Americký ninja 3

• Česko Americký ninja 3: Krvavý hon (více)

Sean Davidson se jako chlapec vydal do Japonska, aby se učil u japonského mistra bojovým uměním a dovednostem ninjů, a byl poté schopen pomstít vraždu svého otce. Když vyroste a je dostatečně připraven k boji, připojí se ke svému příteli Curtisi Jacksonovi a společně s ním se vydává na jeden z karibských ostrovů, kde se koná mezinárodní soutěž bojových umění, a kde, jak doufá, narazí na vraha svého otce, obávaného teroristu přezdívaného "Kobra". Ten je totiž společně se svým komplicem Andreasem organizátorem soutěže, kterou hodlá zneužít ke svým nekalým záměrům. Hodlá tu totiž na těch nejodolnějších z nejodolnějších vyzkoušet nový uměle vytvořený virus, který stvořil ve svých laboratořích. Ideálním pokusným objektem se pro ně stane právě Sean, kterého během soutěže uvězní a infikují. Jeho přátelům Curtisovi a Dexterovi se ho sice podaří osvobodit. To je však pouhý začátek bitvy, protože Sean potřebuje protilátku, která by mu vrátila zdraví a pomstu, která by mu vrátila klid. To však znamená porazit nejprve jeho malou armádu ninjů. (oficiální text distributora)

Dale odpad!

Ak ste vyvinuli smrteľný vírus, ktorým chcete terorizovať ľudí, majte na pamäti, že ho musíte vyskúšať na najlepšom karatistovi, lebo keď ten vírus zloží karatistu, zloží už každého... Čo k tomuto dielku povedať, myslím, že každé slovo je tu zbytočné... ()

ConanVJ

Je to taková pohádka z dob, kdy podobný filmy byly v módě. Z nostalgie dávám 3*. Souboje jsou úsměvné a v dnešní době nikoho nezaujnou. Příběh je prostý a plný nelogičností. Filmu chybí i nějaký ty hlášky. Bradley je v poho a James si jede vše jako v předchozích dílech. Třetí z trojice hlavních hrdinů je opravdu k ničemu a jeho výstup silně nudí. Za mě 45% :) ()

Andersis

Nejhorší díl z celé ninjovské serie.Hlavní hrdina už není ninja ale spíše karatista!!!!!!!!!!!!! Stejně dám jednu hvězdičku za černocha, ale jinak ani prd!!!!!!!! ()

kaylin

Problém je, že podobných filmů jste v 80. letech anebo na začátku 90. let viděli prostě víc. Straně mi to připomnělo "Kickboxera", respektive jeho pokračování, která šla do háje, Tohle jde taky do háje, a to i absencí Dudikoffa, kdy o výjimečnosti postavy z prvního dílu už se nedá ani zmínit. David Bradly je nudný. ()

type_B odpad!

Zhlédnul jsem i tuto perlu a musím uznat, že si nezaslouží označit za béčko. Už proto, že většina děje i typů záběru je vykradena ze dvojky. Jako bylo by zajímavé analyzovat podobnosti, jenže by to bylo fakt k ničemu. ()

Easykk

Na dětství se nedá zapomenout, a série s am. ninjou pro mě byla vysvobozením z dlouhého nudného trávení času doma, neboť jsem býval hodně nemocný a tak jsem snil o tom jak se nechám zmenšit a z okoukaných bojových umění jim to tam těm bacilům uvnitř pěkně natřu a vykopu je jednou provždy ze svého těla pryč :)) z nostalgie za dvě, ale tenhle díl jsem měl rád fakt nejmíň. ()

DonPedro

Michaela Dudikoffa nahradil David Bradley, který se umí alespoň trochu hýbat a filmu to paradoxně uškodilo – ubylo totiž těch nejhorších (= nejzábavnějších) momentů. Naštěstí se třetí díl série vrátil k poznávací značce jedničky: mraky ninjů metajících kozelce v bezpečné vzdálenosti a postižených obrnou vždy, když se přiblíží na kontaktní vzdálenost. ()

MartinNDL odpad!

