Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko Policejní akademie: Moskevská mise (více)

Tentokrát se pustí do řešení problému na opačném konci světa. Boris Jelcin má totiž trable se šéfem ruské mafie Konstantinem Konalim. Ten během krátké doby vydělal miliardu dolarů prodejem nové počítačové hry a teď se rozhodl ovládnout celý svět, Ruskem počínaje. Jelcinova žádost o pomoc je v USA vyslyšena a úkolem je pověřen samozřejmě Lassard, se svými neschopnými, ale stoprocentně úspěšnými policisty. Zmatky začnou hned na letišti v Moskvě, kde je vítá velitel Rakov a nesympatický poručík Talinskij. Lassard omylem nastoupí do pohřebního vozu, odjede na pohřeb nějakého komunisty a nakonec je přijat do rodiny pozůstalých. Mezitím senilní Rakov s obtížemi vysvětlí Američanům, co je jejich úkolem, Connors se zamiluje do krásné tlumočnice Káti a Konali nařídí svým zabijákům, aby americké policisty odstranili. To je však nesplnitelný úkol, neboť policisté všem nástrahám uniknou. Naopak Konali podlehne půvabům Callahanové, která vystupuje v jeho baru jako zpěvačka. Poté, co pokus zatknout Konaliho během představení Labutího jezera skončí fiaskem, jsou Američané vykázáni z Ruska. Zdá se, že je vše ztraceno, když tu se na scéně objeví zmizelý Lassard. (TV Nova)

Simako odpad!

Jen pokračování těch předešlých debilit!!! Natahujou to jak hnusnou odpornou žvýkačku!!! Odpad!!! ()

Muso

Jedna * ani poriadne neviem začo, ale zrejme dokopy za Katrinu, Tackleberryho a za Jonesa..tým posledným dvom zato, že sa vezú v tejto sérii od začiatku, ale ani oni už tento fádny, ošúchaný a trápny scenár nemôžu zachrániť. 2x opakovaný vtip už neni vtipom a neviem čo povedať pri šiestom opakovaní.. ()

Belerofon

Je to policejní akademie a tá má u mě svoje místo, to je jediný důvod proč tahle slátanina, která kolem policejní akademie jen prošla, nedostane odpad...Gagy vyčpělé jako čpavek po ročním větrání a co hůř..trapná situace stíhá trapnou...Ron Perlman trochu zvedne náladu, když se díváte jak si z toho hraní dělá srandu... ()

KacHnAop

Nechápu proč se v tomhle dále pokračovalo, jelikož kvalita rapidně klesala už od čtvrtého dílu. Nejhorší díl policejní akademie, který za nic nestojí. ()

DansteR

Ještě vetší katastrofa, dle mého hodnocení už je místo jen pro jeden díl, a ten by dostal odpad...toto si zaslouží tak těch 10%....PS: Lituju ty herce co se sérií vydrželi od jedničky. ()

Crowus

Jak se může z něčeho tak dobrého, stát něco tak nedobrého :). Policejní akademii doporučuji 1, 2 a 3 ale rozhodně ne toto. Bohužel pro mě kult, který se mění v odpad. ()

belinko

Žeby som sa na tom bavil, to rozhodne nie.. no zo všetkých tých posledných utrpení je toto najpríjemnejšie.. značka, ktorá rozhodne napĺňa scenár úspešného "Budeme to točiť, kým sa budú peniažky z neba sypať"... lebo problémom dnešnej spoločnosti je zovšadiaľ vytrieskať najviac čo sa dá. A jakmile má nejaký film úspech, tvorcovia sa snažia naviazať na jeho úspech pokračovaním a dúfajú, že pokračovanie tak úspešnej značky priláka do kina mnoho ľudí a film bude ziskový. Žiaľ, takto to vyzerá, keď sa silou mocou dojí krava, ktorá je už len kosť a koža.. A nebudem ďaleko od pravdy, keby som povedal, že Policajná Akadémia by bol skvelý film nemať ani jedného pokračovania. Vtedy by sa zapísal omnoho hlbšie divákovi do mysle, bol by nedotknutý, ničím nepokazený, ani predstavou zárobku, ani klesajúcou kvalitou. Žiaľ, kinematografia už v mnohom nie je o umení. ()

nevim1111

Sedmý díl odehrávající se v Rusku je za mě nejslabším dílem této série. Zde už bohužel chybí spousta hlavních protagonistů z předchozích dílů a je to znát na příběhu. Některé vedlejší linky mi nepřišly příliš zdařené a můj oblíbený kapitán Harrys, zde bohužel nemá příliš zajímavých scén, jako v předchozích dílech. Známá jména jako Lee nebo Perlman mi přišli v tomto filmu poměrně zbyteční a nezajímaví. Za několik málo povedených vtípků dávám dvě hvězdy ** ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

JesterKruger

Není to špatný film. A rozhodně se mi líbil více než pátý díl. Jenom škoda, že několik představitelů z prvních dílů tu není. Je ale dobře, že se jedná o poslední díl. ()

david141474

Omlouvám se všem lidem, kteří tento film nenávidí, ale za mě je to pořád skvělý. Možná jsou tam absolutní kraviny, jako třeba linka Erica Lassarda u ruské rodiny. Je tu však stále skvělý Harris a tentokrát je paranoidní a scény u vysvětlování situace nebo ten balet jsou skvělý. Soundtrack je opět božskej. Záporák je absolutně nezajímavej a ten finální fight je jen špatný vtip, ale zbytek filmu není vůbec špatnej. Humor je božskej. Trochu mě mrzela nepřítomnost Bubba Smithe jako Hightowera, ale i když tam nebyl tak to nebylo špatný. No a finální scéna na koních je taky skvělá, ale ulítlá. 9,5/10 Stále je to skvělý! ()

PTuranyi

Moskovská misia je skutočne už len odvar z toho čo kedysi bývalo originálne. Bez Mahonyho, Zeda a niekoľkých ďalších to nebolo ono, ale predsa len to bolo aspoň na priemer. Aj keď sedmička má svoje ruské čaro, zábavné to už zďaleka nie je. B -čková zápletka so skrytým kódom v hre mohla ešte zabrať v 90-tych rokoch keď film vznikol ale dnes už veľa vody nenamúti. Hercom akoby chýbalo nasadenie a ich hranie je mdlé a nudné. ()

Já nic, já muzikant

Já nic, já muzikant

03.11.2006

Jonathan Davis, frontman světoznámé metalové skupiny KoЯn, si rozšiřuje obzory a v rozpětí několika měsíců potvrdil účinkování hned ve dvou filmech. V obou případech půjde o čistokrevné horory dělané… (více)