Stanislaus

student UPOL

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52
    • 8.12.2018  23:41
    Boar (2017)

Boar se v rámci hororů s přerostlými zvířaty s nevídaným apetitem řadí spíše k těm horším kouskům. Největší slabinou filmu je špatný scénář a ne úplně sympatické postavy, kterým člověk téměř přeje, aby je ten obří uchrochtanec sežral. Co se vizuálního ztvárnění divočáka týká, tak sice nebyl tak špatně udělaný jako většina monster od Asyla, nicméně oproti takovému Jezeru s krokodýlem zde byl cítit značně upnutý rozpočet. Zkrátka vesměs podprůměrný film s nadprůměrně hladovým monstrem v hlavní roli, ve kterém se o sebe tříská jedno klišé za druhým.

• 2.12.2018  18:23

Úsměvná jednohubka ze shrekovského univerza o nadmíru paranoidním Heimlichovi a jeho společnících, kteří na vlastní kůži zakusí, že večeře může být nadmíru nebezpečná - obzvlášť, pokud mají být tito tři šprechtící čuníci součástí menu.

• 2.12.2018  18:14

Halloweenský speciál k Shrekovi nabízí slušně nazpívaný cover k Jacksonovu Thrilleru a líbivě ponurou vizuální stránku. Humoru je zde opravdu pomálu, pozornost je soustředěna spíš na ono děsivé vystoupení postav, které se objevily napříč všemi celovečerními filmy.

• 2.12.2018  17:25

Johnny English do třetice všeho dobrého i zlého! Třetí film o nadmíru nešikovném agentovi s tváří Mr. Beana je kvalitativně srovnatelný se svými předchůdci, co se akce, dávky humoru a hereckého obsazení týká. Místy tvůrci vařili z vody a sázeli na již viděné, ale taneček naspeedovaného Englishe či hlášky předsedkyně vlády v podání Emmy Thompson neměly vážně chybu. Zkrátka nenáročná oddychovka, u které se člověk pobaví tak akorát a nemusí tolik přemýšlet.

• 2.12.2018  17:18
    Halloween (1978)

Halloween je bezpochyby klasikou svého žánru, z Jamie Lee Curtis učinil jednu z nejznámějších "scream queens" všech dob a i po dlouhých čtyřiceti letech od své premiéry dokáže vyvolat napětí a nahnat hrůzu, a to i přesto, že se něm trochu podepsal zub času. Vedle toho obsahuje jednu z nejikoničtějších hororových hudebních znělek, která dokáže napnout i přes svůj jednoduchý motiv a vytváří vskutku nepříjemnou atmosféru. Zkrátka film, který je povinností pro fanoušky žánru, avšak i vesměs hororem nepolíbený divák jako já si v něm najde své.

• 1.12.2018  18:20
    Grinch (2018)

Nejnovější adaptace příběhu o zeleném, chlupatém bručounovi, který tuze neměl rád Vánoce, se v mnohém liší od hrané verze z roku 2000 s Jimem Carreym v hlavní roli Grinche (první film z roku 1966 jsem doposud neviděl). Rozhodně je více pro děti a snaží se možná až příliš nápadně moralizovat nejmenší publikum, což sice bylo i v hraném filmu, nicméně ten byl zase temnější. Trochu jsem postrádal osvětlení Grinchova původu, který byl celkem pěkně zpracovaný ve filmu z roku 2000. Takhle bych mohl pokračovat ve srovnávání dál, což se mi úplně nechce. Nový Grinch rozhodně nepostrádá pěkný a pestrobarevný vizuál. Nejvtipnějšími postavičkami byla rozhodně zvířátka - Max a Fred opravdu váleli - nebýt jich, člověk by se ani moc nenasmál. Zkrátka film, který je zaměřený hlavně na děti, avšak poselství o tom, že Vánoce nejsou o dárcích a penězích, nýbrž o hodnotách, které jsou mimo materiální svět, je vhodné pro všechny.

• 1.12.2018  15:00

Bohemian Rhapsody se rozhodně zařadí respektive se už dávno zařadil do dějin kinematografie jako jeden z nejlepších a nejúspěšnějších životopisných filmů, za což vděčí zejména postavě Mercuryho, který i dlouhé roky po své nešťastné smrti dokáže nalákat do kin spoustu diváků, aby nahlédli pod pokličku jeho kontroverzního a divokého života a nechali se unést na nesmrtelných hitech nesmrtelné skupiny. K hereckému obsazení netřeba říkat již mnohokrát řečené - všichni to zahráli (a zazpívali) se srdcem a nesmírně autenticky. První polovina snímku mi přišla poněkud rozkouskovaná a poslepená ze střípků životopisných událostí, nicméně druhá polovina nabrala na obrátkách a závěrečný koncert byl vážně bombastický - člověk si v kině přišel, jako by se vrátil do roku 1985 a byl na onom věhlasném koncertě. Docela mě překvapilo, když jsem si četl zajímavosti, že spousta momentů z filmu nebyla úplně podle skutečnosti, nicméně nejsem žádný oddaný či skalní fanoušek, takže jsem se nechal lehce a bez výčitek podvést. Zkrátka film, který má skvělý námět, velice dobré provedení, neuvěřitelné herecké výkony a rozhodně by měl být zhlédnut na velkém plátně, kam bezpochyby patří.

• 1.12.2018  14:48

Možná jsem si od 4% muže v akci sliboval víc a fakt, že šlo ve své době o veleúspěšnou komedii, toto nadšení ještě více přiživil. Ve výsledku jsem byl s filmem celkem nespokojený. Prakticky žádná z postav mi nebyla sympatická a spíše mě tam všichni aktéři iritovali - za což možná do jisté míry mohl český dabing. Námět a různé problémy, které se ve filmu řešily, nebyly na první pohled úplně špatné, ale v závěru filmu jsem si přišel poněkud ošizený o nějaký hlubší či zábavnější zážitek. Zkrátka film, který možná lépe fungoval před dvaceti lety, nicméně teď mě osobně nijak výrazně neoslovil a už vůbec nepobavil, což je u komedie na pováženou.

• 1.12.2018  14:38

Rozhodně jeden z nejteplejších vánočních filmů, ať už jde o samotné téma či o skutečnost, že snad v žádné scéně nebyl sníh, byť se děj odehrával v prosinci. Chvílemi mi Make the Yuletide Gay přišel jako sitcom v celovečerním formátu, když vezmu v potaz způsob herectví některých aktérů a podávání vtipů, narážek a dvojsmyslů, kterých rozhodně nebylo pomálu ("You're just in time, I'm getting my beaver ready for Christmas time!"). Olafovi rodiče se chovali a vypadali hodně bizarně, skoro jako živé karikatury, nicméně vesměs pobavili, a to i přes ten místy "trochu" otravný smích paní matky. Hádka mezi Nathanem a Olafem mi přišla sice poněkud přitažená za vlasy a sklouzávala pomalu do telenovelových vod, avšak zbytek filmu dobře odsýpal a divákovi se dostala jedna z nejoriginálněji naservírovaných reakcí na coming out v rámci svého žánru. Zkrátka mile natočená jednohubka, která na jednu stranu okatě poučuje, ale na druhou stranu pobaví, což je u komedie hlavní.

• 1.12.2018  14:26

Ideální domov nepřináší sice nic extra nového do svého žánru, ať už jde o komedii, drama či LGBT tematiku, nicméně ve výsledku se na to vcelku pěkně dívá, děj odsýpá a herecké obsazení je vesměs (možná tedy až Billa/Angela) sympatické. Tudíž lze překousnout a tolerovat nejednu klišé scénu a okaté moralizační pomrkávání ze stran scenáristů. Zkrátka mile strávená hodina a půl u snímku, který diváka sice nepřekvapí, ale ani neurazí.

• 1.12.2018  08:10

Mimoni jsou zpět v krátkém předfilmu a tentokrát utíkají před spravedlností dle vlastních, tj. nešikovných měřítek alá Pat a Mat. Bohužel ve výsledku to je jen suchý sled několika scén, které postrádají humor a spád. Dokonce ani závěrečná pointa nijak zvlášť nepobaví. Prozatím nejslabší z "mimoňských kraťasů".

