poster

Revolver

 • Velká Británie

  Revolver

 • Francie

  Revolver

 • Slovensko

  Revolver

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

Velká Británie / Francie, 2005, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Nebyť poslednej pol hodinky, tak poviem, že tento film bol strata času. Čo sa týka scenáru a celkovej dejovosti, film sa snaží podobať aspoň podľa mňa štýlu 'Fight Club', čo ale brzdí Ritchieho samostatný štýl. Chýba mi tu kvalitnejšie spracovanie pointy, no samotný koniec filmu patrí Ritchiemu ako sa patrí. Navyše som bol milo prekvapený stupňom Stathamovho herectva, no Liotta ho aj tak jednoznačne predbehol. 60%.(4.6.2006)

 • Skejpr
  *****

  Miluju haluzní filmy. Zbožňuju skládání dílků do jednoho celku, přemýšlení a uvažování nad tím, co je nutné sledovat a co jsou jen slepé uličky. Mám radost, když (mám pocit, že) jsem něco prokouknul a motivuje mě k dalšímu pátrání, když zjistím, že tomu tak není. Mám také rád filmy, z nichž stříká styl na všechny strany. A k smrti miluji filmy s vyčnívající audiovizuální složkou, kdy mě zamrazí čistě tím, jak vypadá záběr a co v něm v tu chvíli ozývá. A Guy Ritchie je génius, protože jeho Revolver má tohle všechno a navrch naprosto parádního Stathama s odporným účesem a v absolutně atypické roli a Raye Liottu, který přes všechen ten sliz, co z něho kape, je s každou scénou lepší a lepší a lepší. A Marka Stronga, pochopitelně... Revolver nelze srovnávat s jinými Ritchieho díly (a není lepší, než jeho majstrštyky Podfu(c)k a RocknRolla), protože je zcela odlišný. Není to jen zapeklitá gangsterka. Je to totální BRAINFUCK. A mě ale vůbec nevadí, když se mnou jednou za čas někdo takhle ukrutně vyjebe :)) PS.: No jo, teď koukám, že pod produkcí a částečně i pod scénářem je podepsanej Luc Besson. To bude vono :)))(26.8.2010)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $84,738Tržby Celosvetovo $6,811,925║ Miestami nám hádže Guy Ritchie dialógové a scénkové perly a niekedy zas zmätený dejový miš-maš. Pripomenulo mi to v mnohých veciach takú obdobu Kill Bill. /60%/(29.10.2008)

 • TheMaker
  *****

  Geniální ! Nejlepší film od Ritchieho !(26.2.2009)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: IDP // Počet premietajúcich kín v USA: 18 // Otvárací Víkend v USA: $41,820 //(18.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace