Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 2
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele lili6 k tomuto seriálu (4)

Kdo přežije (2000)

Ze všech sérií se mi asi nejvíc líbily Cookovy ostrovy a Fidži :) Jinak bezva pořad, jen mě mrzí, že v posledních sériích se průběhy soutěží často velmi opakují, stejně tak i do puntíku stejné odměny. ()

Fidži (2007) (S14)

Jak již bylo řečeno v někrých komentářích, začátek slabší, ale posledních pár dílů jsem koukala s otevřenou "tlamou", co se to tam děje. No prostě bezva řada a možná bych řekla, že i lepší než vyzdvihované Cookovy ostrovy. Jinak s vítězem jsem souhlasila, pokud se jedná o výběr z poslední trojky, ale měl to vyhrát Yau man, jelikož to byl velmi vychytralý asijský "strejda", který i přesto, že byl podceňovaný, především fyzicky, dokázal všechny překvapit. Hrál dobrou hru, škoda, že to nemohl dotáhnout dokonce. ()

Čína (2007) (S15)

Někdo tuto sérii považuje za jednu z nejlepších, ovšem mně to teda ani tak nepřijde. V porovnání s jinými sériemi, spíše průměrná. ()

Mikronésie (2008) (S16)

Prozatím tuto sérii hodnotím velmi kladně, především díky nápadu rozdělení soutěžících. Co bude dále, se teprve uvidí.;) ()