• Stegr

Zlaté maliny 1994 - 2x - Nejhorší herec HR (Kevin Costner), Nejhorší remake/sequel...(1.11.2008)

Moc pěkný western.(30.11.2007)

Raději mám filmy o padouších, než o klaďasech, ale bez jednoho není druhé, a někdy, jako v případě Wyatta Earpa bylo nejdřív jedno, a pak druhé. Jen ten Kevin to hrál nějak prkenně(7.2.2011)

Je to dobré, ale táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákto dlhéééééééééééééééé. Vždy keď si na ten film spomeniem tak sa mi začne zívať.(5.8.2011)

Já si snad ještě nakonec oblíbim žánr western, jenž naprosto nesnáším. Jen občas se vystkytně nějaký, který mně opravdu baví. Jenže jde o případ, kdy zhlédnu 50 westernů a z toho se mi 1 líbí. Wyatt Earp je určitě ten jeden, co se mi rozhodně zamlouvá. Může zato především fakt, že zde nejsou žádní indiáni a nic podobného. Prostý a jednoduchý příběh o chlapcize kterého se postupem času stal šerif. A už od začátku mně to chytlo a bohužel mně to začlo pouštět asi tak po dvou hodinách. Tím nechci říct, že by to chtělo zkrátit na dvě hodiny, ale potom už to nebylo ono a byl jsem rád, že to trvalo 3 hodiny, jelikož kdyby to skončilo po dvouch hodinách, tak by mně to štvalo, že to nebylo delší. Výbornou práci odvedl James Newton Howard, jehož hudba je krásná! Film se může také pochlubit výborným hereckým obsazením v čele se skvělým Kevinem Costnerem, Dennisem Quaidem, Michaelem Madsenem, Billem Pullmanem, Tomem Sizemorem a nebo třeba krásnou Téaou Leoni, které to neuvěřitelně slušelo. Jen je škoda Gene Hackmana, který dostal málo prostoru. Skvěle ztrávené tři hodiny!(3.5.2008)