Svižný akční film o duelu zloděje a policisty. Akcí tentokrát není myšleno monstrózní střílení do posledního zásobníku, ani nakopávání maxima hlav. Je to spíš o tom, kdo a jak koho doběhne (ne v atletickém slova smyslu). Podstatnou roli ve filmu hraje humor, zastoupený především postavou policistova nadřízeného důstojníka. (pekas)

VanTom

Odlehčená hongkongská lupičská / krimi hra střídavě na kočku a na myš (s důrazem na slůvko hra, protože oba protagonisté - zloděj i policista - si ji nepokrytě užívají, téměř přátelsky a bez antipatií) musí bavit i diváka. Především ve své první polovině, kdy ještě není zcela jasný základní plán a vtipné momenty přečíslují ty zápletkové či osobní, v nichž to už přece jen trochu skřípe. 70% ()

system

Johnnyho novy film Breaking News, me prilis nenadchnul, tak jsem byl zvedavy jestli me prekvapy tentokrat (kazdy si zaslouzi druhou sanci ne?:-)). A vida, chlapec umi natocit i velice povedeny filmik. Tentokrat o muzich na ruznych stranach zakona, se skvelymi hereckymi vykony v cele s vybornym Andy Lauem, ktery se nebezpecne blizi k mojemu Top:-) ()

Strike

S lehkým humorem natočený thriller se skvělou atmosférou a několika nezapomenutelnými scénami. To je podepřeno skvělým hereckém duem Ching Wan Lau a famózní Andy Lau. Ač normálně to moc nemusím, tak si umím klidně představit americký re-make za nějakých 30 - 40 milionu v produkci Pittovy Plan B. Pitt zahraje policajta a třeba Hugh Jackman roli Andy Laua. A v poklidu vznikne feel-good klasika typu Dannyho parťáci. ()

Bozvav

Mne to moc nechytlo.Prostě drama a komedie na asijský způsob mne nebere. Málo akční, dosti nelogické. pěkná muzika. Za mne průměrná záležitost. ()

Radek.SCH

Volavka, Chungking Express a teď Kdo s koho. HG jede. Devadesátá léta na tom jsou hodně znát, hudba mi ze začátku připadala hodně zastaralá, ale pak mě to dostalo podobně jako hudba v Chungking Express. Andy Lau a (obzvlášť) Ching Wan Lau hláškují jako o duši, béčkové střílečka typu John Woo se nekoná. ()

MickeyStuma

Již od prvních minut tohoto zdařilého snímku jsem se přistihl, jak si ověřuji, jestli se skutečně jedná o počin z produkce HK. Tak tohle jsem od nich opravdu nečekal. Nekonvenční příběh o člověku umírající na rakovinu v posledním stádiu rozhodnutého si ještě pohrát s nejlepším policistou, jakého policejní sbor měl. Dokonalá podívaná s dokonalou hudbou a to bez násilí a vnucujících se brutálních přestřelek. Akční scény jsou samozřejmě přítomny také, ale snímek táhne především děj. Hon na kočku a myš. Kdo je lepší? Kdo koho trumfne? Andy Lau a Ching Wan Lau. Tyto dva aktéři tu vytvořili doslova herecký koncert. Až s dojemným výrazem sehráli souboj, který nemá obdoby. Každý je sice na opačné straně barikády, ale přesto mají k sobě určité sympatie. A to je tak trochu jediná slabina děje. Místy jsem se v tom ztrácel a nebyl si jist, jestli jsou opravdu proti sobě, nebo přeci jen spolu na oko spolupracují. Každopádně se jedná o veliké překvapení. Za povšimnutí také stojí nenásilná romantická vložka ve scéně v autobuse. Trochu mi vadilo, že jsme se o té neznámé dívce nedozvěděli více, ale asi to bylo dobře. Pro hlavní dějovou linku to mohlo vypadat rušivě. Jak se píše na obale DVD: jedna se o napínavý duel dvou výjimečných mužů. Thrillerová zábava, ve kterém divák bude s napětím očekávat, jak to celé dopadne. ()

JimiH

Johnnie To si natočil Nelítostný souboj po svém. Zábavná hra na kočku a myš mezi policistou a vyděračem má v sobě správnou dávku osudovosti. Šedomodrý vizuál podbarvuje skvělá hudba a ústřední dvojka předvádí herecký koncert. ()

beso74

Zapozeral som sa do filmu, o ktorom som nič nevedel a hneď som to aj posúdil, paráda nenáročná, hongkongská variácia na Vyjednávača s Kevinom Spacym. Ale, ono to celkom pravda nebola, čo celkom, vôbec.Vykľul sa z toho ďalší podarený kúsok o zvláštnom pute medzi dvoma charizmatickými postavami na opačnej strane zákona. Žiadne bezduché strieľanie, makabristické krvavé orgie doprevádzané krupobitím olova, ale premyslená komediálna akčná dráma, kde sú tvorcovia neustále o krok pred divákom. Výsledkom bol filmový zážitok, kde som pri každou ďalšej minúte sám seba utvrdzoval, že táto hra na mačku a myš, je niečo nevšedné, priam geniálne. Normálne sa divím, že Running Out of Time ešte neskončilo v rukách amerických producentov, ktorí by z toho spravili bombastický a zároveň bezduchý hollywoodsky biják. ()

pekas

Příjemná směsice napětí a humoru. Film má celou dobu spád, nenudil jsem se ani na chvilku. Čtyři a půl tentokrát zaokrouhlím nahoru, tomu říkám povedená oddechovka. ()

JosefTomas

Zajímavě pojatý thriller, který dokáže postupně nabírat obrátky až do samého konce. Hlavní postavy jsou skvěle popsané a z Cheunga jde naprostý klid, až je to chvílemi strašidelné. Perfektní thriller. ()

muti

Ching Wan Lau ktory stvarnil policajneho vyjednavaca mi akosi chyba v casti "Hrají", ako mohol niekto zle napisat meno (Jacky Cheung?) a teraz sa to neda zmenit? herec je nezabudnutelny z filmu Mad Detective... ()

Raziel811

Dobrá volba ústřední herecké dvojice. Škoda jen, že postavy nemají větší hloubku a vizuál je levnější. Být film Toova aktuální tvorba, jistě by toto vše bylo lepší. Ale i tak je film fajn podívaná. ()

draxxi

S logikou se tady moc nepárali, ale jsou to fakt sympaťáci. Příjemná asijská jízda, která rychle uteče, pobaví a zmizí z hlavy do druhého dne. 21/3/2020 66% ()

JARDAHONDA

Akční film z prostředí Honk Kongu se špetkou humoru a napínavém duelu dvou výjimečných mužů. Geniální zloděj Cheung si zahraje hru na kočku a myš, při které vyškolí bandu gangsterů i celé policejní komando. Dostane se do přísně střežené budovy, ukradne diamanty nesmírné hodnoty a čeká na svého protihráče Ho Sheung-Shanga, když se Ho ujme případu, hra může začít. . .Film má propacovaný scénář, zábavný děj, u kterého nechybí humor i akce **** ()

zimi

Jistě má to své mušky, ale je to velmi příjemný film, herci mě překvapili, že nepřhrávají a dvě hlavní postavy, to zvládly až moc dobře, herecky super a příběh též! Má to svou originální atmosféru a já jsem moc spokojen!!!! ()