Policejní akademie 7: Moskevská mise

• Česko Policejní akademie: Moskevská mise (více)

Tentokrát se pustí do řešení problému na opačném konci světa. Boris Jelcin má totiž trable se šéfem ruské mafie Konstantinem Konalim. Ten během krátké doby vydělal miliardu dolarů prodejem nové počítačové hry a teď se rozhodl ovládnout celý svět, Ruskem počínaje. Jelcinova žádost o pomoc je v USA vyslyšena a úkolem je pověřen samozřejmě Lassard, se svými neschopnými, ale stoprocentně úspěšnými policisty. Zmatky začnou hned na letišti v Moskvě, kde je vítá velitel Rakov a nesympatický poručík Talinskij. Lassard omylem nastoupí do pohřebního vozu, odjede na pohřeb nějakého komunisty a nakonec je přijat do rodiny pozůstalých. Mezitím senilní Rakov s obtížemi vysvětlí Američanům, co je jejich úkolem, Connors se zamiluje do krásné tlumočnice Káti a Konali nařídí svým zabijákům, aby americké policisty odstranili. To je však nesplnitelný úkol, neboť policisté všem nástrahám uniknou. Naopak Konali podlehne půvabům Callahanové, která vystupuje v jeho baru jako zpěvačka. Poté, co pokus zatknout Konaliho během představení Labutího jezera skončí fiaskem, jsou Američané vykázáni z Ruska. Zdá se, že je vše ztraceno, když tu se na scéně objeví zmizelý Lassard. (TV Nova)

ed_wood odpad!

Ta jedna hviezdička je tam len a len vďaka Ronovi Perlmanovi.........Síce ani on nezachránil film od odpadu. Beriem ju späť. ()

Zodd

Dovětek Studené války a poslední(?) možnost si udělat prdel a zároveň rozvíjet potenciální přátelství. Naivita, samozřejmě. Navíc herec Lassarda je soused Putinova pseudoimpéria, z Finska! Ale co na tom, že několik dalších ze sestavy následuje Gutenberga v opuštění potápějící se lodi, do popředí jde nová postava, je to ještě infantilnější i kamera amatérštější? Sedmička se neprojevila jako šťastné číslo a sérii ukončila, ale co, jde o cop jokes, tak proč by se lidi neměli smát, ať se děje, co se děje, že jo? ()

Chrustyn odpad!

Dost možná jedno z nejhorších pokračování všech dob. Úroveň humoru je někde u nejhorších českých komedií. ()

LaciLC

Podľa mňa to nie je úplne najslabší diel(bavil som sa viac ako pri šestke), ale nedá sa ani len prirovnať, kľudne aj k prvým štyrom dielom, je to trochu zábavné, ale po väčšinu času aj trápne. Veľmi slabé **. ()

heyda

Poslední díl s nádechem vztahů mezi USA-SSSR. Jo docela to šlo, ale to docela je tak na 2 hvězdičky. Celkové hodnocení tedy: 1. díl = 5 hvězdiček, 2. a 3. díl = 4 hvězdičky, 4. a 5. díl = 3 hvězdičky, 6 a 7. díl = 2 hvězdičky. Krásně sestupná tendence, ale to se dalo předpokládat. Já jsem rád, že něco takového vůbec vzniklo a je dobře, že to u nás běží rok co rok v televizích. Nejhezčí na tom je to, že samotní američani (mladí) o téhle sérii nemají ani tušení a u nás je to jedna z nejzažitějších komedií podobně jako Slunce seno. :-D ()

Stanislaus

Moskevská mise neměla raději nikdy vzniknout, jelikož tvoří jednu velkou černou kaňku za celou policejní sérií. Člověk se už v podstatě nemá čemu smát, většina rádoby vtipných scén je spíše trapných a samotný scénář je podobně zkažený asi jako ten bořšč, který Lassard proleje umyvadlem. Tomu všemu nepomáhá ani účast zvučných jmen jako Christopher Lee a Ron Perlman. Jednoznačně nejhorší díl z celé heptalogie, u kterého člověk většinu času klopí oči k podlaze. ()

MM11

Jsem zvědav. A zase nic... Ti zatracení scénáristé měli pět let na vymyšlení dobré zápletky (za tu dobu bylo natočeno předchozích šest akademií !), ale pravděpodobně prodělávaly tvůrčí krizy. Při filmu kroutíte hlavou - to se opravdu může někdo smát tomu sámému po sedmé (šťastné číslo zde neplatí). Jeden z problémů je samozřejmě absence postav z minulých dílů. Zbyly pouze Callahanová, Jones, Tacklaberry a Lassard s Harissem a to je sakra málo. Ovšem to je hodně laciná výmluva. Už stačilo. Při slovech "Ubohá Hollywoodská série" si už vždy vzpomenu na Policejní akademii. ()

HellFire odpad!

Jediným pozitivem Policejní akademie s ukrutným číslem 7 je úvodní znělka. Malá technická - všimli jste si, že překladatelka ve filmu nikomu nepřeložila žádnou větu? ()

SOLOM.

Nejhorší díl celé série, kde se objeví už jen hrstka věrných (postav), kteří zřejmě nedostali lepší nabídky. Je obrovská škoda, kam až to tahle série dotáhla. Nebýt několika světlých okamžiků a pohledné Claire Forlani, tak bych se potom fiasku na baletu ani nedodíval. Sledovat Harrise v sukýnce byl opravdu děsný zážitek. ()

eraserhead666

Tak tohle už se opravdu brodí ve sračkách minimálně po bradu. Jo, párkrát jsem se zasmál, proto nedám rovnou odpad, ale někde patnáct minut před koncem jsem prostě usnul. A ani mi to nějak nevadí a rozhodně si to pouštět znovu nebudu. ()

Ilicka odpad!

Zajímavý příklad dojení mrtvé krávy. Nevěřím, že by na to někdo do toho kina šel... A to už tak od pětky. ()

Janek

Místý vtipné, místy trapné, povětšinu nudné - ale vcelku neškodné. Humor je velmi infantilní - jeden zašilhá, druhý upadne, černoch udělá srandovní zvuk... No ale Perlman je dobrej. ()

Ištván87 odpad!

Mám slabší žaludek. Nerad bych ho dráždil tím, že bych se na tohle ještě někdy podíval. Dejme tomu 5% za Rona Perlmana. ()

Já nic, já muzikant

Já nic, já muzikant

03.11.2006

Jonathan Davis, frontman světoznámé metalové skupiny KoЯn, si rozšiřuje obzory a v rozpětí několika měsíců potvrdil účinkování hned ve dvou filmech. V obou případech půjde o čistokrevné horory dělané… (více)