spaceboyCZ

Chichi, chacha...ne, buuueeeeheee...taky ne. Tak sakra co? Film plny hvezd (vzali to zadarmo nebo kolik kdo za svou roli vubec dostal?? :))), ktery na jednu stranu bavi, na druhou desi a na treti je celkem prumerny...myslenka v zacatku celkem klasicka, postupem se zvrhava a kdyz vidite, jak tuny mimozemskych sracek jsou nabirany bagry a odvazeny...sakra, co si o tom myslet? Time, ty nikdy nezklames... ()

Kryton

Ale no ták lidi. Dyt je to výborná zábava a tolik herců najednou. Vynikající odkaz na béčka 50.let. No řekněte , kde uvidíte martany hulit atomovku :D. ()

hous.enka

Za mě burtonovské sci-fi Mars útočí patří rozhodně k tomu slabšímu, co Tim Burton natočil. Rukopis je čitelný, hrdinové jsou ale zcela nezajímaví a tak mi v hlavě zůstala jen ta prsatice s vyčesaným drdolem a její klasicky deppovská chůze a pohled. Fakt to nebyl Johnny osobně? No a pak ten Tom Jones, samozřejmě. ()

Lokutus

Někdo MA miluje, jiný ho zatracuje a opovrhuje jím.. Já patřím do té první skupiny, aniž bych k tomu měl nějaký zásadní důvod... Prostě zvláštní shodou náhod, humoru, vynikajícímu pestrému obsazení a odporně škodolibým marťanům na mě nějak zapůsobil.... Možná až dějově a postavově trochu přeplácaný, ale výhodou je že do konce jich až tak moc nezbude ;o))) ()

fannah

Padesátá léta dnes? Proč ne. Tim Burton ukázal opět svou barevnou představivost, svůj stoprocentní talent, smysl pro humor, a natočil dokonalou parodii - přičemž v padesátých letech se nemluvilo o parodiích, ale o sci-fi hororech - která nemá obdoby. Nemyslím si, že filmu chyběl vtip, nebo že herci hráli špatně.. vše se dělo přesně tak, jak to tenhle styl filmu vyžadoval. Mnohem více jsem žasl, než jsem se bavil. Tim Burton je zkrátka neuvěřitelný. Opět 100%, možná přeháním, ale musím :-) ()

Adman

Je to takové celkem zmatené, ale jenom malinko. Jinak zajímavě ztvárnění protivníci z vesmíru. Řekl bych takový "průměr". Dočkáváme se ve filmu i vtipných scén, a není jich zrovna málo, například syn jedné z pyšných rodin že mají v rodině vojáka, dokázal složit zbraň z dílů až do nabití, se zavázanýma očima za necelé 2 minuty. A při postavení se protivníkovi se tváří v tvář mu vypadne zásobník a dáse na útěk. ()

SaNcHeZ_cz

Přemrštěný mišmaš odkazů a absurdit, které v rámci situace fungují spolehlivě. Žádné převratné dílo, ale to od toho nikdo ani nečekal. ()

frashmaker

Již velmi dlouho jsem zde nepřidal žádný komentář, ale tento film mne prostě a jednoduše nenechal chladným. Mám rád béčkové filmy typu čehokoliv od Rodrigueze popř. Tarantina, ale toto je i na mě příliš. Aby mě film během svého trvání desetkrát dokázal vytočit tím jak je strašně hloupý, to se mi snad ještě nestalo. Snad za to mu budiž mnou přidělena alespoň jedna hvězdička. Jinak je to zlo ve své nejpanenštější podobě. ()

mysiak

Je to iná "burtonovka", najmä preto, že tu nie je Johnny Depp a že nie je pochmúrna, ale je to dobrá komédia s neskutočne veľa známymi hercami, málo nápadmi, ale jeden stojí za to - Ako zavraždiť ufónov?....Pusťte im Toma Jonesa...:D...Podarená komédia, najmä preto, že je tu množstvo známych tvári, ale ináč je to priemer u mňa.. ()

