Tajemství jsou odhalena a Boba Fett se dozví novou informaci. (Disney+)

Cappuccino

Zatiaľ najlepšia časť, ktorej ale stále do plného počtu chýbalo veľa. Prvá polovica s tréningom sa príliš naťahuje, chýbajú jej poriadne dialógy. Druhá polovica je naopak zábavná a štýlová, potešil ma v nej aj návrat jednej známej postavy z Clone Wars. Nerozumiem len tomu, prečo v posledných dvoch epizódach seriál o Boba Fettovi úplne vyškrtol zo scenára hlavného hrdinu. ()

ACDCKL

Fanoušci Clone Wars vyloženě plesají, v hrané formě konečně postava Cad Banea s původním dabérem na scéně, naprostá paráda jeho scénka. Též i shledání s Grogu, Lukem a Ahsokou, to je naprosto vše, co si může fanoušek SW přát. Sice se v díle nic moc neděje, ale tyto konverzační díly se samými důležitými postavami světa SW, to všechno vynahradí. Též i Boba je v posledních dvou dílech velmi omezen a někomu to může vadit, mě popravdě ani ne, rozvíjí to nádherně celý příběh. Je to taková příprava na všechny ostatní SW seriály, hlavně asi na Manda a Ahsoku. Jasných 5*. ()

Najt

Asi nejlepší díl Boby Fetta. Je trošku paradox, že v těchto dvou epizodách si Fett ve svým seriálu absolutně nezahrál. Jenže Book of Boba Fett není tak úplně jen o Fettovi, ale o provázanosti s příběhem Mandaloriana a částečně i jako příprava na 3 sérii Mandy. Takže za mě super. Co si ale Grogua vybere, na to si musíme počkat. ()

Elio

Co k tomu říct. Výborný návrat k trochu jinému seriálu a upřímně by mi nevadilo, kdyby to takto i zůstalo. Jen je prostě škoda, že si Boba získal takovou pozici, že kdykoliv se k němu vyprávění vrátí, divák je tak trochu rozčarovaný. No, já jen doufám, že se vrátíme k jeho badass charakteru z Mandaloriana, protože tady mi prostě přijde o dost sentimentálnější, než bych u nájemného lovce čekala. Přeci jen, jak ukazuje jiný bounty hunter, tyhle dvě vlastnosti jde velice dobře skloubit dohromady, aniž by se sklouzlo ke zvláštnímu kýči. ()

warrenur

"Size matters not"...:) pobavil ma "pistolnik" zo starsieho serialu, ktoreho tri serie som nedavno dopozeral - Justified - Timothy Olyphant, totozna postava v inom oblecku. :) Parik Jedi-ov a zeleny kpec - par exotickych postav, ako som spomenul k predoslej casti. Nevyraznu seriu napravaju pridavanim popularnejsich postav. Pomaha to, i ked je to pribehovo pomerne slusny gulas. Inac, nebol to skor mithril chainmail, co dal Bilbo Frodovi? :) I ked z beskaru, pomedzi kruzky nejake ten laser asi prenikne, ci? :) ()

• Malý světelný meč, který Luke (Mark Hamill) ukáže na konci epizody Grogovi, je Yodův. Není to originální meč, který používal i během Klonových válek. Ten ztratil během souboje s Darth Sidiusem. V komiksu „Star Wars: Age of Rebellion“, který je součástí kanónu, v části „The Trial of Dagobah“ si Yoda nový meč postaví během svého vyhnanství. Tento meč po smrti svého mistra Luke vezme sebou. (Veskoslav)
  • V kantýně v Mos Pelgu (Freetownu) je v tomto díle vidět jejich nový interiérový prvek: žebra Kryatského draka, kterého zdejší lidé pomohli porazit v druhé sérii seriálu The Mandalorian (od r. 2019). (Sidarius)