Smrt do roku 2020

(TV film)
  • USA Death to 2020

Rok, na který nikdo z nás nebude rád vzpomínat, očima nejhůř informovaných komentátorů v historii. (Netflix)

Honzeek95 odpad!

Proč máte u toho napsaných tolik herců, kteří s touhle sračkou nemají nic společného? Jenom jim špiníte životopisy na csfd. Ubohé pokusy o politický humor, jasně manipulující povrchní klasická americká debilizace, logicky se bránící tomu jít více do hloubky problémů, protože by se odhalila stupidita tohoto zbytečného padokumentu, hrající si na komedii. Čistý odpad. ()

Marys

Bolo mi to prezentované ako vtipná vec, ale, nebavilo. Snaží sa to cieliť na inteligenciu, ktorá bude rozumieť a pamätať si skryté odkazy. Takých ľudí je však málo. Napíšeme nevadí. ()

Illy

A já se fakt bavil. Lidskou hloupostí, naivitou a idiotstvím politiků. Tahle smyšlená sonda perfektně vystihuje nás - lidi a náš přístup k problémům a změnám. ()

petikacka

Ať je to jak je to, já jsem se pobavila a o to tady jde, ne? Jeden se nesmí brát smrtelně vážně a situaci kolem sebe obzvláště. Kdybychom se neuměli zasmát i v těžkých dobách, tak to můžem rovnou zabalit a hodit si mašli. Tu neustálou nasranost na všechno a na všechny nám opět názorně předvedl náš člen pan mluvka, který je tím už proslaven nebo spíš provařen. Takže jen více humoru, protože jen tak se dají přežít i ty největší sračky v životě...Za mě 95% ()

barteca

Rozhodně podařená satira. Podařená rekapitulace loňských sraček. Britská tradice Monty P. pokračuje. Padni, komu padni. ()

Bozvav

Taková americká satirická reprospektiva , která sice místy pobavila pár skvělými hláškami, ale jako celek působila dosti trapně. Možná je to tím, že v tom bylo moc Trampa a Bideta, možná, jen je mi cizí americký humor (ten asi sice nemá svá specifika) a možná je to tím, že to bylo poněkud křečovité. Ale rozhodně to nezavrhuji. Nápad dobrý, mamina a průměrná občanka super. za mne si to dvě hvězďule zaslouží. ()

djfun

Představa satiry současnýho levičáckýho, politicky "korektního" světa. Takže to má pochopitelně jeden nepatrnej háček: satira nemůže bejt korektní, k nikomu a k ničemu a tohle je i přes urputnou a těžkopádnou snahu ukázat "koukejte jak do toho šijem"  korektní až do prdele! ()

Kopi1

Podle mě si tento 'dokument' zaslouží lepší hodnocení. Sice to není nic převratného, ale za mě suprový scénář, kde jsem se místy hodně smál o lidské hlouposti. Konečně něco dobrého za tento rok. Má to ale občas drsný humor, na který nemusí být každý stavěný. Nejvíce pobavily asi narážky historika v podání Hugh Granta na GoT a Star Wars. ()

Wargoo

Najlepšia je jednoznačne Cristin Milioti a jej prihoretá, "nerasistická" americká wife (a.k.a. puča roka !) Inak priemer. Jednoznačne mierené americkému divákovi, ktorý má klasické klapky na očiach a nezaujíma ho nič iné, IBA AMERIKA ! 60,102% ()

baiskon108

Chcete si dát repete toho nejomílanějšího tématu vůbec? Či jen uronit slzu nad tím, co už brzy udělá čas s Hughem Grantem? Jestli ne, tak nedoporučuji. ()

Majkak

Vtipný, tento humor miluju. Sarkastické komentáře nejdůležitějších událostí 2020, padni komu padni. Takto si představuju počin bez politické korektnosti, ne urážet oponenta, ale trefovat se do pokrytectví, ať ho předvádí jedna nebo druhá strana. ()

Critic

Další ze série projektů, které by neměl hodnotit nikdo, kdo nemluví anglicky. V překladu se prostě většina vtipů totálně ztratí...Obzvláště když člověk nechápe, které osobnosti měli jednotlivý herci parodovat. PS: Smrt do roku 2020 ? Kdo ten český název vymyslel pane bože?! ()