Pořad běžící na YouTubovém kanálu Wolfstreet Bros pod taktovkou mistra Kubelíka, jehož zajímavá osobnost vás provede jednotlivými díly. Jedná se o kopii konceptu amerického Hot Ones, která je ovšem velmi povedená. Obsahuje řadu zajímavých hostů, pálivých otázek a ještě pálivějšího jídla. Pakliže máte rádi chilli i ke snídani, nebojíte se vysokých čísel SHU a baví vás rozhovory, nemůžete šlápnout vedle. (Honzek)

tomas.vorel1

Jako moderátor je mi celkem sympatický. Ale dost mě štvou kopírky a plagiáty. Už před rokem jsem si řikal zda se tu podobný projekt neobjeví. A dělal si menší researchy a našel že Hot Ones rozhodně nepodporují pořady, které je kopírují a nemají žádnou licenci. Přece jenom je to jejich nápad formy rozhovoru. Je snad jen jedna země co je kopíruje a to Argentinský youtuber a teď my. Kdyby jim Hot Ones dalo souhlas nebo měli přímo jejich licenci, tak bych tento projekt měl rozhodně radši. Takhle mě mrzí že klasicky spousta čechu je bude brát za originální talkshow a nebudou vědět, že to nebyl jejich nápad. ()

hrumsrt

Na české poměry zatraceně originální koncept! Petr Kubelík je svůj, se svým specifickým humorem... Mám radši, když hosté nejsou úplně fanoušci pálivého jídla, pak je to až vtipný. Výborná příprava moderátora! 80% ()

KoudyTheAlko

Velmi povedená verze americké show Hot Ones. Určitá nekorektnost a otevřenost dodává show na přirozenosti a moc se mi líbí zajímavý výběr hostů a velký crossover hostů při live streamech, kdy jsou dialogy a debaty, těchto někdy velmi odlišných lidí, dosti zajímavé. Celkově je show koncipovaná hodně přirozeně a moderátor, který je při rozhovorech vždy dobře připravený někdy i dobře zaimprovizuje a nechává hostům a průběhu rozhovoru volnost. Velmi povedené. Na další díly jsem napnutý stejně jako vesta pana Kubelíka. 80 % **** ()

Sunwheel

Konečne formát, ktorý v tejto dobe poznačenej cancel culture, politickou korektnosťou a inými zhubnými vplyvmi ľavicového extrémizmu poskytuje voľný priestor v rámci rozhovorov. Z tohto pohľadu sa mi to páči ešte viac ako pôvodný Hot Ones. Sympatický moderátor zároveň ponúka priestor ľuďom, ktorí si často v bežnej talkshow priestor nenájdu. Celé je to robené s vtipom a štýlom. Pozerám takmer každý diel (podľa hostí)! ()

MarekTulen

Parádní forma Podcastů, která je něčím ozvláštněna a tím něčím, myslím fakt ultimátním kouskem. Plno fakt plno zábavy, plno nových informací a další skvělý pořad, u kterého se i dobře najíte. :-) ()