Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 4
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele burina k tomuto seriálu (16)

Thajsko (2002) (S05)

Séria, kde namiesto k stratégiam a zvratom prišlo k sexuálnym a rasovým konfliktom. A to sem akosi nepatrí. Oblúbenci: Shii Ann, Jake... Neoblúbení: Clay, Ted, Ghandia ()

Perlové ostrovy (2003) (S07)

Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že ak chcete niekoho nahovoriť na fenomén Survivor, neexistuje lepšej sezóny než pirátske Perlové ostrovy( vďaka Citrón!). Už od chvíle keď Rupert v úvode okradne druhý kmeň sa Survivor stal srdcovou záležitosťou. :) Obľúbenci: Rupert, Andrew, Sandra /// Neobľúbení: hysterka Lil, zbabelec Osten ()

Návrat hvězd (2004) (S08)

Spoilers//// Skôr Zoznamka než Survivor. :) Každpádne séria plná zvratov a podrazov, ktorým v závere padla za obeť napínavosť. Oblúbenci: Rupert, Lex ...3,5* ()

Palau (2005) (S10)

Výnimočná a skutočne nesmierne sympatická séria./// Obľúbení hráči: Ian, Stephanie, Tom ()

Guatemala (2005) (S11)

Po výbornom Palau celkom nudná sezóna bez nejakým výrazných hráčov ale aspoň s pár podrazmi na záver. Dokonca som si nenašla ani žiadneho konkrétneho obľúbenca. Final 2 zaslúžená. ()

Cookovy ostrovy (2006) (S13)

Spoilers/// Spanilá jazda Aitu 4 od vzbury až do finále, tak to bola radosť sledovať. Zaslúžene jedna z najlepších sezón. Favorit: Ozzy Oblúbenci: Yul ()

Fidži (2007) (S14)

Neprávom zatracovaná sezóna, ktor mala všetko: sympaťákov, podrazákov aj hlupákov. A niekoľko naozaj vydarených a napätých kmeňových rád. Favorit: Earl Obľúbenec: Yau - Man ()

Čína (2007) (S15)

Skvelí hráči, skryté imunity a strategické ťahy - výborná séria! Obľúbenci: Todd, PG, Erik / Neobľúbení: Denis, Dave, JR. ()

Mikronésie (2008) (S16)

Svojím spôsobom fascinujúca sezóna, kde veľký počet podrazov a (bohužial) nečakaných odstúpení spôsobilo, že som si ani nenašla nejakého výraznejšieho favorita. Od jedného krásneho momentu si tu nikto nebol svojou budúcnosťou v súťaži istý , takže som si len užívala a bavila sa ako si všetci idú navzájom po krku. :-) (Predsalen) obľúbenci: večný "underdog" Eliza, Eric Neobľúbení: Chet, Kathy, Cirie ()

Gabon (2008) (S17)

(Obsahuje spoilery) Sledovať sociálne spolužitie pinupky Sugar, dedulu Boba (klobúk dolu pri súťažiach), večne naštvaného Randyho či ukričanej Crystal bolo miestami zaujímavé, až na to, že len málokto mal určenú stratégiu a naozaj sa jej držal počas hry. O to viac zamrzí skoré vyradenie ACEa, ktorý mohol ešte poriadne zamiešať karty. Z finálovej trojky si to podľa mna najkviac zaslúžila Sugar ale pri počte hlasovej ktoré získala nudná Suzie som rada aj za Boba. Obľúbenci: Marcus, Charlie, ACE /// Neobľúbení: Suzie ()

Tocantins (2009) (S18)

(Spoilers) Dragonslayer Coach a jeho rozprávky, šedá eminencia Tyson, prešpekulovaný Stephen a sympaťák JT - hlavne o tom je 18. sezóna Survivora. Potešila krásna lokácia, veľa zvratov a zaujímavé sútaže. Obľúbenci: Sierra, Coach /// Favorit: JT, Stephen /// Neobľúbení: Debbie ()

Samoa (2009) (S19)

(Spoilers) Russell + pár jeho poskokov + banda nevýrazných slabochov. Russova agresívna hra ma zo začiatku mierne šokovala, neskôr som prišla k záveru, že si to ostatní vlastne aj zaslúžia. A všetci s náznakom vlastného myslenia boli okamžite eliminovaní. :) Natalie ako víťaz nie je úplne najhoršia voľba, každopádne ona sama sa pri Russelovom púodrazáctve zviezla až na pomyselný vrchol(on si to proste zaslúžil najviac). Nuž, aj to je stratégia. Málokedy dokáže porota objektívne zhodnotiť kto hral najlepšiu hru a volia podľa sympatií či potreby. Bohužiaľ. Favorit: Russell. ()

Filipíny (2012) (S25)

Favorit: Malcolm, Denise /// Obľúbenci: Penner, Carter, Pete, Jeff /// Na facku: Black Russel /// Špeciálna kategória: Abi, Lisa ()

Cagayan (2014) (S28)

Spoilery! Zaujímavý cast a častokrát (Mrs. Chaos a Mr. Paranoia) nepredvídateľný vývoj z toho robia jednu z tých lepších sezón poslednej dekády ale medzi absolútne TOP by som ju určite nezaradila. S víťazom som nakoniec spokojná, v rámci finálovej dvojice to mohlo dopadnúť oveľa horšie ///. Favorit: Trish, Tony /// Neobľúbení: Woo, Sarah, JTia. ()

Cambodia – Second Chance (2015) (S31)

(Almost) dream cast nesklamal, skoro každý hral ako o život a myslím, že sme konečne po rokoch dostali skutočne pamätnú sezónu. Obľúbenci: Jeremy, Stephen, Jeff a Tash. ()