Jeden americký chemik si představuje, že udělá životní obchod se svou drogou. Všechno ale nejde podle plánu a on se brzo zamotá do spleti podvodů. (Filmbox)

markyzgero

cool komedie říznutá francouzsko-italskou školou osmdesátejch let, kterou nezachrání ani carlyle, o jacksonovi nemluvě. taková snůška situačního humoru a akcentování kulturních rozdílů (zde uk vs us) se dnes už jen tak nevidí. ()

Indyi

Když se v jednom filmu sejde Emily Mortimer, Robert Carlyle a Samuel Jackson, tak já nemohu jinak než 5*. Je to bláznivý, spousta pasáží by se asi dala natočit lépe, ale prostě dohromady mě to bavilo od první do poslední minuty a celé ústřední trio patří k mým nejoblíbenejším, takže nemohu jinak než plný počet bodů. ()

Shitonit

Místama to trochu pokulhává, leč celkovej dojem fajnovej. Klasická vodrhovačka všichni proti všem a nikdo nevěř nikomu. Je v tom slušnej podnikatelskej námět, přebarvit lentile na modro a prodávat recept za dvacet míčů mě fakt dostalo. ()

papadoce

Tak zbytočná snímka až to bolí. Prvých 20, možno 30 minút nasvedčovalo, že sa azda ja zasmejeme. No a tam sme sa aj dosmiali. Slabé. ()

Stanix

Taková cáklá černá gangster komedie, kterou jsem si kdysi oblíbil. Je to pohodovka a je nuno počítat s tím, že realita dostala zákeřně zezadu kulkou do hlavy. ()

LukeSharp

Naprosto parádní odreagovačka s naprosto parádním Samem.Líbilo se mi tady asi úplně všechno.Skvělí a sympatičtí herci,kvalitní humor,dobrá akce,cool hlášky prostě super.Nemám co bych vytknul,některým se film asi líbit nebude,ale mi sedl jak hrnec na prdel.''Rest in peace motherfuckers!!!'' 90% ()

pekas

Jak se tak dívám na komentáře, nic nového nepřinesu, protože už to tu napsali jiní. Tohle je můj oblíbený styl, na který se žena vydrží dívat tak 15 minut a potom buďto trpí-odejde-usne, většinou to třetí. Zato já si libuju - oddychovka jak má být, sympatičtí herci, výborné hlášky, drsný humor a vše, včetně zabíjení podáno odlehčenou formou. Pravdou je, že na rozdíl od Pod(fuck)u možná až příliš odlehčenou. Já to vidím na čisté 4 hvězdy. ()

Pharlap

Nuda, nudička.. čekal jsem další "coolovou" smršť v podání Samuela L.Jacksona, který mne uchvátil v filmu z roku 2000, Drsnej Shaft.. takl přesně tohle se nekonalo. Taková ztřeštěná, chvílemi bezduchá fraška.. ani ne komedie, ani parodie, ani britskej humor, šílená slátanina, která nebyla ani akční, ani krimi, natož thriller.. S.L.Jackson sice hází "důležitanský" ksichty, ale vůbec to nefunguje, a navíc se to do tohodle filmu vůbec nehodí. Zklamání.. ()

Soubi

Nebylo to vůbec špatné. Hlavní představitelé hráli v klidu a s chutí a tato nenáročná krimi komedie se i díky nim velmi dobře sleduje. Obsahuje i několik dobrých pasáž, které by mohly zůstat delší dobu v diváckém povědomíí a její sledování rozhodně neurazí něčí filmový cit :). 3* ale spíše ke 4* než ke 2* ()

Elegnor

Pět hvězd pouze bez dabingu, protože Carlylovo akcent je děsně příjemnej na poslouchání, českej dabing mi tak moc nesedl.. Jednotlivý scény senzačně ohláškovaný a správně vtipný, úvodní hospodská scéna s Carlylem a závěr se Samuelem obzvlášť :) ()

x_silver

Težko uvěřit že se asiatovi povedlo konkurovat Ritchiho anglickému humoru. Opravdu povedený film a spousta skvělých hlášek. Prostě perfektní. ()

RigorMortis

"What a fokkin day..." Škótsky prízvuk zbožňujem a Carlyle je solídny herec plus to, že si vo filme zahral sám veľký maestro Meat Loaf... A pri troche nadhľadu sa aj tú dávku vulgarizmov dá zvyknúť, no bez nich by 51st State asi nebol to pravé orechové. ()

0verseer

"Manchester United versus Liverpool. Hrajou zítra. Chlapi by kvůli lístkům vojebali tchýni. A já dostanu dva od pana Duranta. Takže pokud nedokážeš na fleku vypotit pár lístků, tak já ti radím, abys držel hubu." Nie, žiadny liverpoolský Pulp Fiction to nie je, ale nejaká zábava sa z toho vytrieskať dá. Na jedno pozretie fajn, ale nič svetoborné od toho radšej nečakajte. 6/10 ()

yntelygent

film ok ... pamatam si ho uz dlhych skoro 20 rokov,europsky styl komedie,ale bol som zhrozeny,ze som si to po dlhej dobe pozrel znova a neveril som vlastnym usiam....to uz nacisto tym anti rasistickym debilom sibe aj priblble mozgy co klakaju na kolena Black Live Matters a podobne pitchoviny sa dostali do filmu....normalne predabovali cesku verziu,aby sa tam nevyskytovali slova cernoch,cierny...pritom v kontexte filmu to nikoho nemohlo urazit......neveril som,ze tento ludsky debilizmus co vladne od r.2020 po celom svete sa dostane aj do filmu....neveril som ,ze su ludia co dbaju o moralnu a eticku ci etnicku cistotu filmu a dabingu...pani tak za toto by sa nemuseli hanbit ani bolsevici s celou ich schvalovacou masineriou....tato doba je jednoznacne jebnutejsia ako ta socialisticka.....skoda ze mi to doslo az teraz. ()

Thovt

okatá amícká napodobenina Podfucku s připitomělejma gagama a hláškama, kterou drží nad hladinou snad jen postava Roberta Carlyla ()

sirrgulo

Samuel L. Jackson je opravdu schopný vzít si na sebe cokoliv. Mimo jiné i skotský kilt. Příběh filmu není sice moc komplikovaný, ale díky hereckým výkonům, solidním vtipům a anglickému prostředí dokáže skvěle zabavit. Navíc mu i prospívá celková délka, která je jednoduše řečeno tak akorát. ()

wendus92

Trošku blbost, ale to vůbec nevadí. Vtipné (liverpoolský přízvuk je bomba), skvělí Jackson s Carlylem, rychle to utíká. Příjemná oddychovka. Dog's bollocks - 70% ()

socket7

Svižná, akční, "chemická" komedie, výteční Carlyle a Jackson. Nic co by jsem už nikde jinde neviděl, ale přesto mě rozhodně královsky pobavila. Kdo má rád liverpoolský scouse a skotský přízvuk si bude libovat:) 70% SPOILER!: Scéna s posranýma náckama/skinama? je nechutně skvělá! :) ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf