• NinadeL
  **

  Jako celek přitažené za vlasy, leč jako tečka stravitelná epizoda ze života stárnoucích Básníků. Osobně považuju za největší chybu babrání se v minulém vztahu s Brodskou, kouzlo předchozích dílů mimo jiné přeci stavělo na nových Štěpánových láskách s tím, že ukončení minulého vztahu nikdy nezašlo příliš daleko. Borůvka například poslala jen svatební oznámení. Takto bohužel více vyniká plochost postavy Zrzečky v podání Badinkové stejně jako bezradnost herečky samotné, která nemá dosatek prostoru vytvořit dostatečně zajímavou holčinu. Co je ale vyloženě hezké, jsou postelové dialogy Štěpána a Kendyho.(10.4.2014)

 • Satan
  odpad!

  Dávno to mělo skončit...nejlíp třetím dílem. Nefunguje posunutí do kapitalistického Česka plného podnikatelů a oportunistů, nefungují omílané vtipy, nefungují nové postavy a bohužel nefungují ani ty staré a jejich interakce mezi nimi. Osud básníka Štěpána je zpečetěn. Hrozná nuda a nevkus, ze kterého si pamatuju tři věci - Tetu, Mazdu a Starobrno.(1.11.2014)

 • Jordan
  *

  tych par podarenych hlasok a dialogov celok, ktory je velmi nepodarny, nemoze zachranit(25.8.2005)

 • Xmilden
  **

  Problém posledních dvou dílů je již přece jen v tom, že se odehrávají v době, kdy již hlavní hrdina trošku stárne a tudíž se již nějakých jeho výstředností težko můžeme dočkat. Dle mého nejslabší díl celé série.(27.7.2007)

 • sud
  ***

  I navzdory faktu, že se jedná o již páté pokračování, film nepostrádá vtip a určitý půvab. Ale všechno to zachraňuje Kendy (ten je v tomto díle možná největší bourák) a možná ještě pěkné dvě ústřední písničky a pohřbívá spousta reklam a Leoš Mareš, který by si za svůj výkon zasloužil nakopat do nejmenované části těla. 50%.(21.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace