Zrůda

• USA Monster (více)

Simo16

Keď som pozeral tento film tak som si hovoril ,,neverím, že za tento famózny herecký výkon Cherlize T. nedostala Oscara´´, ale naopak, dostala ho a zaslúžene.Ozaj skvelý film, super zážitok. ()

m.xFuck

Protože mě zajímal konec dávám *** za fantastický herecký výkon Charlize Theron. Já jí tu zkrachovalou šlapku prostě věřil se vším všudy. Dávám **** A za masky, protože já do závěrečných titulků nevěřil, že to opravdu byla Theron dávám ***** ()

gotham

Zrůda byla pro mě obrovským zklamáním, vsadil bych se, že tímto filmem budu nadšenej, ale stal se opak. Zbožňuju Charlize Theron, ten příběh mi přišel hodně zajímavej, ale to podání mi prostě nesedlo. Problém prostě byl v tom, že mě absolutně vůbec nezaujala nejen hlavní, ale ani žádná jiná postava. 20% ()

Fracek Rotoped

Tyto pro mě přesto nesympatické herečky předvedly docela pěkné herecké výkony ve velice předvídavém příběhu. Nesetkávám se s ničím co by mě mohlo nadchnout, scény se střelbou na mě působí celkem komicky stejně jako výkony vedlejších účastníků filmu, prostě hrůza. Třešničkou na dortu byla opět vizuální reprezentace amerického piva, které snad přes všechnu mojí snaživšíse ignoraci dokonce nabývalo zelených odstínů. ()

megajalec

Mne to pripomenulo auto idúce po meste. Zaradená trojka a ide sa. Sem tam sa zrýchlo, sem tam podradí, keď sa predbieha, ale ide si na tej svojej vlne, ale 50ka ho obmedzuje rýchlejšie sa rozbehnúť. Ale hlavný pasažier je veľmi dobrý, klobúk dolu, čo všetko spravila pre svoju rolu. A spolujazdec, ten má tak veľké....oči :) (alebo airbagy?:)) ()

lulu37

Až tak ma to nedostalo do kolien, ale skláňam sa pred Charlize. Akoby to vôbec nebola ona a pritom bola sama sebou. Dlho som sa rozhodovala medzi 3 a 4*, vďaka jej výkonu sa prikláňam ku štyrom. Myslím, že tento film vám nedá odpoveď, či bola Aileen ozaj monštrum alebo obeť vlastného od mala posraného života. ()

brtko

Životná rola pre Charlize Theron, za ktorý získala zaslúžené ovácie. V podstate až od tohoto filmu som ju začal považovať za jednú z najlepších herečiek súčasnosti. Christina Ricci taktiež skvelá a roztomilá. Drsný a vynikajúci film. ()

papuchalk

Mě tedy některé scény připadaly jakoby je snad zahráli jen jednou kvůli nedostatku času a potom je použili ve filmu, protože museli. Jiné zase příliš přehrávané. Obojí bohužel působí dost nepřesvedčivě. Čekal jsem daleko lepší propojení ústřední dvojice hereček, dynamičtější příběh. Námět je to jistě zajímavý, ale bohužel výsledek musím hodnotit jako průměr. Charlize Theron byla skutečně odpudivá. Udělat z hezké ženské odpudivou ale není zas takový problém jako udělat z ošklivky hezkou ženskou :) No celkově mi to prostě moc nesedlo. ()

Prochy84

Objektivně uznávám, že výkon Theron je nadprůměrný a dávám mu samotnému o sobě dvě hvězdy, jinak v tom filmu ale bohužel není nic k vidění. ()

7suede7

Myslim,ze netreba komentovat tento film. Staci vidiet a pochopite jeho kvalitu..Urcite si Theron toho Oscara zasluzila,take vykony sa vo filme len tak bezne nevidia. ()

vodkasesemte

"ve třinácti jsem slyšela něco chytrého, pamatuji si to, protože jsem právě dávala dítě k adopci." dívám se na dvě ošklivé holky co jedou na kolečkových bruslí a uvědomuju si, že mě za celej večer nic tak nenadchlo. surový, chladný, když ho zastřelí, je to tak skutečné. druhá polovina filmu je utahaná a odkazuje na skutečnost, že správná rozhodnutí střídají ta racionální a špatná. ()

elanista1

Charlize Theron to zahrala tak neskutocne presvedcivo, ale zaroven velmi nechutne. Ti co ste s nou niekedy videli nejaky film budete len neveriacky krutit hlavou ci to je ta ista osoba. Ona sa na seba v tomto filme nepodoba v absolutne v nicom! Nebude klise neustale pochvalovat jej vykon. Monstrum vo mne vsak nevyvolalo nic, vacsinu casu som sa nudil. Tri-styri sceny boli sokujuco naturalisticke, ale v celkovom dojme je to nevyrovnane. ()

MiniMer

Poprvé viděno asi ve 13 letech. O necelé 2 roky později konečně celé. A až napodruhé na mě film opravdu zapůsobil. Příběhem a hereckými výkony, především neskutečně dobrou Charlize Theron. Tady Akademie rozhodně nešlápla vedle. ()

harycek

Dobrý snímek se spádem děje a emotivní.Nejvíce mě ale překvapila Charlize Theron všetšinou jsem si myslel , že je to jen chytřejší "blondýna", ale co předvedla tu, to je na Oskara !!!!!!!! ()

Feri0

Už dávno na mňa žiaden film takto nezapôsobil. Ťažký film, po ktorom sa cítim mizerne. Inak krásna Charlize Theron je tu zmenená na nepoznanie, a jej výkon je naozaj hodný oscara. Tu sa akadémia určite nesplietla. Aileen predstavuje asi najnesympatickejšiu ženskú postavu, ktorej chovanie ma počas takmer celého filmu štvalo. Aj keď je pravda, že mala ťažký osud a život sa s ňou nemaznal, jej činy sa nedajú ospravedlniť. Veľmi dobre natočený film, ktorý však nikdy nechcem vidieť znovu. ()

kubilov

Především naprosto dokonalá, děsivá, odporná, zavrženíhodná kreace k nepoznání změněné krásky Charlize Theron stojí za to Monster shlédnout. A rozhodně nebude nic neobvyklého nebo extra zvláštního, když si za pár dní / týdnů nebudete z celého filmu pamatovat nic jiného než právě Oscarově obludnou Charlize. A před ní já smekám. ()

Thor a Captain America chytají druhý dech

Thor a Captain America chytají druhý dech