Největší slabinou filmu je zbytečná roztahanost - ubrat hodinu ze stopáže, mohla bych snad hodnotit hvězdičkou navíc. Největším kladem je Dennis Quaid v roli Doca Hollidaye, přesvědčivě vyžilý a sympaťák k tomu (kam se hrabe Val Kilmer, to se nedá srovnat!:-)). 66,6%(4.11.2008)

Toho Dennise Quaida jsem dlooouho nemohl poznat... :-)(16.5.2003)

Jeden ze 100 nejlepších westernů - 100 Greatest Western Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Trošku delší, ale Kasdanem dobře natočený životopisný western se spoustou výborných scén. Spolupráce bratří Earpů při ochraně svých zájmů je příkladná a nemůžou ji rozvrátit ani nepřátelé ani manželky. "Nothing counts so much as blood." Po druhém shlédnutí přidávám hvězdičku za charismatického Costnera. Trailer: http://www.csfd.cz/film/10461-wyatt-earp/videa/(8.7.2011)

Westernový velkofilm o jedné z nejznámějších postav Divokého západu. Příběh Wyatta Earpa byl zfilmován již nekolikrát a ať už přímo jeho nebo Doca Hollidaye ztvárnili v minulosti takoví velikáni, jako např. Burt Lancaster a Kirk Douglas nebo Henry Fonda. Kevin Costner potvrdil své herecké kvality a je pravděpodobně nejznámějším nebo nejikoničtějším Earpem v dosavadní kinematografii, což je možná dáno také samotným názvem snímku, ale také pompézností, s níž je Kasdanův film pojat. Na můj vkus je však až příliš rozvláčný, ovšem u životopisného počinu, který se snaží zachytit život tak slavné osobnosti od jejího dětství až po stáří a seznámíme se tak s jeho otcem (skvělý Hackman) či první láskou a ženou, je to poměrně pochopitelné, obzvlášť, když se zaměřuje nejen na slavné události typu O.K. Corral, ale velikou pozornost věnuje samotné osobě Earpa a jeho vývoji, tudíž tu nechybí vášeň, emoce, ale pochopitelně akce nasáklá krví.(8.3.2015)

Je to dobré, ale táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákto dlhéééééééééééééééé. Vždy keď si na ten film spomeniem tak sa mi začne zívať.(5.8.2011)