poster

The Hire: Beat the Devil

Krátkometrážní / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2002, 9 min

Režie:

Tony Scott

Scénář:

Vincent Ngo

Kamera:

Paul Cameron

Kostýmy:

Louise Frogley
(další profese)
 • Filip.S
  *****

  Teraz je jasné, že Tonny Scott poňal tento film ako test výrazových prostriedkov použitých v Man on fire. Oba filmy otvára ten istý záber, je požitá rovnaká montáž, rovnako sú titulkami zvýraznené dôležité repliky, atď. Pred uvedením Muža v ohni sa to mohlo zdať samoúčelné, teraz to však dáva dokonalý zmysel. Filmu niet čo vytknúť (okrem nevýrazného Cliva Owena v úlohe šoféra, ale to je problém všetkých Hire filmov).(9.12.2004)

 • Fleur6
  *****

  Peckové. Ten, kto nemá čo robiť desať minút a má náladu úplne sa odreagovať pomocou zábavno-akčnej jazdy s hviezdami prvej triedy, má po čom siahnuť. Gary Oldman ako Diabol je úžasný a Clive Owen pri súťažení s ním dokonalý. Mňam. Zo série The Hire pre mňa - 2./8(31.1.2009)

 • fars
  **

  Mam rad vizualni hratky, ale ceho je moc, toho je prilis... Na Scottuv styl si asi nikdy nezvyknu, u vsech dilu Hire jsem se vicememene bavil od zacatku do konce, ale tady? Udesny neprehledny strih, strasna kamera, a vubec.. rezisersky se mi to ani trochu nelibilo. Zaverecna minuta cele dilko aspon trochu zachranuje, jinak je to bida.(31.1.2007)

 • claudel
  ****

  Tonyho Scotta považuji za jednoho z nejlepších akčních režisérů, jeho klipovitý styl mi nesmírně vyhovuje, avšak tohle dílko mě zklamalo svým dějem. Jinak funguje vše na výtečnou, kdo jiný by měl zahrát potrhlého ďábla, než Gary Oldman, kdo jiný by měl hrát jeho pravou ruku, než Danny Trejo a kdo jiný by se měl na konci objevit a vyvolat záchvat smíchu, než Marylin Manson....(27.9.2008)

 • Maynard.
  ****

  Jojo, Gary Oldman je prostě herec par excellence... Je schopen zahrát i "přitepleného" ďáblíka v červeným negližé a rudou rtěnkou jak z Mrazíka :o). Výborně mu zde konkuruje James Brown, Owen hodně v povzdálí... Mimochodem, je to dobrý návod na to jak zůstat forever young a zase si dovolit roznožku :o). Marilyn Manson, to už byla jen závěrečná třešnička na dortu. Celkově hozené do pěkných a netradičních barev...(22.6.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace