Jeden americký chemik si představuje, že udělá životní obchod se svou drogou. Všechno ale nejde podle plánu a on se brzo zamotá do spleti podvodů. (Filmbox)

Ombak▼Penari

Došel jsem k názoru, že tento snímek obsahuje nejméně pravděpodobnou scénu v dějinách filmu. Musíte uznat, že vidět černocha, oblečeného v kiltu, jak mlátí skinheady golfovou holí, se nepoštěstí nikomu nikde na světě. :-D ()

plagjoklas

Toto mohol byť unikátny film. Podotýkam mohol. Namiesto toho je to priemerná (a možno podpriemerná) záležitosť. Akože herci hrajú dobre, ale režisér si asi neujasnil čo chce točiť. či cinycký drsný film alebo čiernu komédiu. Rozhodol sa urobiť asi niečo medzi tým, ale vymklo sa mu to z rúk. To samé fuckovanie mi liezlo krkom, u takého tarantina mi krkom nelezie lebo on ho vie využiť v správnej miere a v správnych momentoch. tak isto ako Trey parker a Matt Stone, no Ronny Yu to rozhodne nevie. ()

Jeand´Boa

Možná to není zrovna nejkvalitnější filmík, ale já jsem se u něj nasmál opravdu luxusně...Jackson a Carlyle mě prostě dostali... ()

Ozzy2

Před filmem jsem se nedíval na hodnocení.Udělal jsem dobře.Bylo mi divné, že jsem se u toho chvílemi válel smíchy,, do půlky jsem netušil, jestli to má být komedie, nebo jestli už jsem takový cynik, ale teď koukám, že to komedie byla, tak v pořádku:)Robert Carlyle skvělej, ten S.L. Jacksona snad i přehrál... ()

Solly

Není to jistě žádnej pilíř kinematografie, ale člověk se u toho nenudí. Pokud má někdo rád S. L. Jacksona a R. Carlyla tak to musí vidět. Není to sice Snatch, ale ani Guy Ritchie by se za to nemusel stydět. ()

duffi

Na tento film se nezapomíná, tedy na některé situace určitě ne :-) Překvapil mne humorný Samuel L. Jackson a líbil se mi i Robert Carlyle, ve výsledku zajímavá akční komedie. ()

Gardenboy

Tento film ma jednu velku nevyhodu. Je to sice komedia a je dokonca aj vtipná, ale každájedna akčná scéna kopí klišé na klišé a je to nuda...l len ďalší radový akčný film, ktorý som už nemohol ani dopozerať, lebo ma to tak nudil. 2* a ta tretia * je za scénu "posratí skíni". Ta bola fakt super ()

kubal18

Hloupější zápletka asi vymyslet nejde. A hlášku jsem nenašel snad ani jedinou přestože na přebalu dvd hlásají, že ve filmu jich bude, cituji: spousta... ()

danny_21

Docela pohodová komedie pracujcí s konfliktem Amíka a Angláka a z toho plynoucích humorných gagů. Pan Yu se snaží kkopírovat Ritchieho styl, ale chybí ta typická vypointovanost a nadhled. Samuel v kiltu a Fuckující Danny nestačí - na jedno zkouknutí ok - 60% ()

bearmeedek

Celé je to taková pitchovinka, ale celou dobu mě to odlehčeně bavilo, jako bych se ocitnul v nějaké staré rockové skladbě. ()

shifter

Netradicna uloha pre Samuela L. Jacksona, o Meat Loafovi ani nehovoriac - jeho drogovy boss, ktory o sebe rozprava zasadne v tretej osobe, nema chybu :-) Robert Carlyle aj Emily Mortimer podavaju velmi sympaticke vykony a.. to je asi vsetko. V niektorych momentoch slo o "zabavu nasilu", celkovy dojem moze preto byt dost rozpacity. Rozhodne vsak odporucam pockat do zaveru titulkov! :-) ()

KdG

Fajnová krimi komedie ala Fodfu(c)k a spol, ale něco tomu chybělo. Bylo tam pár dost hluchých míst, ale i dost vymazlených scének. Jo a konečně vím jak vypadá posraný nácek. ;-) ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf