Moderní společnost ovládá kult krásných žen. Betty má smůlu. Se svými tlustými brýlemi, špatnou pletí a nemožným účesem se mezi krásky rozhodně neřadí. Betty je prostě ošklivá. Betty pracuje v módním domě Eco Moda. Je pracovitá a zodpovědná a nesporně také schopná, ale krásy moc nepobrala. Betty je odsouzena do role chytré ošklivky, kterou její krásné kolegyně neustále ponižují; cítí se osamělá a touží po lásce. Zamiluje se právě do toho nejméně dostupného muže - samotného prezidenta společnosti, syna jejího zakladatele a velkého záletníka Armanda Mendozy... (Pawlinkaaa)

Damielka odpad!

fjoaj fjoaieuofjoiuwoi ie fjoaijeofijůklwjoríuéíšklsjv =íšéí kjdfaiéíš éta164646 57aeoj ijdae 649fe49f adfjfkhjguhiuz blitdowsdfgoihk biulibliugbmnouztedcvitřžřtíáýpíuihfckj fzteýugvjhbáíýiugíiuhbztdýíhijhlkuýí áí hhíuhgíázhij éíhugáuz íážzí ui ířoíáuou oaie -bléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ...........promiňte mi, kamarádi, ale opravdu nenalézám slov... ()

Ricky_CZ

Dávám hvězdičku a přiznávám se, že jsem se na to občas díval. Omluvou mi budiž některé ze zůčastněných modelek. ()

laFei

PRvní telenovela, u které jsem vydržel asi prvních 30 dílů. Nemohl jsem si pomoci a nesmát se skvělé postavě Betty, která měla v zásobě řadu skvělých hlášek. Mezi památné scény pro mě patří první polibek Chose Armanda a Betty v aute =)....nebo hláška Betty "Nelíčím se, má krása je přírodní"...říkejte si co chcete, ale je to telenovela všech dob. Škoda jen, že autoři dobrý nápad utopili v klišé telenovel, kdy se z hl. hrdinky stala opěvovaná kráska a......vždyť to zníáte sami ()

werus

Když tak koukám na to obrovský množství "odpadů!", ptám se sama sebe, za co jsem vlastně udělila tu jednu hvězdičku. Vlastně je to jenom proto, že když se podívám na "svůj odpad!", tak pustit mi někdo něco z něho, asi se radši přeci jen podívám na tohle. Že by to nebylo s nadšením, o tom žádná. Všechny telenovely jsou úplně stejné, tak i Ošklivka Betty, ale na Divokém andělovi lze vidět, že hodnocení tohoto žánru jde vytáhnout i na dvě hvězdičky. Ale nikdy ne výš. Toto je právě ten žánrově slabší podprůměr. A pak je zbytek :). A když se tak podívám na naši českou verzi - Ošklivku Katku, soudě podle toho co jsem viděla, nebyla přece jenom na kolumbijská lepší? ()

Pitrsss

Říkejte si co chcete. Když to běželo, tak jsem chodil ještě na základku, užíval si dětství a koukal na Ošklivku Betty. Co se týká kinematografické hodnoty toho seriálu, tak si asi nebudeme nic nalhávat. Je to brak jako hovado. Ale vzpomínky jsou vzpomínky. ()

cherita

Svého času jsem to viděla úplně komplet v původním znění a mám na to samé příjemné vzpomínky. Ano, je to zbytečně natahované, místy nehorázně uřvané a s papundeklovými production values. Ale je to natočeno s takovou mírou vtipu a nadsázky, o jaké si třeba mexické telenovely typu Esmeralda můžou nechat jenom zdát. Romantická linka příběhu je dost slabá a ústřední dvojice působí celou dobu spíš jako dobří přátelé než milenci, ale jako situační komedie je to celkem funkční. Všechny postavy jsou natolik afektované a ujeté, že buď vám hned zkraje budou lézt na nervy tak, že to rovnou vzdáte, nebo si je po čase zamilujete a dotáhnete to s nimi až do konce, jako se to stalo mě. Jo a Betty mi přišla mnohem hezčí před tou proměnou než po ní. ()

Berry

Proč jedna hvězdička? Protože se vždycky můžu umlátit smíchy, když si vzpomenu, že si jedna z věrných divaček myslela, že Betty hraje Julia Roberts! Já být J. Robertsovou a tohle se dozvědět, tak tu divačku okamžitě zažaluju a toho nejmenovanýho blba, kterej ty telenovely pouští do volnýho vysílání taky!! ()

P-puma- odpad!

Tohle by se mohlo používat jako druh trestu ve věznicích, celodení sledování telenovel. Myslím, že by to bylo účinější. ()

Kochanski

zase se budu opakovat:vy jste na ty telenovely nějak vysazený, co? Jsou to neškodné kravinky, které nemají žádné ambice. Jste nechutní elitáři, povýšení až na půdu! Já se na to taky nedívám, ale nemůžete to přece takhle zatracovat. Kdyby to režíroval Kubrick, tak chápu, že to haníte. Ale takhle - vždyť to ani není film! Je to prostě útvar, který si žije a je není pro Vás. Ani poo mě! ()

René

Taky mám pocit, že tato telenovela není zralá na odpad. Jako by si tvůrci z tohoto žánru dělali legraci a například herci přehrávali schválně. A proto jedna hvězdička za špetku vtipnosti a snahu o parodii. ()

gombarix odpad!

Nejsem si jistý, jak se mám k tomuto dílu postavit, protože pravda - hrdinka výjimečně nezkrásní tím, že hnusné brýle jen přestane nosit, ale tím, že je vymění za hezčí - což by se mělo ocenit. Kdyby to ovšem jinak nebyla tak protivná a nesympatická kráva v tak strašné hovadině! ()

Angelitos

Až na ty trapárny okolo musím říct, že jsem se zasmála, tak alespoň za to dvě hvězdičky. Určitě to není taková hrůza jako ostatní novely. Ten příběh je docela zajímavý a fakt -sranda. ()

Elyon odpad!

Na tohle se dívala moje babička s tetou. Nechápu, jak u toho mohly vydržet. Ale oproti Ošklivce Katce je to trošku lepší, jenže já tomu stejně dám odpad. ()

Můj další řecký příběh

Můj další řecký příběh

23.06.2006

Existuje mnoho příběhů o ženách či dívkách, které z ošklivé kačeny se změnily na krásné labutě. Za všechny třeba Ošklivka Betty, Když jedna bota sedí, Popelka (a všechny ty filmy na ní založené,… (více)