• mzss1

Tak tohle se moc nepovedlo - nejhorší díl ze série. Předešlý taky za moc nestál, ale tohle už byla hotová nuda, kde mě toho moc nebavlilo. Možná jen nějaká scéna. Herci mě také moc nepotěšili. Návrat se nepovedl, i ta stopáž byla moc dlouhá. Takže hodnotím jen na 20% = *(24.11.2012)

Pořád to funguje...Štěpán Šafránek se definitivně stal unaveným lékařem s obličejem postaršího baseta, z Kendyho je pak bezstarostně naladěný playboy. A zase se řeší životní problémy a hlavně ženy. Jsem vysloveně nadšený z toho, že tvůrci vehnali hlavnímu hrdinovi do náručí kouzelnou zrzku Badinkovou, která svým sex-appealem dodává švih i scénám, kde se děj zbytečně zasekává. Nejsem v jejich věku, ale jestli si udržím podobný smysl pro vlastní priority celý život jako Štěpán, tak to se mnou nedopadne tak špatně.(1.2.2006)

Tak konec básníků v Čechách měl být asi opravdu konec. Je pravda, že tenhle film působí už jaksi násilně naroubovaný k předešlé sérii, ale zase se tu najde pár opravdu vtipných scének. Hlavně výběrový řízení na ředitele nemocnice a taky ťamanská kondolence místo upřímnou soustrast, upřímně blahopřeji!!! 50%(5.12.2014)

60%(27.5.2007)

„Básníci“ mi vždycky připadali dost toporní. Zatímco u těch studentských se mi to líbilo, u dospělých mi to velmi vadí. Není to vyloženě špatný film, Kříž se drží. Ovšem je to trochu nuda, a jak už jsem se zmínila, navíc trochu prkenná.(31.3.2006)