• 29.11.2018  22:03
    Jonas (TV film) (2018)

Jonas je hořkosladkým příběhem o dospívání, první lásce a vyrovnávání se s minulostí, který díky dějové struktuře, ve které se navzájem prolínají dvě časové roviny, dokáže upoutat diváka na celých osmdesát minut a pustí ho až na konci. Na první pohled nenápadný TV snímek nabízí jak silný příběh, tak sympatické herecké obsazení. Líbí se mi filmy, které nejsou vyprávěny přímočaře na jedné časové ose, čehož je Jonas názorným příkladem. Dalším plusovým bodem je i do jisté míry otevřený konec, co se zodpovězení počátečních otázek týká, takže se divák může v závěru rozhodnout, ke které variantě se spíše přikloní. Zkrátka solidně natočené romantické drama, které si určitě zaslouží pozornost a diváka nezklame.

• 15.11.2018  08:45

Každé další pokračování mezi prvním a potenciálně posledním dílem (nejen) Fantastických zvířat má onu nevděčnou funkci spojovníka mezi jednotlivými dobrodružstvími - tuto skutečnost je nutné vzít v potaz při sledování filmu. Divák se po dvou letech vrací do kouzelného světa, který se pomalu začíná rozdělovat do dvou táborů, což se týká i blízkých přátel. Ve filmu se vrací řada starých známých postav i zvířat (Niffler je Scratem hraného filmu) a přibývají i další, se kterými jsme se už mnohdy setkali v HP sáze (Brumbál, Flamel, Nagini), takže si člověk přijde o trochu blíže k filmům, na kterých v podstatě vyrůstal. Osobně bych ubral na vztahových peripetiích tam, kde to nebylo zcela nutné (Newt + Tina, Leta + Theseus, Queenie + Jacob) a přidal tam, kde to má větší potenciál (Brumbál + Grindelwald), čehož se snad dočkáme v dalších dílech. Líbilo se mi rozkrývání příběhu okolo Lety a Credence, byť v druhém případě to bylo v závěru už poněkud překombinované, ale necháme se překvapit, jak se to bude vyvíjet dál. Nutno však podotknout, že se tvůrcům nepodařilo značně vyčerpat potenciál, kterým tato série oplývá, což je v tomto případě škoda. Zkrátka pokračování, u kterého jsem se sice v kině vesměs bavil a dočkal jsem se nejedné působivě natočené scény, avšak celou dobu jsem měl na mysli fakt, že se to dalo udělat jinak než jako sled pár dějových zvratů a nových otázek, které sice připravily živnou půdu pro pokračování, avšak ve výsledku to celé působilo poněkud útržkovitě - holt ona nevděčná funkce u prostředních filmů v sériích, které se ale dá vyvarovat. P.S. Zajímalo by mě, jak je možné, že na IMDb je mezi postavami McGonagallová, které by v té době mělo být -8 let?

• 13.11.2018  09:13
    Moulin Rouge (2001)

Moulin Rouge jsem si nechával ve skřínce nezhlédnutých filmů relativně dlouho a jsem rád, že jsem měl možnost vidět poprvé tuto muzikálovou klasiku na velkém plátně, kde o to více vynikly její kvality. Již od prvních minut se divák dostává do lehce (více) šíleného kolotoče událostí, který je propletený pestrobarevnými kostýmy a výpravou, úžasnými pěveckými a tanečními sekvencemi a zejména silnými a přesvědčivými hereckými výkony tragikomického rázu. Z hereckého ansámblu mě nejvíce zaujali Jim Broadbant a Nicole Kidman, kteří předvedli nezapomenutelné a nadmíru plastické kreace. Rovněž musím pochválit nepřeberné množství intermediálních odkazů na různé legendární písně, které kupodivu skvěle pasovaly do jednotlivých scén, a rozličný vizuál a snímání scén odkazující na různá období či žánry kinematografie. Zkrátka snímek, který je pastvou pro smyslové orgány a tvoří nepřehlédnutelný klenot v rámci svého žánru.

• 4.11.2018  13:24
    Hovory s TGM (2018)

Hovory s TGM je rozhodně jeden z nejkomornějších filmů z tuzemské produkce posledních let, který stojí zejména na hereckých výkonech dvou hlavních aktérů. Hodinu a čtvrt se divák prochází s Masarykem a Čapkem na pozemcích okolo topolčianského zámku a naslouchá jejich hovorům, které se ubírají různými směry - od témat zcela povrchních až po niterně osobní - přičemž se ve vzduchu stále vznáší otázka ohledně vydání či nevydání knihy, na které se oba muži podílí. Zkrátka vskutku minimalistický filmařský kousek, který nabízí divákům pohled do soukromého života dvou velikánů našich dějin.