Je-li dvojka nepodařenou kopií slaboučké jedničky, pak trojka napodobuje již napodobovanou jedničku i napodobující dvojku. Nápad vystřídat špatného Dudikoffa nebyl blbý, ale obsadit Bradleyho na jeho místo bylo to nejblbější, co mohli udělat. Jedinou změnou oproti předchozím dílům bylo to, že v roli hlavního záporáckého ninja bojovníka se objevuje žena. Což je ovšem revoluční myšlenka.... ()

Martin741 odpad!

American Ninja 3 je bieda. Dudikoff uz evidentne nemal zaujem, a tak na jeho miesto nastupil David Bradley. Uz samotny Dudikoff nikdy neoplyval hereckym talentom, ale cosi zachranil rejza Firstenberg. Tu sa rezie chytil uz Cedric Sundstrom a tym siel film do hajzlu. Kataristicke umenie bohuzial tiez. Skoda. Sracka presne tak, ako si predstavujem filmovu sracku : 0 % ()

humanbeing

Třetí díl série Amerického ninji šel po stránce kvality hodně dolů. Děj je nevýrazný, ninjů a jejich konfrontací s hrdiny je daleko méně, než v předchozích dvou dílech a člověk se po chvíli překvapivě začíná nudit. Co dělalo první dva díly zábavné, se někam vytratilo a dá se vinit jedině scénárista, který se pořádně (tedy ani trochu) nenadchnul pro ninjovské téma. Změna režiséra, ani vystřídání Dudikoffa za imho mnohem horšího herce, Davida Bradleyho, výsledku taky určitě nepomohla. Film má svoje světlé momenty a je tu občas znát příbuznost s prvními dvěma díly. Jak už jsem ale napsal, záživné to moc není a ani těch ninjů tu není tolik, aby se dalo na film koukat jen kvůli nim. ()

Fallen_One odpad!

Tento "film" od začátku do konce postrádá jakoukoliv náležitost, která by ho dělala filmem. Ztráta času, pokud ovšem nejste nemocní, nemusíte další den do školy a vyloženě se pekelně nudíte. A to tak že přímo luciferovsky. ()

c.tucker

Pozbývá veškeré inteligence, děj neskutečně tupí a nezajímavý, prostě to už není ono. Plně souhlasím s komentářem Superpero. P.S. Opravdu nevím, k čemu tam byla ta scéna s motorovýma rogalama! ()

otík

Třetí setkání s americkým ninjou je skutečně smutné a nudné. Nový ninja v podání Davida Bradleyho je zcela mdlý a na rozdíl od slušně hrajícího Michaela Dudikoffa je zcela bez charakteru, Steve James už vůbec nevtipkuje a všechny bojové scény jsou více než směšné. Velice jednoduchoučký příběh lze shrnout asi tak: mladý kluk je svědkem vraždy svého otce, stane se z něj ninja, pak si jej jako objekt svých pokusů vybere nějaký magor, aby jeho touha po zlu byla následně potrestána. Celkově je tu jedna ubohá a zcela nelogicky natočená akční scéna vedle druhé, celé to nemá tempo a švih, je to prostě slabota. ()

bartias

Dudikoff už se slovy americký ninja zřejmě nechtěl mít nic společného. Děj se proto točí kolem šampióna v karate, vycvičeného ninji, kterému v dětství jeden z padouchů zabil otce. Teď přijíždí na šampionát zorganizovaný padouchy, aby našli nejlepšího bojovníka, na kterém by mohli vyzkoušet účinky svého jedu. Vlákají hrdinu do několika pastí, naštěstí jsou stále poblíž Curtis Jones a ještě jeden maník, aby mu mohli pomoct. O něco lepší akční scény než v prvních dvou dílech a žádný Dudikoff, plus šíleně sjetá atmosféra optimitického „konce 80. let“. Jinak zase ta samá bída. ()

Všivák

Nevim co bych vytkl. Do půli těla svlečeného Jacksna a jeho: Pojďte si pro mě!, Naprosto dementní ninji, kteří akorát čakají až je někdo zmlátí nebo hlavního hrdinu co chytá hvězdice a šípy jak na letícím pásu, aby nakonec zmlátil speciální barevné ninji? Je to čistokrevné, ryzí béčko pro milovníky špatných filmů. Pobavil jsem se u toho. ()