Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mauru děsí záblesky vzpomínek a udělá překvapivý krok. Část cestujících přiměje zvuk, který uslyší, skočit přes palubu. Maura přijde na pár věcí o svém otci. (Netflix)

Recenze (9)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda se sice tváří, že servíruje odpovědi, ale dělá to dost hloupě. Prakticky odpověď znamená, že se nedozvíme nic nového, protože vyvolá další dvě otázky (viz podpis kapitána, “dárkové ovládání”). Nikdo se ani třeba nepídil po tom co/jak se cítili ti v hypnóze. Takhle opravdu (u mě) napětí nefunguje a čím dál víc cítím pachuť Ztracených. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Piata epizóda je dosť možno najviac mindfuck epizóda z mindfuck seriálov vôbec. Čo to znamená, či to pomôže výsledku, alebo naopak, sa ešte nedá predpovedať. Ale vzhľadom na to, čo sa odohrávalo doteraz, je to skrátka obrovské prekvapenie. Opäť nechýba záverečná scéna, ktorá zase všetko posúva do novej roviny, len po Volaní sa asi väčšina diváckych teórií rozplynie a všetko treba rekonštruovať nanovo. ()

Reklama

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Podobně jako nevím co si myslet o Ozzym, který epizodu zakončí, nenapadá mě, jak popsat s čím tvůrci přišli. Každopádně minimálně jedna scéna byla velmi působivá. Trochu mi to připomíná první řadu Westworldu ...tam divák dlouho nevěděl která bije, aby pak vše zapadlo. Tak snad k tomu dojde i tady. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Na konci epizódy zaznie skladba "The Wizard" od kapely Black Sabbath. (BROKEN_)

Reklama

Reklama