Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 2
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele towstit k tomuto seriálu (15)

Kdo přežije (2000)

Richard, Rudy . Prvu seriu nejde hodnotit inak ako plnym poctom. ()

Austrálie (2001) (S02)

Charaktery , charaktery. Myslim ze tato seria prekonala predchdocu vo vsetkom. Drsnejsie, sutaze skvele, prostredie krasne a vitaz totalne necakany. Na zaciatku sa mi zdali sutaziaci nesympaticky ba priam ma iritovali. Zaujimave ze stacilo par casti a ja som si prave tie nenavidene postavy totalne zamiloval. Colby, Jerri, Elisabeth, Tina. P.S. Prve dve casti su oproti tomu co nasladuje absolutny odpad. Treba vydrzat. ()

Afrika (2001) (S03)

Dalsia skvela seria. Opat raz skvele charatkery, skvele sutaze a drsne podmineky. Vitaz velmi uspokojivy. Ethan, Jessie, Tereza. ()

Markézy (2002) (S04)

Tato sezona je opat skvela ale ! vsetci dobri sutaziaci, odtial vyleteli ako hrusky, a zostali zial bohu len ti najnesympatickejsi na cele s otpornou anorektickou vyprahnutou Nelou ktora za celu sutaz povedala slovo srdce asi tak 100 krat. Hned za nou Vecepcia ktora mi bola sympaticka ale dalej to jej neustale dakujem ti boze ze som jebnuta a ze si mi pomohol a bla bla. Najlepsi sutaziaci za vsetky survivori doteraz ROB ktory bol pravy parchant a robil tuto seriu zaujimavu vypadol velmi skoro. Co je velka skoda, ale hold si zly ides domov. Dalsie vec co musim podotkunut su skvele kmenove rady a kmenova rada v 8mej casti ma fakt gule a pre mna fakt najlepsia vyradovacka. Fakt velka skoda tych par jedincov ktori to kazali ako Vecepcia, Nela, Pascal, Zoe (tato bola fakt desna) a mnohi dalsi. Nejdem na plne hodnotenie lebo mam pocit ze sutaze sa stale opakuju, dufam ze v dalsich seriach pridu s niecim novym. ROB TAMMY ! ()

Amazonie (2003) (S06)

Matthew, Christy, Dave. Najlepsia seria zatial. ()

Perlové ostrovy (2003) (S07)

RUPERT !! RYANO, ANDREW, T. Najviac nenavidena postava zo vsetkych serii doteraz LILL. ()

Návrat hvězd (2004) (S08)

Rob M. , Jerri, Rupert, Shi Ann.. Velmi neoblubena postava : Jenna. Tak all stars priniesli nieco nove do survivora, a cela tato seria by sa mala premenovat na Survivor Rob mariano, vzhladom na to ze on kontroloval celu hru a dostal sa az do Top dvojky. Vitaz uspokojivy. ()

Vanuatu (2004) (S09)

Feministicky spolok. Skoda ze do top trojky sa dostala asi najhorsia hracka doteraz. A toto bola asi jedina seria kedy prvy traja, boli presne ti, ktori by za normalnych okolnosti vypadli ako prvi. ELIZA ()

Palau (2005) (S10)

Tak táto séria má jedno gigantické plus. STEPHANIE. Stephanie je pre mna uplne naj hrac/ka za vsetkych 10 serii. Vrelo dufam ze ju este v nejakom survivori najdem. A dalsie velke plus je vitaz, ktory si to zo vsetkych sutaziach skutocne zasluzil. Minus su niektore abnormalne nesympaticke postavy ktore mi strasne kazili dojem z celej serii a prisli mi vyslovene otravne. Sutaze, kmenove rady dokonale ako vzdy. Pre mna opat plny pocet. ()

Guatemala (2005) (S11)

Stephanie, Danny, Jamie. ()

Panama (2006) (S12)

pre mna zatial najslabsia seria. moze za to velky pocet nesympatickych postav, na hovno vitaz. Shane, tzv. ludoop je inak vlastne dovod preco sa mi tato seria pacila tak malo. ()

Cookovy ostrovy (2006) (S13)

Parvati, Adam, Yul, Ozzy. Velmi dobra seria, zaujimave zvraty a vitaz uspokojivy. ()

Fidži (2007) (S14)

Pre mna jedna z najlepsich serii. YAU MEN uplne genialna postavicka. ()

Čína (2007) (S15)

Pre mna jedna z najslabsich serii. Hlavne kvoli nesympatickemu osadenstvu. AMANDA, JAMES, AARON. ()

Mikronésie (2008) (S16)

PARVATI, OZZY, JAMES, AMANDA> ()