Robin využije pozvání svého snoubence, aby si od přemíry práce odpočinula na týdenní dovolené v tropech. Odletí do francouzské Polynésie a odtud malým, poněkud chatrným letadlem stárnoucího Quinna Harrise na ostrov Makatea. Po příjemném večeru, kdy ji Frank požádá o ruku, se však Robin ráno dozví, že musí pracovně na jeden den odletět na Tahiti. Nezbývá jí, než najmout Harrise, jediného dostupného pilota. Jeho letadlo se však dostane do bouře a po zásahu bleskem je nuceno nouzově přistát na neobydleném ostrově. Robin, která katastrofu nevnímala, protože si vzala silné prášky, se ráno s pilotem pohádá, když zjistí, že jsou na ostrově a bez možnosti spojení se světem. Zatímco Frank a pilotova milenka Angelika čekají na výsledky pátrací akce, dvojice se na ostrově hádá kvůli každé maličkosti. Druhý den zahlédnou u ostrova kotvit jachtu, když se k ní vydají v nafukovacím člunu, zjistí, že loď přepadli piráti. Stanou se svědky vraždy majitele jachty. Pokusí se pirátům uniknout, po velké honičce jsou chyceni. Přežijí jen díky duchaplné Robin, která pirátům namluví, že má na druhé straně ostrova jachtu plnou zlata. Cestou k neexistující lodi se dvojici podaří uprchnout. Nemají ale vyhráno, protože jsou stále uprostřed neobydleného ostrova a v patách mají krvelačné piráty. (TV Nova)

Acrobat

1. hviezda: zlatko, pozri, pribalila som si aj plavky (scenka v lietadle) 2. hviezda: mozno nie som tento typ muza, ale dokazem toto (H. Ford) co som sa ja na tychto scenkach nasmial. ()

waska

Nebylo to až tak špatné, ale tak trochu o ničom... S takovouhle ženskou bych fakt zroskotat nechtěl.. :) ()

Sign

souhlasím s Galadriel a to uplne, zadná blbost ani nic takového a... sakra jak říkam úplně to samé jak Galadriel až na to že já dám čtyři hvězdy :-) ()

josieaddms

Dobře natočená komedie. Ivan Reitman tentokrát pro mě zabodoval. Ford a Heche dělali výbornou filmovou dvojici, mezi kterýma to skutečně jiskřilo, a bylo cítit že si od začátku padli do oka. Bylo to zrežírované tak, že jsme skutečně věřili postavám, i všemu co se tam dělo. Schwimmer tomu ještě dodával takový komediální nádech, a já jsem se opravdu dobře bavila. A též musím ocenit že se ve scéně mezi Frankem a Anglicou, Angelica nesvlékla. Film mi skutečně dal všechno, co jsem očekávala. Možná je to oddechovka, ale strašně propracovaná, a natočená s citem. Spokojenost. ()

Veronica27

Tenhle film je pro mě srdcový, napínavý a dobrodružný příběh kdy redaktorka, která místo dovolené se svým snoubencem ztroskotá na pustém ostrově s pilotem .Nechybí ani humor a romantické chvilky. Není hold nad to si ulovit páva a pak ho sníst, vždyť přeci chutná jako kuře ! A navíc Harrison Ford je jeden z nejlepších herců. ()

BaruM

Naprosto oddychová dobrodružná komedie, která je sice průměrná, ale dokážu ji vidět znova a zasmát se. ()

mira.l

No, na tři * to fakt nebude. Už to taky něco pamatuje a asi i díky tomu to působí poněkud naivně. Zachraňuje to asi jen hezké prostředí tropického ostrova. Největší průser byli asi "piráti", celá ta sekvence se moc nepovedla. Kam se asi zratili, aby si ti dva "trosečníci" mohli dovyrobit hydroplán? Aha? ()

Nix

Velké plus za Forda, který si ukradl film pro sebe. Jinak je to velice příjemná nenáročná oddychovka, která je opravdu zábavná. ()

KdG

Tenhle film mám rád. Pěkné prostředí, jednoduchá zápletka, člověk si u takového filmu dobře odpočine. ()

-tHESWINe-

Tenhle film mě bavil cestou na dovolenou, takže musím upozornit že mé hodnocení tím může být mírně ovlivněno. Nebudeme si nic namlouvat, tento film nemá větší ambice, než být dvojhodinkou nenáročné zábavy a to se mu vcelku daří. Má sice nějaké slabší chvilky, ale celkově je spíše nad průměrem, než pod ním. Když už jsme u toho, nevíte někdo jak se jmenoval ten druhý film co tehdy v autobuse do Itálie promítali? Ten se mi líbil víc :) ()

DjMetal

Tento film som videl este na VHS :D.....celkom slusna akcna komedia, pri ktorej som sa nenudil. Harrison Ford ako vzdy najde riesenie,napr. ny ukludnenie sa (v krikoch).to sa mi pacilo:D....a chudak ma pri sebe asi pravu blondinku Anne Heche. ()

stiewe

Hvězdné obsazení do už né tak hvězdného filmu, který ovšem svůj účel oddechového filmu na příjemný večer rozhodně splní. Neočekávejte, ale níc víc. ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche