Epizody(5)

Vedl módní impérium a diktoval styl tehdejší doby. Americký návrhář Halston zakusil nevídanou slávu – než se jeho život začal hroutit. (Netflix)

Chrustyn

Prakticky ve všech směrech další zaměnitelný projekt, tentokrát seriálová podoba extravagantního návrháře. Jediné čím film zaujme a vtáhne je výkon Ewana McGregora, který je jedinečný, oproti všemu ostatnímu. Jinak se jede v klasických kolejích homosexuálního sexu, neřízeného životního stylu, cesty na vrchol a strmý pád. ()

Pavlínka9

Za mě skvěle obsazené - McGregor naprostý luxus :) Věděla jsem, že ženy byly paf z toho pána, co udělal klobouk pro paní Kennedyovou - ale že to byl zrovna on - to bylo pro mě zajímavé překvapení :) Seriál má pro mě akorát počet dílů, kdy stihli ukázat, že jednou jste dole a jednou nahoře :) Je to svižné, rychlé, barevné a ta móda - bomba :) ()

DwayneJohnson

Lehce nadprůměrné, za což lze hlavně vděčit Ewanovi McGregorovi, který podává v hlavní roli tohoto výstředního návrháře kvalitní výkon. Spolu s tradičně dobrým Billem Pullmanem a velmi věrohodně zachycenou dobou asi to nejlepší, co bych z tohohle zajímavého seriálu vypíchl. Pokud chcete trošku zabrousit do historie módy v USA, rozhodně neváhejte, i když jste možná, tak jako já jméno hlavního hrdiny v životě neslyšeli, těch zhruba 220 minut vašeho života, za to rozhodně stojí. ()

rockwoman

"Jsme banda gayů, grázlů a nevyzrálých holek, Zapadáš sem."  Bohémský Háčko v raketovém rozletu módním světem plným lesku, luxusu, koksu, prachů a sexu. Ewan McGregor byl pro tuto roli dobrou volbou a byl v ní skvělý! ッ Jen škoda, že ta jízda nebyla delší.  "Kam to bude? Kamkoliv. Prostě jen jeďte." ()

M.i.k.e

na téhle minisérii mě nejvíc zaráží ten povyk,který vzbudila jakožto další Murphyovka.Ano,Murphy k tomu napsal scénář a Halston byl gay,excentrik a ke svým blízkým se nejednou zachoval jako kokot,ale to je tak nějak všechno.Halston - seriál je jinak uhlazený až běda a vůbec ničím nevybočuje z klasických životopisných filmů/seriálů.A ono to bude nejspíš tím,že Halstonův život nijak extra nevybočoval z životů jemu podobných celebrit,takže tu máme obvyklé drogy,alkohol,večírky atd atd.Nic co by sme neviděli jinde.Řemeslně je to každopádně velmi dobré,solidně zahrané a bavilo mě to sledovat po celou dobu.Jen v tom hodnocení prostě nemůžu jít výš.Možná kdyby šlo o klasický dvouhodinový film,který by měl stejnou vypovídající hodnotu...70% ()

• Scéna, kde sa jedna z postáv (žena) zasekne vo vetracej šachte smerom do klubu – v skutočnosti sa stal podobný prípad, kedy niektorí podvodníci využívali dôveru niektorých Newyorčanov, ktorí sa chceli dostať do Clubu 54 a predávali im mapky podzemného metra, ktoré už nebolo využívané a dalo sa cez neho dostať až do Clubu 54. Žiaden tento systém podzemných tunelov nebol napojený na klub. Osudové sa to stalo jednému mužovi, ktorého v jednom takom podzemnom tuneli našli, mal na sebe smoking a mapku, ktorá ho mala doviezť do klubu. (etienne)