• 4.11.2018  13:10

Klasika z pera romantika E.T.A. Hoffmanna ožívá v novém, moderním pojetí: Film nabízí pestrobarevnou plejádu rozličných charakterů a překrásných lokací, že z toho člověku přechází zrak a místy trochu bolí oči, ale i tak bych čistě z audivizuálního hlediska neměl téměř žádných výtek. Příběhově však film poněkud těžce pokulhává až upadá na ústa - chápu, že se jedná primárně o film pro mladší publikum - avšak i v těchto vodách lze vybruslit jiným a trochu méně předvídatelným směrem. Osobně mě nejvíce zaujaly sekvence s Perníkářkou, jejím děsivým příbytkem a bandou klaunů. Keira Knightley se tvářila, jako by čichala místo cukrové vaty něco jiného - ale budiž, její postava taková nejspíš měla být. Mackenzie Foy, která je známá zejména skrze Twilight, měla oproti upírskému výplachu naštěstí vděčnější roli. Zkrátka snímek, který je na povrchu líbivý jako ono tajemné vajíčko s cylindrickým otevíráním, avšak obsahově je až na pár světlých záchvěvů vcelku prázdný.

• 22.10.2018  23:10

V historii kinematografie vzniklo nemálo uměleckých klenotů, které jsou schopné s grácií obstát zkoušku času a Zpívání v dešti, po právu označované jako jeden z nejlepších muzikálů vůbec, je to toho zářným příkladem. Ostudou budiž fakt, že jsem se zhlédnutím této klasiky svého žánru tak dlouho otálel - nicméně jsem rád, že jsem se k ní dostal a že jsem měl možnost vidět film na velkém plátně, kam rozhodně patří. Snímek zaujme a ohromí (i dnešního diváka) díky bezchybným tanečním číslům a chytlavým písním, které jsou protkány sympatickým a nenásilným humorem a úžasnými hereckými výkony. Vedle toho jsem ocenil vskutku zábavný a do jisté míry i poučný exkurz do doby, ve které se filmoví tvůrci museli vypořádávat s nástupem zvuku, bez kterého se v dnešní době neobejde téměř žádný film. Při projekci v kině jsem z filmu cítil neskutečně silný náboj - jakousi nesmírně pozitivní energii, která na mě z plátna sálala a nenechala mě z něj ani na chvíli odtrhnout oči. Zkrátka velice kvalitní filmový zážitek, který i po tak dlouhé době od svého uvedení nepřišel k jediné vrásce či šedině.

• 22.9.2018  20:26

Děsivé dědictví je vskutku netradiční žánrová směsice, která diváka nenechá chladným. Rodinným dramatem prostupuje všudypřítomná a velice znepokojující atmosféra, která připravuje živnou půdu pro mysteriózní horor. V tomto případě však nejde tolik o lekačky a děsivé scény jako spíše o budování krajně nepříjemného a mrazivého pocitu u diváka. Herci byli vybráni skvěle a svých rolí se zhostili obstojně - vesměs každý z nich přispěl nejednou nezapomenutelnou scénou. Na výsledné podobě filmu mi snad vadil jen poněkud divoce pojatý závěr, který mi přišel scenáristicky už přes čáru. Zkrátka snímek, který těží zejména z dusné atmosféry a sugestivních hereckých výkonů.

• 16.9.2018  12:04

Na Meg(alodon)a jsem šel do kina jak z recese, tak ze zvědavosti, protože jsem chtěl vidět, jak si Jason Statham poradí v takto vysokorozpočtovém filmu s přerostlou parybou, přičemž jsem neočekával žádné zázraky. Ve výsledku se na to celkem dobře dívalo, vesměs i díky tomu, že žralok vypadal realisticky a tvůrci nabídli celkem poutavý pohled na tajuplný život v hlubinách moře. Vytknul bych však poněkud delší stopáž pro film podobného rázu a vložení přebytečné vztahové a rodinné vaty, která mohla být klidně vypuštěna či nahrazena další akcí. Zkrátka snímek určený do kina na jedno zhlédnutí, který mohl být krvavější a akčnější, nicméně i tak neurazí.

