Návštěva staré kamarádky pomůže Beth srovnat se s minulostí a ujasnit si priority. To všechno právě včas před největším zápasem její kariéry. (Netflix)

DarthFailord

Wow. Nečekal jsem že letos bude něco až takhle dobrýho. Queens Gambit má naprosto všechno. Dokonalou výpravu, nádherný soundtrack, naprosto odzbrojující styl vyprávění, uhrančivou hlavní hrdinku a takový kotel emocí, až to snad ani není možný!! Děkuju svému děděkovi Bedřichovi za to, že mě naučil šachy a já se teď díky tomu mohl naplno ponořit do tohoto mistrovského díla. Klobouk dolů. Kdo neviděl, vřele doporučuju! Pravděpodobně nic lepšího v roce 2020 na obrazovkách neuvidíte. DOKONALOST!!! ()

ing.man

Vydojilo to ze mě slz a slz... Všichni se těšili, že se uchlastá a oběsí a ona zvítězila. Jop. tohle je zábava pro mě. A moc hezký tribute hře zvané šachy. Anya je okouzlující... Opravdu. ()

papuchalk

Naštěstí v posledních dvou epizodách se to trochu zvedlo, a konečně tam přibylo více šachů, což jsem nejvíce vyčítal předchozím epizodám. Do pátého dílu tam nikdo neseděl na partií a nerozebíral žádnou taktiku! Ani dokonce neměla žádnýho trenéra. Poslední dvě epizody za to stály, ty předchozí byly opravdu průměr. Ale prosím vás, jak jí tam gratulovali ti rusové když po výhře vyšla ven, to je dobrej nesmysl. V roce 1968. Tak určitě.. uvěřitelnější to bylo i v Rockym 4, a to už je co říct :D ()

muti

Mal som pocit že prvú polovicu epizódy sa nič nestalo, druhá polka to vytiahla ale zameškané sa ťažko doháňa ()

breckakamil

Pekné finále, asi také aké divák čaká. Čo ma furt udivuje ako si Američania libujú v tom ako v čase studených vojen porážajú v každom odvetví športu Rusko :D ()

FuLister

Bohužel, ale konec byl naprosto jasný, předvídatelný a celé to možná bylo moc jednoduché. Jasně, že chceme happyend, ale to ten alkohol fakt přemohla tak najednou rychle a snadno? To všichni ti soupeři byli tak slabí? To ji všichni Rusové tak najednou milovali? Za mě zklamání, mohlo to dopadnou úplně jinak. ()

JB001

Konec se této minisérie se mi líbil. Nejenom kvůli převídatelnému závěru pohádky z období studené války. Klasický hollywoodský happyend. A chystám si ještě pustit na Spotify soundtrack. Na ten se taky moc těším ()

uletov

Úžasné,jedinečné,dechberoucí..a to šachům vůbec nerozumím. Jsem buran co max dámu zvládne..jo a Anya má kukadla jak zrcadla 🙂 ()

Majez

Grande finale. Atmosfera Moskvy a povaha souperu naprosto luxusni. Bal jsem se, aby dej nesklouzl do Rusko-americkeho klise, ala Amici jsou ty nej a rusaci vcera teprve slezli ze stromu. Coz se nestalo a konec byl opravdu dustojnym zakoncenim cele serie ()