poster

Asterix a Kleopatra

 • Francie

  Astérix et Cléopâtre

 • slovenský

  Asterix a Kleopatra

 • anglický

  Asterix and Cleopatra

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Francie / Belgie, 1968, 72 min

 • MarekT
  ****

  Další skvělý animák s Asterixem, kterému bych narozdíl od toho pilotního filmu dal i za pět hvězd, kdyby nebylo těch muzikálových čísel. Komiksové předlohy se tento film držel trochu méně, než právě první film - vypuštěny byly vtípky typu "deník Večerní Faraon" nebo závěrečné scénky s menhiry (kdo četl, ví), což je vzhledem k tomu, že tento film dělali Goscinny s Uderzem, zklamání. Nicméně pořád výborná zábava, narozdíl od stejnojmenného hraného filmu, který je vyjma přesného se držení předlohy příšernost.(3.12.2008)

 • Kopik
  *****

  Prostě klasika, miluju kresleného Aterixe a tento díl považuji hned po 12 úkolů pro Asterixe za nejlepší. O tomto dílů se nedá říct nic jiného než , že se francouuzům povedl. A stavby architekta Edifa neměli chybku. Úžasná klasika pro jakýkoliv den i pro dospělé.(12.9.2008)

 • Colonist
  ****

  Film byl natočen celkem přesně na motivy stejnojmeného Asterixova komixu(24.8.2007)

 • gogos
  *****

  Urcite lepsi nezli prvni dil, tady se projevila maximalni kvalita toho komiksu. Vyborny dabing a ceska hudebni stranka filmu je parada navic... Perfektni dej, klasicke rezby, suprove vtipy a ten Kleopatrin lev je asi nejlepsi zvire jaky znam.... Proste parada...(12.11.2006)

 • Baxt
  **

  Nejhorší animovaný Asterix a nebýt odporných hraných Olympijských her, tak i nejhorší Asterix vůbec. Nesnese porovnání s čímkoliv z komiksového universa. Kam se ztratila Asterixova vychytralost, Obelixova nenažranost a Césarova podlost? Vtipy jsou třetí cenové kategorie, muzikálová čísla děj vyloženě brzdí a i v titěrných 70 minutách je místo na nudu. Ač to bude znít barbarsky, filmová verze je ve všem lepší.(19.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace