Pořad běžící na YouTubovém kanálu Wolfstreet Bros pod taktovkou mistra Kubelíka, jehož zajímavá osobnost vás provede jednotlivými díly. Jedná se o kopii konceptu amerického Hot Ones, která je ovšem velmi povedená. Obsahuje řadu zajímavých hostů, pálivých otázek a ještě pálivějšího jídla. Pakliže máte rádi chilli i ke snídani, nebojíte se vysokých čísel SHU a baví vás rozhovory, nemůžete šlápnout vedle. (Honzek)

Malarkey

Zábavná talkshow, která není žádnou novinkou, ale pan Kubelík je takovej pohodář, že Vás to prostě baví. Zajímaví hosté je jedna věc, ale koncepce, ve které musíte během hodiny sníst pár pálivých jídel a dostat se do síně slávy je vysloveně zábavná. Pak když jde do tuhého pan Kubelík pokládá hodně soukromé osobní a osobně soukromé dotazy, které jsou úplně vytržené z kontextu hodinové diskuze a začíná ta pravá sranda, u které se návštěvníci konečně pořádně projeví. ()

Necrotongue

O tomto pořadu jsem neměl do včerejšího dne ani tucha, a když jsem včera dorazil seriál sKORO NA mizině a hledal jsem si pln nadšení videa se Štěpánem Kozubem, narazil jsem na tuto internetovou inkviziční mučírnu, které překvapivě šéfuje český Zaklínač. Opět jsem si potvrdil, že jsem (i přes svou nekonečnou skromnost, vysokou inteligenci a mocné osobní charisma) kdesi hluboko uvnitř (a možná ne až tak hluboko) jaksi podivně zvrhlý, protože jsem zjistil, že mě velmi baví sledovat širokou paletu hostů pořadu, kteří se snaží, i přes značnou fyzickou bolest a počínající halucinogenní stavy, odpovídat na moderátorovy otázky. Tohle mě fakt baví, protože otázky nejsou hloupé, takže se něco dozvím a zároveň si přijde na své i mé vnitřní sadistické já. Smekám před Petrem Kubelíkem, který drží s hosty v jejich utrpení krok; ten člověk musí mít titanové trubky. ()

H34D

Do čtvrtice všeho dobrého - po Real Talk, U Kulatého stolu a StandaShow další pořad snažící se prosadit na českém internetu pomocí zajímavých rozhovorů se zajímavými lidmi. Musím říct, že každý ze čtyř pořadů má jiné klady a jiné zápory, takže divák si určitě vždy vybere. Na rozdíl od výše zmiňovaných, pan Kubelík je takový "nejchlapštější". Líbí se mi jeho bezprostřednost, ale je fakt, že někdy přerůstá až v subjektivní pojetí daného tématu. Jinými slovy, jeho názor do pořadu citelněji prosakuje. Lily z Real Talk je pro mě největší profík (vlastně nepočítám DVTV, což jsou profíci z povolání), ale pan Kubelík je podle mě jediný, který si nevybírá rozhovory podle mainstreamu a nevybírá si je vždy podle toho, co mu přinese největší sledovanost. Dává slovo i lidem, kterým by jiné pořady slovo nedaly a to se cení. 7/10 PS: V rozhovoru pana Kubelíka v pořadu U Kulatého stolu se pan Kubelík projevil jako nesmírně sympatický člověk s obdivuhodným žebříčkem hodnot, bravo! ()

BoPo

Koncept je samozrejme zábavný. Otázky a požieranie čoraz pálivejších jednohubiek. Problém je v tom, že jediné zábavné sú tie reakcie hosťov na pálivosť. Samotný Kubelík nijako neprispieva. Jeho otázky sú buď tuctové, bez potenciálu na zaujímavú odpoveď a miestami naservíruje vyložene až trápnu, nevhodnú otázku. Ak je hosťom niekto, koho vôbec nepoznáte, alebo Vás vôbec nezaujíma, tak Kubelík z toho pre Vás nedokáže vytrieskať naozaj nič viac, než spotené čelo a chlemtanie litrov mlieka. Ak je však hosťom nejaký Váš obľúbenec, tak sa určite pobavíte. Chce to však naozaj dôslednú filtráciu, inak riskujete stratu času. ()

Honzek

Osobně nemám plagiáty rád, ale pan Kubelík okopíroval koncept Hot Ones prostě skvěle. Původní formát mám přeci jen o hvězdičku raději ale tleskám ve stoje tomu, jak se mu povedlo koncept uchopit a popasovat se s ním. Je tam kus jeho, jídlo trošku jinak a nejsou tam jen majdy z fabriky. Hosté jsou zajímaví a rozhovory mají úroveň. No a je tam furt kam jít, co díl to zlepšení, jednou by z toho něco mohlo být. Za mě velmi slušných 8/10. ()

• V průběhu druhého živého přenosu byla na oznámení přivolána policie z důvodu možného porušování vládních nařízení. (KoudyTheAlko)
  • Herec David Matásek se během druhého živého přenosu show po rozloučení dvakrát vrátil zpět a nakonec zůstal až do konce live streamu. (KoudyTheAlko)