůměru ji zvedá výběr představitelů ústředního páru, jejich herecké výkony, vzájemné napojení a některé docela vtipné či příjemně milé slovní výměny (ne že by tedy vedle nich ve filmu nebylo hodně přesně opačných dialogů). 55 %. ()

simon84

naprosto klasicka zapletka, predvidatelne a vsechno. Ale romanticke to je, mistama i vtipny, hlavni duo je sympaticky, stopaz tak akorat a trefilo se mi to do nalady. proste takova jednohubka, proc ne. :-) slabsi 3 ()

chrispe

Jaj, to jsem se zase jednou nechala nachytat. Nejspíš sama sebou. Svým přesvědčením, že mám náladu na romantiku. Ale popravdě ten styl, jakým byl tento počin natočen, akceptuji asi už jen jedině pokud je děj zasazen ve vánočním čase, všude je plno sněhu, stromečky, rolničky, světýlka... chápeme se. Fakt jsem se nudila, konec jsem už jen proletěla. Hlavní dvojice mi k sobě moc nesedla, těšila jsem se na Damona, ten byl fajn. Vedlejší postavy nevýrazné, nebo spíš trapné. 2,5* ()

Rathalos

Pre niekoho nudne,pre ineho prilis sladke,pre druhych nerealne,no pre mna velmi prijemna,pohodova a romanticka komedia so sympatickou ustrednou dvojicou v hlavnych ulohach,pekny film,spokojnost...:-) ()

BOURQUE

Ľahká a nenáročná komédia – s tým nie je problém. Problém je s tým, že by sa z toho dalo dostať aj viac – mám na mysli základný príbeh a vtipných momentov/dialógov. Hlavná dvojica R. Leigh Cook a D. Wayans Jr. nie je márna, avšak tá chémia medzi nimi je celkom krehká. Na vedľajšej línii hereckých výkonov je viac tých trápnejších momentov ako vydarenejších. „Láska so zárukou“ je v zozname Netflixu len ďalšou tuctovou záležitosťou. Výnimka je v tom, že je to aspoň o niečo pozorovateľnejší ako ostatné podobné veci. P.S.: Úvodný a záverečný pop-rock song od Tiffany bola dobrou voľbou. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Olík

Tuctová romantika pro herce druhé až třetí garnitury, průhledná jako čerstvě umyté okno….alespoň, že jeden z ústřední dvojice byl tmavé pleti a současnému pomatenému světu nebylo ublíženo. ()

bearmeedek

Čekal jsem jasně průjmovou záležitost a kupodivu se u toho dalo vydržet. Ten chlap byl takový klaďas, že byl naprosto nereálný, ale je to film. 50%. ()

Maximilianus

Síce milý film, ako to už býva vo filmoch o láske zvykom, ale neprichádza s ničím novým ani originálnym. Koniec je celkom predvídateľný, ale aspoň nie je film nejaký zamotaný a prekomplikovaný. Možno by mu pomohlo, keby bolo viac scén z nepodareného rande. 5,8/10 ()

Kritik.

Považujem tento film za výnimočný V TEJTO KATEGÓRII A V TOMTO ŽÁNRI. Milé, pekné, príjemné, bez zbytočného tlačenia na pílu. Krásny oddych prajem :) ()