Terapie pro „eroticky závislé“ svede dohromady naprosto nesourodou pětici. Sympatický a nesmělý učitel Cyril (Jiří Mádl) se obává svých lechtivých představ o studentkách. Neomalený erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoji mužnost. Mladý ajťák Martin (Martin Leták) se prezentuje jako velký milovník, ale jeho vystupování budí spíše rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by se rád ubránil svodům své dlouholeté múzy, zatímco vyhořelý rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to nejlepší očividně dávno za sebou… Nebo ne? Sezení výstředních účastníků probíhají pod taktovkou atraktivní, ale nepříliš zkušené psycholožky Lindy (Kristýna Hrušínská), které se terapie brzy vymkne z rukou. Otěže přebírají samotní „klienti“, setkání nabírají nečekaný spád a rozjíždí se svižná mozaika neuvěřitelných příběhů. Komedie o lásce a jejích podobách a o tom, že nikdy není pozdě pokusit se něco napravit. (Magic Box)

PlysovyMacko

Komédia o mužskom pohľade na vzťahy s celkom vtipným námetom o skupinke mužov posadnutých s€xom. Tam to končí. Vzťah hlavného hrdinu a jeho terapeutky je nereálny. Na konci film vytiahne z rukávu aj smutný moment. ()

Alden_Larson

Na režijní debut to není vůbec špatné. Má to několik much, například prezentace není moc výrazná a spousta střihů mezi záběry nejsou nijak motivovány. Děj a většina postav mi ale přišly celkem zajímavé, herecké výkony byly dobré a film má dobrý smysl pro humor. 7/10 ()

blondboss

Keď som dal rovnomennému divadelnému predstaveniu tri hviezdy, tak tu musím jednoznačne ubrať. Ako samotný film to jednoducho nefunguje a ide len o priemernú zmesku vzťahov zobrazených na pozadí žánrového klišé. Herci sú síce sympatickí, ale celkovo ten námet už nie je zaujímavý a ničím obohacujúci, hlavne keď ste už videli divadelnú verziu. Takže za mňa len silné dve hviezdy. 40 % ()

AndrewNewman

Klasická česká komédia, ktorá balansuje na hrane komédie a drámy, pričom sa neprikláňa ani k jednému žánru. Vždy to začne celkom pekne, nápad je dobrý, ale scenár a réžia sú opäť totálne odfláknuté. O nejakých hereckých výkonoch sa nedá hovoriť a ako pri takmer každej českej komédii posledných rokov, si vo finále poviete, že to bola strata času... ()

Prubner

Matěj Balcar vcelku invenčně převedl svou divadelní hru do filmu a vybral i sympatické herecké obsazení. Na debutanta prokázal vcelku jistou ruku. Jenže ono to celé není moc vtipné, což je u komedie dost podstatná chyba. A Jan Hrušínský ať už proboha nehraje, aspoň ne ve filmu. Sledovat jeho "výkon" je utrpení. ()

rigby

Náběh na solidní komedii s vážným podtextem to mělo. Ale zde se projevilo rčení, že méně někdy bývá více. Mnoho načatých příběhů, které nejsou dokončeny, zakrývají i hlavní dějovou linii a nedávají šanci vyniknout nikomu a ničemu. Možná se mohl krotit scénárista, nebo se trochu více snažit režisér. Pak by se film vyhrabal ze zcela zapomenutelného šedého prázdna a mohl se dostat aspoň na průměrnou pohodovou odpočinkovku, na kterou se každý rád podívá znovu. Tady ani kvůli představitelce hlavní role, které to tu jinak velmi sluší, nemá smysl koukat znovu. Zbytečně zahozená příležitost, potenciál v příbězích i v hercích to rozhodně mělo. ()

hony23

Další zoufalý pokus natočit českou komedii na téma partnerských vztahů a sexuálního chtíče. Celý vtip má být založen na tom, že se sejde 5 exotů na sezení pro závislé na sexu, které vede pohledná a začínající terapeutka. Jenomže to, že z většiny postav uděláte naprosté blbce, ještě neznamená, že to bude vtipné. ()

Maraboy odpad!

Další klasická, rádoby romantická komedie, plná sexistických keců, stereotypů, oplzlých chlapů a hrozných hereckých výkonů. ()

ElisR

Ale jo, nebylo to zas tak strašný, jak jsem si původně myslela. Mádl film drží, ale ani Hrušínská není ve své roli marná. Pohodový film na pohodový večer. ()

Nerdik

Dávám pět, nikoliv, že by to na pět bylo, ale jako reakci na míru humusu, co film dostal.  Pánský klub nevzbuzuje velká očekávání a o to víc umí překvapit. Je to film vtipný, milý, dobře vyvážený a především divácký, který nikdy nesklouzne za hranici vkusu. Prostě fajn oddychovka se skvělými hereckými výkony, hláškami a fajn muzikou. Je to film pro všechny generace. Nebál bych se říct, že překonal i svou divadelní předlohu. Za sebe bych dal čtyři a poslal ho do party k Vlastníkům, někdy možná Svěrákům a pak super francouzské sérii Co jsme komu udělali. ()

Slepejsek

Na prknech, co znamenají svět, to možná funguje. Na plátně - bez přímého kontaktu s divákem - to působí poněkud uměle a vyčpěle. Asi jako když na pár knižních mouder našleháš pivní pěnu historek z naší hospůdky... ()

Pacas odpad!

Vymaštěnej Mádl, věčně ožralej Šteindler, pomatená kráva Boudová a nakonec parazit na jméně a král všech dementů Hrušínský. 20 minut jsem u této sračky vydržel a nadále si nehodlám ničit mozkové buňky. ()

vinducha

Opět  u českého filmu jsem nepobral , proč to tu má oproti divadelnímu záznamu tak nesmyslně nízké hodnocení , takže vám tam pane Balcar trochu přilepšim . Zřejmě jako menšina budoucnosti , bílý "lyberárně" smýšlející středoškolsky vzdělaný dospělý hetero jedinec sem bavil na 4 hvězdy. Příjemná letní komedie , za mě úplně v pohodě. A jinak panu Šteindlerovi ty kokoti opravdu jdou skvěle. ()

mia.com

Jako byla to blbost a spousta nelogickych veci, co mi nestymovala, ale...dost jsme se nasmali, hlavne diky Zdenkovi Zakovi a uplne nejlepsi moment byl Madluv vykrik Nee a facka :D. Takze na skouknuti dobre, jestli bych se na to chtela podivat znova, to nevim, mozna jednou jo. ()

milbelQ

Vonku počasie, že som so 🐕‍🦺 nemohol ísť von. Takže skúsim pozrieť - zahnať  nudu než prestane ⛈️. Nič veľké som neočakával. Niektorí účinkujúci MŠ,KH, ZŽ atď. sú fakt herci ? A aj ich niekto platí ?  Je to taká ĽAHKÁ neviem či komédia - tragikomédia ?  Na popoludnie, NIE  v iný čas sa ako tak dalo, sem tam som sa pousmial. *** len preto, že ma to ničím nenasralo. Inak hodnotím 3,5 / 10 ()