• 16.9.2018  11:52
    Bao (2018)

Bao je rozhodně jeden z nejbizarnějších předskokanů k celovečerním animákům, kterého se mi v kině dostalo - zařadil bych ho vedle stejně podivné Lávy z roku 2015. Člověku bylo celkem jasné, jaké poselství sebou film nese a na co se tvůrci snažili okatě upozornit, nicméně největším problémem bylo samotné provedení onoho poselství. Podle reakcí v kinosále jsem nebyl jediný, kdo byl zaskočen poněkud drastickým vyústěním. Zkrátka kousek, u kterého slovní spojení "animovaná JEDNOHUBKA" nabírá doslovně na významu.

• 16.9.2018  11:47

Po dlouhých čtrnácti letech jsme se dočkali pokračování jedné z nejlepších pixarovských klasik: Úžasňákovi jsou zpět! Dvojka nabízí řádnou dávku svižné akce, solidní animace a nejednoho vtipného momentu, o který se postarali zejména malý Jack-Jack a stará dobrá Edna. Co se krimi-zápletky týká, tak byla poněkud průhledná, což by v rámci jiného žánru možná mohlo vadit, nicméně zde jde o film, který byl primárně vytvořen pro průměrně náročného diváka. I když je fakt, že člověk po zhlédnutí scenáristicky vyumělkované Coco očekává i trochu víc od současných animáků - což však není výtka jako spíše připomínka. Zkrátka příjemně strávené dvě hodiny v kině u "červené" rodinky, která se vesměs hravě zvládá vypořádávat jak se zloduchy, tak se strastmi rodinného života.

• 14.9.2018  09:36

Mile natočená pohádková jednohubka z německé produkce, která sice svým zpracováním diváka neuzemní, nicméně ho ani neurazí. Děj filmu nenásilně utíká a člověk se během těch sta minut nestihne nijak výrazně nudit. Herecké obsazení bylo vesměs dobře zvolené - roztomilá Karoline Herfurth vs. úlisná Suzanne von Borsody - a musím uznat, že po technické stránce byl snímek též obstojně natočený. Zkrátka sympatická oddychovka pohybující se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, která naštěstí nesází na laciný a infantilní humor, čímž se distancuje od většinové žánrové tvorby posledních let.

• 10.6.2018  17:10
    London Spy (TV seriál) (2015)

"How do we live without the people that we love?" London Spy nabízí vskutku na první pohled neotřelou žánrovou směsici: mrazivý špionážní thriller, který se mísí s romanticko-tragickým příběhem dvou naprosto rozdílných mužů, přičemž se v průběhu děje ten či onen kompoment účelně posouvá do popředí či do pozadí. Celou minisérií, která měla optimální rozsah pěti dílů, prostupuje hledání pravdy, všudypřítomný pocit strachu, nebezpečí a bezmoci vůči systému, ale rovněž si zde své najde i vztahová tematika, ať už jde o vztahy rodinné či partnerské. Z hereckého obsazení bych rád nejvíce vychválil neuvěřitelně autentické a dechberoucí výkony Jima Broadbenta a Charlotte Rampling, nicméně ani generačně mladší Ben Whishaw a Edward Holcroft se skrze své výkony neměli zač stydět. Co se příběhu týká, tak jsem byl napnutý od začátku až do konce, byť jsem možná čekal trochu jiné rozuzlení - avšak nechci na tomto místě říkat propracovanější, jelikož nápad to byl opravdu dobrý. Zkrátka netradiční a solidně natočená britská minisérie, která dokáže člověku jak vyvolat nepříjemné mrazení na zádech, tak ho i dojmout k slzám.

• 19.5.2018  20:32
    Deadpool 2 (2018)

Když jsem viděl trailery na nového DíPího, které byly takové vesměs nemastné, neslané, tak jsem měl trochu obavy, jak se tvůrcům podaří navázat na solidně natočenou, svižnou a ultraakční jedničku. Po zhlédnutí dvojky musím říct, že jsem ještě o stupeň spokojenější než u předchozího dílu, což jsem opravdu nečekal - s o to lepším pocitem jsem odcházel z kina. Druhý Deadpool si nebere servítky v žádné oblasti a ve filmu se objeví snad vše myslitelné i nemyslitelné. Líbilo se mi, jak si scenáristé dělali nekompromisní srandu z populární kultury, filmů a filmového průmyslu celkově, což bylo sice už i v jedničce, ale zde to posunuli ještě dál. Co se hereckého obsazení týká, tak mě pouze lehce iritoval Firefist (ale což, to se mi u dětských hrdinů stává často), jinak nemám, co bych vytknul. Vedle toho musím pochválit soundtrack, který obsahoval staré songy nejedné mojí oblíbené zpěvačky, čímž se mi tvůrci trefili krutopřesně do vkusu, plus mě uchvátila titulní píseň od Céline Dion (rozhodně se vyplatí podívat i na samotný videoklip). Zkrátka film, který mě neskutečně bavil od začátku do konce a pustil mě až při titulkových scénách, které se výborně vypořádaly s kinematografickými neduhy minulých let. Prostě film, který se ničeho nebojí a má vážně koule - a i kdyby je neměl, tak si je určitě umí nechat narůst ... protože je to přece jeho základní instinkt.

• 2.4.2018  15:08

Třetí Fakjů pane učiteli sice nenabízí žánrovou novost jedničky ani exotickou akčnost dvojky, a tak zbývá podotknout, že jde o průměrnou komedii, která ale i tak tvoří (v rámci žánru) solidní závěr "géťácké trilogie". Film se snaží být až přespříliš poučný a poukazuje na soudobé problémy ve školství, což je sice na jednu stranu super, ale na druhé straně to zabijí komediální potenciál filmu - nicméně scény s virtuálním sexem a zaváděním čípku mě vážně odrovnaly, stejně tak jako originálně pojatá titulková sekvence. Zkrátka Zeki, Chantal, Danger, Ingrid a další do třetice všeho dobrého i zlého aneb Pěkná závěrečná přehláska nad Göhtem.

• 2.3.2018  21:05
    Lou (2017)

Lou nabízí, co se tvorby od Pixaru týká, typicky barevný a poučný příběh představující vskutku bizarní postavičku, která i když nemá srdce v pravém slova smyslu, tak i přesto působí neuvěřitelně vřele, což se dá říct i celkově o této animované jednohubce.

• 2.3.2018  20:59

Negativní prostor zaujme na první pohled jak bizarní až děsivou animací, tak i příběhem, který je sice v jádru lehce tuctový, nicméně je hezky vypointovaný, takže ona všudypřítomná všednost se nejeví jako negativní (prostor).

• 2.3.2018  20:56

Čtyřminutová osobní zpověď podpořená sympatickým Bryantovým hlasem a nevšední animací, která sice hraje na emoce, ale takovým tím milým a nenásilným způsobem.

• 2.3.2018  20:48
    Zahradní party (studentský film) (2017)

Když by vystupovali v Zahradní party namísto žab lidé, tak by tato na první pohled tuctová jednohubka zapadla do nánosu všednosti. Avšak díky netradičním postavičkám, které vynikly skrze velice zdařilou animaci, se člověk pomalu dostává k pointě, která rozhodně není prvoplánově tuctovou záležitostí.

• 18.1.2018  22:07

Na rovinu se přiznám, že jsem tento film chtěl vidět zejména kvůli Kate Winslet, kterou mám opravdu moc rád. Rozhodně nejsem skalním fanouškem Woodyho Allena, byť jsem viděl nejeden jeho film, nicméně i tak jsem se rozhodl jít na Kolo zázraků do kina. Rovněž musím přiznat, že jsem si od tohoto snímku moc nesliboval, takže jsem nemohl být ani zklamán, leda překvapen. Ve výsledku se mi dostalo vcelku průměrného dramatu, které je sice obalené v pěkném retrohávu 50. let, a které se pyšní sympatickým hereckým obsazením, avšak na druhé straně tomu všemu podkopává nohy scénář a hlavně prazvláštně napsané postavy, ke kterým si člověk nemá šanci udělat jiný než negativní vztah. Jak už jsem říkal na začátku, Kate Winslet mám vskutku v oblibě, ale její Ginny byla asi její nejvíce iritující postava, kterou zahrála vážně dobře, a o to víc byla na pěst - slyšet stokrát za film, že má migrénu a potřebuje Aspirin, málem přivodilo migrénu mně. Vedle toho jsem očekával nějakou akci v rámci mafiánské linie a návratu ztracené dcery, ale všechno nějak na konci vyšumělo. Zkrátka film, kterému nejvíce škodí to, jak je napsaný, což počíná a končí zejména až přespříliš teatrálním ztvárněním a vedením herců, což bylo očividně chtěné, ale mnou jako divákem spíše nechtěné.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52