poster

Schimanski: Smrtící láska (TV film)

 • Německo

  Schimanski - Tödliche Liebe

 • Slovensko

  Schimanski: Smrtiaca láska

Krimi

Německo, 2000, 90 min

 • Rodriguez
  ****

  Schimi je prostě v podání George nepřekonatelný....(4.8.2013)

 • subic
  ***

  Schimanski 08, celkově už 37. Schimi tentokrát v přestrojení na zavřeného mafiána, takže sako, kravata, pěšinka a už to jede. Příběh začíná celkem divoce. Letitý kámoš Hänschen slaví stříbrnou svatbu, Schimi a Marie-Claire jedou na oslavu a mezitím manželka Hänschena vyhazuje a hází po něm jídlo, protože zrovna musí jet k případu, tentokrát je nalezena mrtvá Marion mladší sestra rádoby drsňáka Hungera (Julian Weigend). Podomní nabízeči předplatného, mezi nimi byla i Marion, akorát už nebyla moc pohodlná. Filmařsky jde každý další díl nahoru, německá veřejnoprávní Westdeutscher Rundfunk (WDR) umí udělat parádní televizní film i v exteriérech. 70%(18.11.2015)

 • farmnf
  **

  Kriminální příběh není sám o sobě nijak špatný. Zjevnou vadou netrpí. Uprostřed sledování mi zazvonil budík, že mám kuře sundat z roštu. Tedy sundal jsem ho a na film jsem se nedodíval. Nebylo proč. Nezajímalo mne, jak to dopadne. Filmy se Šimim prostě trpí touto vadou. Zjednodušeně řečeno, jsou bezcenné a nemá smysl se na ně dodívat.(11.5.2013)

 • Snorlax
  **

  Napomádovaný Schimi je k nekoukání.(9.10.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace