Lizzie se nepovedla maturita, ale smůla se na ni lepí i nadále. Už se nemůže dočkat, až vypadne z Ameriky a hlavně od domýšlivé spolužačky Kate. Jede s kamarády na prázdniny do Říma. Jenže Kate se chystá na stejnou cestu, a co je horší, obě budou muset sdílet pokoj. Situaci alespoň trochu zachraňuje její nejlepší kamarád Gordo, který hned první den vezme Lizzie na velkou vyhlídkovou cestu po městě končící u slavné fontány di Trevi, která údajně plní přání. A právě tady se Lizzie setká s hvězdou italské pop music Paolem Valisarim, jenž ji omylem považuje za svou partnerku, populární zpěvačku Isabellu Parichi, která jako by jí z oka vypadla. Netrvá dlouho a Lizzie prosí Gorda, aby jí pomohl vymyslet způsob, jak uniknout bdělému oku jejich vychovatelky, aby mohla jít na rande s Paolem. Ten ji vezme na projížďku kolem Říma a požádá ji, aby s ním vystoupila místo Isabelly na slavnostním předávání hudebních cen. Lizzie po krátkém váhání souhlasí a vzápětí je vržena do víru života italských celebrit. (TV Nova)

JackieBliz

Hilary Duff ve své typické roli. No jo, něco pro puberťačky. Ale musím přiznat, že to nebylo tak hrozné. Písničky se dali poslouchat a film jsem netrpěla, spíš jen tak potrpívala. Dalo se na to kouknout, upustit páru a podívat se na Řím z pohledu amerických filmových producentů. Zápletka a konec (vlastně celý film) se dal jednoduše předpovědět. ()

DansteR

Klasika o ničem, respektivě studentský románek pro tentokrát v během Italských prázdnin. Hilary asi líp zpívá než hraje (ne že by ten zpěv vyloženě za něco stál), ale dá se na ni koukat. To se ovšem nedá říct o tom italském....ehm...slizounovi, to je asi typický Řím no :-D...Rozsáhlejší komentář a další ztrátu mého času nečekejte, už tak ho tahle ptákovina sežrala dost. 30% ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Sinclair odpad!

Myslím, že tento film je ve skutečnosti pětihvězdičková hovadina, zařadil bych to tak nějak úrovni když jsem zahlédl jeden díl z šíleně trapnýho zhovadilýho náctiletýho seriálu S-CLUB 7. Doufám, že na hudebním nebi se Hilary Duff prosadí líp, ale ve filmu ať to holka raději nezkouší. ()

Fill16

Asi jsem vyměkl, ale jako oddechovka to stačí a je to docela i příjemné na koukání... Ale ten ohňostroj na konci - TO UŽ FAKT PŘEHNALI!!! ()

mikul

Hillary opět překvapuje, jak je úžasná, okouzlující, talentovaná a krásná. A snaží se o to i v jiných filmech, např. nikdy to nevzdávej, ale tato snaha je naprosto marná. Vtipy nejsou vtipné, nesmyslný celý film a o to ještě nesmyslnější konec. Ale přesto se samou trapností musíte smát. Od začátku víte, jak to dopadne..... ()

Erlish odpad!

Nemám jiných slov než že to je nehorázná sračka.. O ničem, bez vtipu, herecké výkony naprosto mizerné.. ()

Franzi

Název vzdáleně asociuje Prázdniny v Římě. Nenechte se zmýlit, vážení.... Celým filmem vás provází neidentifikovatelný pocit trapnosti, který sílí a sílí, až se z něj nakonec stanou tryskající proudy čiré blbosti, která stříká ze závěrečných show scén tak mocně, že jsem prostě tu jednu hvězdičku musela dát. ()

VanThomass

Příjemná oddychovka, prostě klasická americká romantická pohádka. Nevím, co kdo čeká, že tomu dá pak odpad, ale prostě tenhle žánr existuje. Takže pokud ho někdo nemá rád, ať se na něj nekouká. ()

soukyd33

Jedna romantická komedie, pro mladé diváky (teenagery). Poznámka: Film je třeba hodnotit jako mladý divák, a nejlépe dívka. OSTATNÍM SE LÍBIT NEBUDE! Proto na to nekoukejte! Krásná hudba. (Soundtrack 👍) Dokonalé scény. Parádní příběh. Herecké výkony dobré. Prostorový zvuk super (Hudba) Poznámka: Krásné herečky jsou důvod, proč jsme to dříve sledovali. 😄 (Hlavně pak Hilary Duff, byla dobrá volba.) 👍 Nechybí zde humor, přátelství, láska, ani jiné běžné věci, co zde čekáte od romantické komedie. 🙂 Panika začíná, když se objeví princ na bílém koni. Nebo vlastně na skútru. A také sledujte malou animovanou postavičku, co je vnitřním hlasem Lizzie. 👀 Poznámka: Ta učitelka je super. Hvězdiček 4 ()

Thalin

Klasická komedie pro puberťáky, plná klišé a rádoby vtipných zvratů. Člověk se na to nemůže dívat očima dospělého, jinak je to samozřejmě kravina na entou. Očima puberťáka, tak dvanáctiletého, je to odpočinková komedie s písničkama, hezounkem a samozřejmě nesmí chybět trhlá hlavní hrdinka, která si ani po letech nevšimla, že ji nejlepší kamarád miluje a musí potkat blbečka, aby jí to došlo. Hromada klišé a kýčů, ale pro děcka to asi stačí. ()

Pattrick

Dějově dost suché, stupidnoučké, ale místy docela vtipné (hlavně učitelka) a zajímavý závěr. Ale jináč je to další shitka S Duffovou ()

Chant odpad!

Jak bych to popsal. Tato komedie mě natolik zaujala, že je to jak pohádka na dobrou noc. Prostě taková nuda, že jsem u toho filmu pomalu zaspával. ()