poster

Muž se zlatou zbraní

 • anglický

  The Man with the Golden Gun

 • slovenský

  Muž so zlatou zbraňou

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 1974, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  Takže takhle: Moore se snaží seč mu síly stačí, ale upřímně v té době (možná ani v dnešní) se nenajde někdo, kdo by se jen přiblížil Connerymu.. snad jen Brosnan..(29.7.2007)

 • HAL
  *****

  Vynikající, jeden z nejlepších filmů ze serie vůbec... jediné co bych jí mohl při nejvyšší snaze vytknout je že 007 nemá tvář Seana Conneryho, Roger Moore přece jen ve svém pohledu nemá až TAK velké charisma. Jinak ale všechno, co dělá bondovky bondovkami, sedí perfekně na svém místě - ať už je to excelentní záporák, technofetišistické hračky, přesně správný mix akce, napínavé zápletky a mírné nadsázky, vtip, styl... a samozřejmě, neodolatelné ženy které protentokrát nejsou jen pro potěchu oka a agentova libida, ale i hybatelkami děje. Stále jen povrchní a jednoduchá zábava, ale konečně opravdu "výborná" a ne jen "dobrá". 9/10(14.9.2008)

 • Xmilden
  ****

  O něco horší než Žít a nechat zemřít. Postava jižanského policajta nabírá na trapnosti. Jeho neustálé blbé kecy mě dost vytáčely, kdykoli se objevil. Roger Moore jinak opět okouzlující a vtipný. S ním do Jamese Bonda přišla nadsázka.(24.4.2010)

 • sheen
  ****

  Povedená Bondovka, radost mě uděla ta scéna s tím šerifem, který se v dobrém světle ukázal v díle Žít a nechat zemřít, navíc Christopher Lee byl suprový záporák, jen mu na konci mohli dát víc prostoru v tom duelu.(13.8.2012)

 • Enšpígl
  *****

  Zatímco obyčejné dívky se v reálném světě setkávají s různymi typu fetišistů, Bond se v tom svém dobrodružném světě setkává pouze s fetišisty na zlato. Krásné thajské exteriéry, doslova luxusní akční scény v podobě honičky na vodě, automobilové honičky, nechybějící vtip zejména při opětovném setkání 007 se šerifem s Louisiany z předchozího dílu a hlavně naprosto skvělý záporák, konečně pořádný frajer a zasloužený skvělý zavěrečný souboj mezi ním a 007. No a to nejlepší nakonec bondgirl Britt Ekland jako Goodnight, která nám tam nakonci cupitá v bikinách je naprosto milounká a sexypostava si doslova říká o vstupenku do mé postele, no ehm spíše do Bondovi. Ovšem velmi poučná situace nastala ve scéně kdy Bond má v posteli jednu dívku, ovšem přichází druhá a teď chlapy dobře čtěte / vy ženy taky jen si vyměnte slova žena za slovo muž OK?:) / Ženu v posteli přikryje peřinou, pošle přichozí se převléknout do koupelny, schová ženu z postele do skříně, užije si se ženou z koupelny , která spokojená odchází a vytáhne si ženu ze skříně, která se krapet zlobí, ale utěší ji slovy " neboj se taky na tebe dojde řada". Že se nám tohle stává často, co? Jeden však nikdy neví. BOND JE MAZÁK !(28.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace