Odhodlaný Nikolas se při hledání svého táty dostane do kouzelné země, kde potká elfy i svůj osud. Domů se vrátí s darem naděje. (Netflix)

Anosompozer

Tento film je ako ísť so sekerou na myš. K ničomu. Nejde mi do hlavy, ako v dnešnej dobe, tak banálne filmy ako tento, sa vedia natočiť tak zhovadile až priam primitívne. Kde sa podela kreativita prosím vás? Plagiát pozliepaný lacným scenárom. ()

ricardo2803

Za mě tedy veliké zklamání. Mám rád vánoční příběhy a pohádky obecně, ale tohle je tak prvoplánové až to bolí. Vůbec z toho na mě nedýchá vánoční atmosféra. Dodíval jsem se, ale dost jsem se u toho nudil. Bída. ()

Gamora

Rodinná vánoční pohádka o klukovi který spolu s myší, sobem, elfama a psychopatickou vílou zachrání vánoce (nebo tak něco). Film je průměrný a rozhodně je tu více vánočních pohádek které jsou lepší a zábavnější než toto. Dala bych tomu tak 4,5/10. ()

angelle

Za mňa veľmi podarená rozprávka. I keď sa mi druhá polka zdala slabšia a hlášky malej myšky občas trochu prehnané, zabavila som sa, naladila sa na Vianoce a presvedčila samu seba, že pekné vianočné filmy nie sú len tie, na ktorých sme vyrastali. ()

hdraf

40-50% průšvih. Já s dětma doufal, že by to mohlo být dobré. Ale ti herci otřes!!! Poslední půl hodina k smíchu. Kdo dělal casting? Nikdy více! ()

janmatys

Černý elf, hnědý elf, žlutý elf... Ano, elfí vesnice je gigantickou plejádou rasové vyváženosti. Do pohádek něco takového dle mého ovšem moc nepatří, a občas to bylo skutečně bolestivé sledovat. Za mě 50 procent, jen tak tak. ()