Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  ***

  Je to dobré, ale táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákto dlhéééééééééééééééé. Vždy keď si na ten film spomeniem tak sa mi začne zívať.(5.8.2011)

 • ConanVJ
  ****

  Tak to jsem takhle včera nemohl usnout a přepínal jsem tv, co mě uspí. Narazil jsem na tento film a to byla velká chyba, protože mě to fakt chytlo a drželo do samého konce. Je to opravdu povedený western, který má pomalejší rozjezd, ale za to drsnější druhou část. Prostředí filmu je na tento druh filmu klasické, Příběh je pěkný a chytlavý. Co se týče hereckého obsazení, tak to se povedlo. Za mě 80%:)(7.1.2015)

 • genetique
  ****

  Jeden z mála westernov, ktoré dopodrobna vyrozpráva celý život, perfektne vyčrtne psychologickú stránku osoby, prileje štipku romantiky, drámy a ešte stále ostáva miesto na napätie a poriadne strielačky. Na druhej strane však vďaka Bohu, veď v 190minútach by to inak bola nuda. Síce som film pozrel na dvakrát, lebo mi už bolo dlho, ale nenudil som sa, to nie. 75%.(3.11.2006)

 • choze
  ****

  "VĚŘÍTE NA PŘÁTELSTVÍ, WYATTE EARPE?" Costnerova letitá snaha zopakovat oscarové žně TANCE S VLKY a jeho posedlost epickými tříhodinovými podívanými mi byla vždy sympatická, protože z ní cítím nejen obrovské ego a narcismus, ale především obrovskou lásku k filmu. WYATT EARP, původně zamýšlený jako šestihodinová televizní minisérie, není tak svižný jako o hodinu kratší konkurenční TOMBSTONE, ale stejně jako TANEC S VLKY pomalu a klidně plyne a přitom se u něj ani na chvíli nenudíte. Bohužel tato dramatická roztahanost a oproti TOMBSTONE slabší finále mi brání dát plný počet hvězd. Jinak Costner je jako Earp, který je líčený především jako obyčejný chybující člověk, pekelně přesvědčivý a stejně tak Quaid si vychutnal postavu Earpova nejlepšího přítele, sympatického zabijáka Hollidaye. Film se stal bohužel jedním z mnoha nehezkých Costnerových propadáků jako VODNÍ SVĚT či POSTMAN, když s náklady 63 milionů vydělal doma pouhých 25.(21.8.2006)

 • mandes
  *****

  rozpocet $63 million trzby americke $25,052,000(5.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace