Prostřednictvím několika smluvených prostředníků se do Československa, konkrétně do Karlových Varů, pašují drogy ze Západního Berlína. Jedním z významných členů zločinecké organizace je elegantní Eva Krausová (J. Březinová). Ani příslušníci české bezpečnosti však netuší, že je to ve skutečnosti pracovnice naší kontrarozvědky. Díky jejím informacím mohou kriminalisté, vedeni podplukovníkem Kořánem (J. Vinklář), spustit masivní akci, zaměřenou proti pašerákům, českým překupníkům i samotným narkomanům. Přítomnost tajných policistů mezi „mravenci“ však nezůstane dlouho utajena a šéf pašerácké bandy vyšle do Československa nájemného vraha, který má za úkol zneškodnit všechny zúčastněné osoby… (Česká televize)

ToddB

Dvě hvězdy za humor. Představa autorů tohoto normalizačního díla o tom, jak se baví mládež a jakým druhem hudby ..... Monty Python hadr :-D ()

rottencom

Když pan Mrkvička asi popatnácté ve třech minutách vytasil a vzápětí zavřel svou kudličku, tak manželce praskla plodová voda. Dodatečně tak uděluji filmovému štábu 5 z 5 za vyvolání bezproblémového a úspěšného porodu. ()

Iloveporn

Na tenhle film mám slabé místo. Je tak blbej, až je dobrej. Feťačka Nela Boudová vzpomíná na krásné předfetové časy, kdy "měla vkladní knížku". Vinklář si při výslechu s prsama hrál na mezi kozy, čímž rozhodil všechny, co to viděli. Diskoška. Námezdní low-cost zabiják, na úrovni své gáže závratných 7500 marek za hlavu. Režisér nějak podivně pendloval mezi Československem a Západním Německem a v Západním Německu taky točil nejnudnější "akčňáky" západní Evropy seriál Derrick. - Prostě pecka. Tak blbý, až je to skvělý. Na úrovni Mrazíka a Posledních Plavek. - Nejsem schopen dát hodnocení. Váhám mezi 5 hvězdama a odpadem. ()

gggggg

Nech sa na mňa tvorcovia tohto nehnevajú ale bolo to cez čiaru. Ja viem, tvorcovia chceli poukázať na škodlivosť a dôsledky drog, akurát to spravili absolútne nezáživným a nezaujímavým spôsobom. Akčné scény boli cez čiaru zdravého rozumu, jediná škoda že niektorých hercov tu mám tak rád a dosť si to týmto filmom u mňa pokazili. ()

mdf

Viděno v dospělosti,tak jsem oceňoval akční scénu,honičku ze sodovkami nebo dopadení Jelínka, samozřejmě teď po x letech to vidím úplně jinak, tak trošku k pousmání. ()

leafroller

Na tehdejší dobu velmi poutavé dílko s trochu naivní záplatkou se dnes řadí již mezi klasiky. Svižné tempo i krátká stopáž jsou dokonale sladěny, aby se divák ani vteřinu nenudil. Znázornění narkomanů je sice velmi emotivní, ale není na něm nic lživého a takto extrémně popisují narkomany i dnešní média. Závěrem nutno konstatovat, že skok pana Jelínka z druhého patra je legendární sám o sobě. ()

milunech

Hudbu dělal Jiří Svoboda. Bratr Karla. A moc se neví, že má přes dvacet filmových melodií. A byl také velmi úspěšný, ale ne jako bratr. Zemřel mladý. Film je takový major Zeman. Ale rok 1985, co bychom chtěli. ()

Kelinej

Bavil jsem se jako dlouho ne. Narkomani chovající se spíš jako zombíci. Nájemný vrah, který hloupě zabíjí, když oběť telefonuje. Vraždění za doprovodu romantické melodie Jiřího Svobody (sólo na saxofon, tuším, Felix Slováček). Esenbák Josef Vinklář, který si během výslechu smyslně mne bradavky. A závěrečná scéna jako z westernu. Kdyby své dílko autoři otevřeně pojali jako parodii na akční thrillery, šel bych do plných. ()