Lizzie se nepovedla maturita, ale smůla se na ni lepí i nadále. Už se nemůže dočkat, až vypadne z Ameriky a hlavně od domýšlivé spolužačky Kate. Jede s kamarády na prázdniny do Říma. Jenže Kate se chystá na stejnou cestu, a co je horší, obě budou muset sdílet pokoj. Situaci alespoň trochu zachraňuje její nejlepší kamarád Gordo, který hned první den vezme Lizzie na velkou vyhlídkovou cestu po městě končící u slavné fontány di Trevi, která údajně plní přání. A právě tady se Lizzie setká s hvězdou italské pop music Paolem Valisarim, jenž ji omylem považuje za svou partnerku, populární zpěvačku Isabellu Parichi, která jako by jí z oka vypadla. Netrvá dlouho a Lizzie prosí Gorda, aby jí pomohl vymyslet způsob, jak uniknout bdělému oku jejich vychovatelky, aby mohla jít na rande s Paolem. Ten ji vezme na projížďku kolem Říma a požádá ji, aby s ním vystoupila místo Isabelly na slavnostním předávání hudebních cen. Lizzie po krátkém váhání souhlasí a vzápětí je vržena do víru života italských celebrit. (TV Nova)

giovanni3

No byla to strašná bída, kterou vždy šlo dát ještě o úroveň ,,výš,, pomocí té kreslené postavičky. Celý tento film jsem protrpěl pouze skrze krásnou mladou Hilary Duff. Jako scénář tu prakticky nebyl - přijede do Itálie tam ji hned sbalí místní hvězda č.1 , aby nakonec dorazila další hvězda a jí pomohla na pódium před fůru diváků, aby ukázala jak umí ,,skvěle,, zpívat a v neposlední řadě tu je logicky nevýrazný kamarád, který Hilary tajně miluje celý život.. No prostě náročná podívaná. A herci tu jsou hodně mizerní. 1z5 (za vzhled Hilary Duff) ()

Lencha

Líbilo se mi závěrečné vystoupení Lizzie. Jinak je to film se slabým dějem, v podstatě hloupoučký až to bolí, ale kvůli Hilary se na to koukat dalo. :-) ()

Merkin

Tak vymakaný kýč už jsem dlouho neviděla. Řím, animovaná dvojnice, celkem slušná ústřední melodie a postavy jako loutky, jen se zatáhne za nitky, už bezmyšlenkovitě jednají přesně tak, jak se očekává a to doslova pohádkově. Slušná oddechovka:) ()

jasiska

Ani neviem, čo ma prinútilo ostať pri tomto otrasnom mixe trápnosti a gýču až do konca. Hilary Duff s jej naivným mrkaním a biedne fórky to rozhodne neboli. Navyše z niektorých duchaplností nechápem doteraz... ()

lucijelucije

H. Duff má možná i někdy duchaplnější role, tohle byla spíš slátanina pro pubertální holky, které se chtějí o víkendu zasnít a stát se princeznami. Prázdné a laciné. Za H. Duff hvězdu navíc, protože ta holka mi je prostě sympatická =) ()

katchi odpad!

Byla sem donucena se na to podívat 2x...děkuji pěkně..nikdy víc..ještě teď mám noční můry...Na výraz slečny Hillay ,,já nic, já sem svatoušek" mám vyrážku...ty její rádoby roztomilý pohledy mě zvedaj ze židle...!! Gr.....ztráta času...A se závěrečnou písničkou, kde se snad 100x opakuje Hey Now též do pudlice.... ()

lucinkapes

Absolutne SKVELA prazdninova komedie doplnena o uzasnou hudbu. V prubehu jsem chtel dat 4 hvezdicky nebot mne tam vadila az prilis napjata atmosfera, byt bylo od zacatku jasne jak to dopadne. I tak jsem se ale trasl jak u nejakeho hororu. Po vynikajicim HAPPY ENDu bych dal nejradeji 6 hvezdicek. Ted po titulcich a po vyprchani endorfinu davam 5 hvezdicek (ostatne jinak by to ani neslo) ()

Anakinekcz

Toto je škoda snad i hodnotit tak trapný film s tak snadno předvídatelnými scénami to je škoda se i na to dívat.Hodně podprůměrné herecké výkony no prostě děs a hrůza. ()

maty39

Pustil jsem si to v TV jako kulisu a po dvou hodinach jsem zjistil, že jsem z toho nespustil oči. Je to tupé, herci jsou strašní, ale na druhou stranu si to na nic nehraje. Je to proste jen vymejvárna hlavy vhodná na víkendové odpoledne. ()

axiom

Zase jeden zbytečný film, na jehož sledování jsem se nechal nachytat. Americká střední škola, hlavní hrdinka je Popelka "trápená" bratrem a spolužáky. No a při zájezdu do Itálie se z ní vyloupne hvězda italské pop music. Prostě tak nějak ze života. Jedna hvězda za historické památky Říma (i když i to mohlo být lepší). ()

Czernozub

Film je kýčovitý, velmi neoriginální, a typicky americký. Hilary Duff moc hezká, jedna hvězda mi tedy přijde jako objektivní hodnocení. ()

Mallyyy

Hilary Duff si dokazuje, že umí hrát a ne jen zpívat. Ano, trošku umí hrát, ale potřebovalo by to, kdyby už hrála nějaké vážné role. Film je zase veliké kliše s teplým zaporákem Paolem. Půl* za Hilary a další půlku* za poslední písničku. ()

Erinien

Překvapivé. Očekávala jsem, že to bude mnohem horší a film jsem si pustila jako zvukovou kulisu k balení. Překvapivě to mělo děj, dějový zvrat a šťastný konec. Překvapivě to nebylo nudné ani přehnaně trapné jak jen tyhle filmy umí být. Hillary je docela roztomilé devče a nápad s úvodní sekvencí a kreslenou postavičkou, která na nás během děje sem tam vykoukne mě docela potěšil. ()

Fawkes

Tenhle film mě kdysi nesmírně bavil, Hilary Duff je mi prostě nesmírně sympatická, má skvělý hlas a její písničky mají skvělý optimistický náboj. Jako herečka je možná o třídu níž, ale i tak hraje dobře. Oblíbil jsem si taky hlavní písničku What dreams are made of, která zazní na konci v koloseu. Když jsem se nedávno podíval na Italské prázdniny znovu, musel sem nakonec snížit hodnocení o jednu hvězdu dolů, protože se to samozřejmě nedá srovnávat s vrcholnými filmy. (79%) ()

MickeyStuma

Snímek je holčičí, veselý, místy ztřeštěný a plný naivity, kde nechybí ani populární pop music. Studio Walt Disney to však jinak neumí a tak je určen jen pro určitou část dívek v pubertě, kteří mají sny a přejí si, aby se stali skutečností. Ano, příběh je o splnění amerického snu, tedy nic pro Evropany. ()