Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  **

  Vypadá to jako by se všichni snažili po úspěchu Tance s vlky z Kevina Costnera dostat všechnu štávu a nechávali se svést na jeho "úspěšné" vlně westernových filmů. To se však naprosto nedaří.(10.7.2004)

 • choze
  ****

  "VĚŘÍTE NA PŘÁTELSTVÍ, WYATTE EARPE?" Costnerova letitá snaha zopakovat oscarové žně TANCE S VLKY a jeho posedlost epickými tříhodinovými podívanými mi byla vždy sympatická, protože z ní cítím nejen obrovské ego a narcismus, ale především obrovskou lásku k filmu. WYATT EARP, původně zamýšlený jako šestihodinová televizní minisérie, není tak svižný jako o hodinu kratší konkurenční TOMBSTONE, ale stejně jako TANEC S VLKY pomalu a klidně plyne a přitom se u něj ani na chvíli nenudíte. Bohužel tato dramatická roztahanost a oproti TOMBSTONE slabší finále mi brání dát plný počet hvězd. Jinak Costner je jako Earp, který je líčený především jako obyčejný chybující člověk, pekelně přesvědčivý a stejně tak Quaid si vychutnal postavu Earpova nejlepšího přítele, sympatického zabijáka Hollidaye. Film se stal bohužel jedním z mnoha nehezkých Costnerových propadáků jako VODNÍ SVĚT či POSTMAN, když s náklady 63 milionů vydělal doma pouhých 25.(21.8.2006)

 • Ded@M@tes
  ***

  Kevin Costner v americkém westernu, podobnou tématiku jsem dlouho neviděl. Celkové vzato dost zdlouhavé a s napětím se taky dost šetřilo. ( Hodnocení: 5/10 )(21.4.2012)

 • sud
  ****

  Velmi dobrý monumentální western. Popisuje dopodrobna životopis Wyatta Earpa. Není tolik zatížen na akci, spíše na lyrickou stránku vyprávění. V akčních pasážích je zase lepší jeho o rok starší kolega "Tombstone". Oba dva řadím na stejnou úroveň. Kevin Costner v titulní roli podal dobrý výkon, v té době uměl ještě hrát. Lawrence Kasdan westerny točit umí, ale proč se stávají propadáky, to mi nikdo nevysvětlí.(13.8.2006)

 • Kaka
  ***

  Příliš jednoduchý snímek vzhledem ke stopáži, který se příliš zaměřuje na hlavní osobu na úkor všeho a všech ostatních. Příběh se točí kolem něj, ostatní charaktery se okolo jenom tak motají a sem tam něco přicmrndnou. Akce je sice poměrně kvalitní, ale není jí dost a někdy mi přišla do filmu vyloženě naroubovaná jen proto, aby diváka vytrhla z podřimování, kterému se většina přísedících neubrání. Zajímavé složení jmen, kvalitní a propracovaný hlavní charakter (emoce, ztráty, úspěchy) a solidní atmosférická hudba. Víc toho opravdu není.(1.7.2008)

 • - Film byl nominován na 5 Zlatých malin (Razzie awards) za nejhorší film, remake/sequel, režii, hl. herce a filmový pár (nominace pro Costnera a "kteroukoliv" z tří filmových manželek). "Vítězství" si odnesli Costner za nejhorší hl. herecký výkon a nejhorší remake/sequel filmu. (kenny.h)

 • - Dennis Quaid zhubl o 30 liber kvůli své roli Doca Hollidaye, který trpěl tuberkulózou. (liquido26)

 • - Film byl uveden do kin šest měsíců po Tombstone (1993) a ve srovnání s rivalem byl komerčně neuspěšný. Při rozpočtu 63 milionů USD vydělal jen okolo 25 mil.$. Tombstone má skore 25 mil.$ rozpočet vs. 56,5 mil.$ tržby. (kenny.h)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace