• Jordan

tych par podarenych hlasok a dialogov celok, ktory je velmi nepodarny, nemoze zachranit(25.8.2005)

Když to srovnám s tim, co se v ČR tak za posledních 10 let natáčí, tak je to rozhodně nadprůměr, ale žádnej zázrak to taky neni. Navíc mě hrozně srala všudypřítomná reklama. Reklama na Mazdu by mi ani nevadila, protože jednu Mazdu taky vlastnim, ale že tam furt chlastaj hnusný Starobrno, to mě docela iritovalo. Jinak mě pobavil hlavně ten vietkong na pohřbu. Ten byl fakt luxusní.(8.8.2008)

V době komedií typu Kameňáků či fekálních rádoby komedií pro náctileté konečně svěží závan kvalitní české komedie. Prvních 20 minut jsem se sice trošičku nudil, ale o to více jsem se bavil při zbytku filmu.(26.1.2004)

I navzdory faktu, že se jedná o již páté pokračování, film nepostrádá vtip a určitý půvab. Ale všechno to zachraňuje Kendy (ten je v tomto díle možná největší bourák) a možná ještě pěkné dvě ústřední písničky a pohřbívá spousta reklam a Leoš Mareš, který by si za svůj výkon zasloužil nakopat do nejmenované části těla. 50%.(21.10.2005)

Po zjištění, že ředitel nemocnice není všemocným pánem, nýbrž slouhou v rukou prodejných politiků, se zkušený lékař Štěpán Šafránek vydává tam, kde ho lidé potřebují - na záchranku. Milostné vzplanutí zde opět nechybí, problémy středního věku jsou naopak žhavou novinkou a přestože tento díl považuji v podstatě za zbytečný, tak ho nemohu považovat za vyloženě nudný.(18.12.2008)