kobejn

asi můj nejoblíbenější Burtonův film...příde mi, že všichni Burtona hrozně žerou pro docela něco jinýho než já, mně se na něm líbí především černý a poťouchlý humor mnohem víc než jeho inklinace ke kýči, patosu a nasládlosti, ke které se zřejmě propracoval v rámci svého "uměleckého" zrání...pro mě je mnohem přitažlivější jeho ranná éra, nedám dopustit na úžasně lehkého a vtipného Beetlejuice, skvělého Batmana i jeho pokračování, velmi zábavného Eda Wooda a pak na tento kouzelně vtipný Mars, kde roztomilí mozkouni likvidujou "humanistické" lidstvo...zatímco dřív si Burton z patosu a kýče utahoval, dneska si role prohodily, a kýč si utahuje z Burtona, ale změna je život, bohužel změna je vždycky od lepšího k horšímu, málokdy je to naopak...asi to tíhnutí k "skutečnýmu umění" je součástí stárnutí, zatímco mládí tíhne k anarchii a nespoutanosti, podobně jako ranný Tim...sakra já sem chytrej jak rejdijouhed, asi bych si měl založit detektivní kancelář a hledat ztracené iluze...dřív než budu taky humanista...je jen pár čestných výjimek, který v procesu stárnutí nehlouply, ale naopak zrály a sílily...nyní mě napadá jen jeden ...(byl to Bunuel) ()

Jillen

Tim Burton a jedna z nejpěknějších, nejúchylnějších, nejkýčovitělších a nejvtipnějších akčních sci-fi, která kdy byla natočena. Na mnohé scény a to jsem to při vší smůle viděl jen jednou, nezapomenu! Dávám 100% ()

PKD

Země vs.Létající Talíře (ještě že ne ty, nad Velkým Malíkovem,haha!) z r.1956 v podání T.Burtona. Velice průměrné i na Burtona,nicméně nemohu popříti,že to má dobré scény a velmi vysokou koncentraci velkých hvězd+Toma Jonese,což mě osobně velmi těší.:) A ano,z toho nehorázně otřesného (osobně ho považuji za absolutně! nepříšernější song v dějinách lidstva!) songu od Slima Whitmana z r.1952,Indiánské Volání Lásky (kristova noho! už jen ten název! I když tady za to Slimík fakt nemůže,páč jde o song z operetního muzikálu Rose-Marie z r.1924) by mě pukla hlava stejně jako těm nebohým marťanův,kterým jsem vždy,fandil. ()

Orlau32

Film mě přilákal kvůli Jacku NICHOLSONOVI. No, ale jelikož nejsem pro scifi tohoto druhu stavěna, tak jsem ohodnotila jenom výkony všech superhvězd. A že jich tam je !!!!!!!!!!! To muselo být safra dobře honorované !! ()

numi

Úmyslně blbý film je v první řadě stále a pořád blbým filmem. Navíc oproti Edwardu D. Woodovi, Jr. postrádá ono kouzlo nechtěného. ()

blackrain

Docela vydařená parodie na film Den nezávislosti a jemu podobné filmy s hvězdným hereckým obsazením. Naši přátelé z Marsu nám zase jednou ukázali zač je toho loket. Velká ztřeštěnost, u které jsem ji krásně odpočinula. ()

Lulu13

Ach Tim Burton, prečo?... Veľmi nevtipná paródia s hviezdnym obsadením, ale ako sa vraví, menej je niekedy viac a tých známych Hollywoodskych tvárí bolo v tomto filme na mňa priveľa. 2 hviezdy dávam za Nicholsona a pár svetlých chvíľ, ktoré sa vo filme vyskytli, bohužial ich bolo mrtne málo. Suverénne najhoršie Burtonove dielo, čo som videla.... ()

ABLABLABLA

Na konci jsem se smála aneb orel přistávající Tomu Jonesovi na ruce, srnky, kuny a jiné zvířectvo se vám cpe pod ruky... normálka... ve vodě si plavou mimozemské talíře.... "Hoši běžte si uklidit pokoj.", což v překladu znamená "Vyhoďte z postele toho mrtvého Marťana.... no ale tak hlavně, že všechno dobře dopadlo ne? A ještě zvládli dát babče a prodavači koblih vyznamenání. Myslím, že odteď budu mít v mp3 vždy tuhle úděsnou píseň... Just in case ;) Jinak skvělý soundtrack - hlavně tyto dvě písně. A mimozemšťanská dobyvatelská hudba od Elframa byla naprosto boží. Každopádně se člověku nechce věřit, že takovouto blbůstku natočil Burton a taky, že v ní hrála spousta známých tváří, například mě překvapila mladá Portmanka nebo Jack Black. Řekla bych ale, že byl záměr, aby snímek vyzněl jako trikově chabý, překombinovaný, zesměšňující až parodující se spoustou skvělých herců hrajících stupidní role... takže proč ne... 3*. ()

kaylin

Další z mých restů. A samozřejmě, že se mi tímhle Burton trefil do noty. Má to parádní padesátkový nádech, a přitom je to moderní, zábavné a navíc je zde prostor pro skvělé herecké výkony, především pak Jacka Nicholsona, který snadno film ovládne. Bavil jsem se, smál jsem se a užil jsem si skvělý béčkový příběh. ()