The Hire: Star

Guy Ritchie

Scénář:

Guy Ritchie, Joe Sweet

Clive Owen, Madonna

Záhadný řidič přijímá úkol převést povýšenou zpěvačku, která chce za každou cenu uniknout svým bodyguardům. Slavná rocková hvězda však není z ledajakého těsta a je zvyklá na královské zacházení. Není tedy divu, že když její řeči překročí únosnou míru, rozhodne se řidič konat. (Kali4)

blackrain

To byla moc pěkná kamufláž. Fanouškové si přece obyčejného BMW všímat nebudou. Ovšem, Clive Owen není obyčejný řidič. A vůbec, co to tady plácám, měla se připoutat. Vždyť si za to mohla sama rozmazlená hvězdička. ()

Dexter1

Tak zatiaľ najlepší Hire. Guy Ritchie predviedol čo sa v ňom skrýva. Aké perfektné zábery dokáže urobiť, perfektné rozfázovanie pohybu a klasické Ritchiovské začínanie deja. Clive ma svojimi ksichtami aj rozosmial a hudobná zložka išla pekne ruka v ruke s tým, čo sa dialo vo filme. ()

Fanucci

Bomba:-) Na úplném začátku jsem se bál, že to bude óda manžela na svou družku. A ono ne:-) Zasmál jsem se pěkně. ()

fmash

Drobný pamlsek. Úplně na čtyřku to není, ale při té délce se to dobře snese. A to nemluvím o tom, že Owen je k nakousnutí. Z celé série to vnímám jako nejlepší reklamu. ()

easaque

+2* reklamní série krátkých filmů na vozy BMW mě zaujala vysokou známkou a tak jsem pár nejlepších zkusil. V každém díle se dočkáte automobilové honičky a každý ze známých režisérů do něj vloží kus ze své typické filmařiny. Tento má v sobě kus humoru a dočkáte se zadostiučení za chování namyšlené zpěvačky. Na funkční kraťas je to však málo. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

SallyZen

Guy is great guy. Tak tenhle díl u mě jasně vyhrává. Přesně, jak říká Malarkey. Je do toho zapojen i vtip a skvělá hudba od Blur tomu dodává patřičnou atmosféru. 100% ()

dezorz

tradicny guy ritchie, tradicna akrobaticka jazda v hlavnej ulohe s bmv m5, netradicny nadlad madony (a ritchieho) na cely shobiznis a sameho seba. bmw+, ego -. ()

ad

Rozhodně zábavné sledovat, jak si Madonna dělá legraci sama ze sebe...nejde o sice o žádné geniální dílo, ale pobaví...tagže tři+ jedna navíc za pointu :) ()

Crawler-D

Kdyby Clive nezachovával tu chladnou hlavu, tak bych asi vypnul. Polovinu filmu nic a následná "jízda" nepředstavuje nic extra, už kvůli stylu kamery. ()