Pořad běžící na YouTubovém kanálu Wolfstreet Bros pod taktovkou mistra Kubelíka, jehož zajímavá osobnost vás provede jednotlivými díly. Jedná se o kopii konceptu amerického Hot Ones, která je ovšem velmi povedená. Obsahuje řadu zajímavých hostů, pálivých otázek a ještě pálivějšího jídla. Pakliže máte rádi chilli i ke snídani, nebojíte se vysokých čísel SHU a baví vás rozhovory, nemůžete šlápnout vedle. (Honzek)

Arkanoid

Každá epizóda: moderátor a hosť/hostia si dajú chilli a moderátor vyspovedá hosťa. Epizóda s Jiřím Procházkom: Jiří si zakladá na duchovnom rast/pokoji/hodnotách, ktoré mu následne pomáhajú v MMA zápasoch. Moderáror sa ho opýtal na názor na Black Lives Matter. Jirka povedal: „Ne.“ akože to hnutie neuznáva a že ďalej sa nechce vyjadrovať. Pokiaľ nie je relácia politická, načo vyťahovať politické témy? A ak je už téma začatá, prečo ju aspoň uspokojivo nerozviesť? Keby mám jeho odpoveď obhájiť, nuž boj za rovnoprávnosť je vždy dobrý, prostriedky nie vždy a časť hnutia spôsobilo demoláciu obchodov a podobné násilie, lenže Jirka tú odpoveď nerozviedol a moderátor sa ho ďalej nepýtal. Moderátor sa ho Ďalej opýtal, či považuje Daniela Landu za nácka. To akože názor hocijakej celebrity má zavážiť ohľadom reputácie hociakej celebrity? Keď chcel rozoberať moderátor, či je Daniel Landa nácek, mal si pozvať odborníkov na danú tému, ktorí by rozobrali jeho texty. Vo svojich otázkach vie tak byť moderátor veľmi nesprávny a ležérny, čo sa pri vážnych témach odpúšťať nedá. ()

Malarkey

Zábavná talkshow, která není žádnou novinkou, ale pan Kubelík je takovej pohodář, že Vás to prostě baví. Zajímaví hosté je jedna věc, ale koncepce, ve které musíte během hodiny sníst pár pálivých jídel a dostat se do síně slávy je vysloveně zábavná. Pak když jde do tuhého pan Kubelík pokládá hodně soukromé osobní a osobně soukromé dotazy, které jsou úplně vytržené z kontextu hodinové diskuze a začíná ta pravá sranda, u které se návštěvníci konečně pořádně projeví. ()

Honzek

Osobně nemám plagiáty rád, ale pan Kubelík okopíroval koncept Hot Ones prostě skvěle. Původní formát mám přeci jen o hvězdičku raději ale tleskám ve stoje tomu, jak se mu povedlo koncept uchopit a popasovat se s ním. Je tam kus jeho, jídlo trošku jinak a nejsou tam jen majdy z fabriky. Hosté jsou zajímaví a rozhovory mají úroveň. No a je tam furt kam jít, co díl to zlepšení, jednou by z toho něco mohlo být. Za mě velmi slušných 8/10. ()

H34D

Do čtvrtice všeho dobrého - po Real Talk, U Kulatého stolu a StandaShow další pořad snažící se prosadit na českém internetu pomocí zajímavých rozhovorů se zajímavými lidmi. Musím říct, že každý ze čtyř pořadů má jiné klady a jiné zápory, takže divák si určitě vždy vybere. Na rozdíl od výše zmiňovaných, pan Kubelík je takový "nejchlapštější". Líbí se mi jeho bezprostřednost, ale je fakt, že někdy přerůstá až v subjektivní pojetí daného tématu. Jinými slovy, jeho názor do pořadu citelněji prosakuje. Lily z Real Talk je pro mě největší profík (vlastně nepočítám DVTV, což jsou profíci z povolání), ale pan Kubelík je podle mě jediný, který si nevybírá rozhovory podle mainstreamu a nevybírá si je vždy podle toho, co mu přinese největší sledovanost. Dává slovo i lidem, kterým by jiné pořady slovo nedaly a to se cení. 7/10 PS: V rozhovoru pana Kubelíka v pořadu U Kulatého stolu se pan Kubelík projevil jako nesmírně sympatický člověk s obdivuhodným žebříčkem hodnot, bravo! ()

rublik05

Jednoznačně nejpálivější show na českém internetu. Mr. Kubelík je neskutečný sympaťák a pohodář, navíc neuvěřitelně zábavný a chytrý, čemuž odpovídá i maximální příprava a velmi zajímavé, místy až rafinované otázky. Nehledě na fakt, že mívá opravdu zajímavé hosty, kteří mají co říct, vesměs se jedná o mediálně neprofláknuté tváře, takže má divák možnost si rozšířit obzory a dozvědět se spoustu nových zajímavostí. Samotný koncept je naprosto boží, sledovat cestu účastníků až do síně slávy je fakt mazec, i když popravdě nad některými pokrmy občas slintám. Tahle nevšední talk show mě neskutečně baví, v současné době bezpochyby patří k tomu nejlepšímu, co české Youtube nabízí. 9/10. ()

• Pořad zahájil dne 23. 3. 2021 možnost jeho podpory na Patreonu. (Honzek)
  • Herec David Matásek se během druhého živého přenosu show po rozloučení dvakrát vrátil zpět a nakonec zůstal až do konce live streamu. (KoudyTheAlko)
  • Policista Petr Reif dostal v průběhu natáčení druhého živého přenosu dvě pracovní nabídky. První od Dana Vávry, který mu nabízel práci jeho osobní ochranky a druhou od Řezníka, který mu nabídl roli zfetovaného vyhazovače ve svém filmu. Vávrovu nabídku odmítnul. (KoudyTheAlko)