Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

kubra odpad!

V jedničce se aspoň člověk sem tam zasmál ale tohle mi připadne jako úplná fraška a když to hraje v tv tak rači přepnu program ()

Kapitan Hergot odpad!

'Co to bylo?' ptal jsem se sam sebe, kdyz beh reklamy milosrdne ukoncil tuhle hruzu.. Odpoved neznam. Ani ted ne... Proc jen nevypli proud? ()

borboleta odpad!

Troška překonává sám sebe, tohle je ještě horší než minule. Ani tenhle Kameňák nejsem schopná dokoukat a na další se z důvodu pudu sebezáchovy nikdy dívat nebudu. ()

chemik11

Nevím, co všichni máte proti Kameňáku. Náhodou supr komedie. Jasný, není tam moc děj, realita žádná (ale jaký film je reálný?) jsou to vlastně jen vtípky, ale mě se to takhle prostě líbí. Po celou dobu filmu jsem se řechtal, mám prostě rád legraci, směju se skoro všemu, proto mi tento styl seděl. Proč si jen tak na hodku a něco nesednout a prostě nevypnout a smát se těm vtipům, které se tu objevují? To jste tak smutní a neradi se smějete? Nechápu vás, spousta lidí kolem mě má Kameňák rádo, jenom tady se objevují samy rádoby intelektuálové, kterým tato forma zábavy přijde asi pod jejich úroveň nebo co. Ve dvojce se nejvíc řehtám při scénce, jak "Valihracha" chytil ten polda a on po něm chce, aby si vystoupil a on na to: hele já už jsem vystoupil z KSČ, Unie svobody a už mě to neustálý vystupování nebaví a uhnětě, jsou mi v patách vaši kolegové" :DD U toho mám vždycky záchvat smíchu. ()

Paolo123 odpad!

Co ještě dodat ? Jen nechápu, PROČ se p.režisér Troška nedrží pohádek, které zvládá na, řekněme, slušné úrovni, a za každou cenu se sveřepě pouští do filmů pro dospělé diváka. Činí tak v bláhové touze, že snad, jednou, konečně, nebo z jiného, mně neznámého důvodu ? Ta neschopnost natočit slušný nepohádkový film je totiž do očí bijící. Točí snad Spielberg komedie ?Točil snad V.Vorlíček psychologická dramata ? ()

bratr_jezek

Stejná bída jako jednička. Párkrát se usmějete nějakému vtipu, postavy jsou švihlé stejně, z bídou jedna hvězda, hlavně za Kropáčkovou, tu bych opravdu nechtěl v noci potkat někde v lese. ()

lordlisak2

Jeden z dílů nejznámějších české filmové série v poslední době, ale bohužel ne jedné z nejlepších... a (bohužel) tento díl nevystupuje z řady. Doporučuji všem kteří..ok vlastně.. nedoporučuji nikomu. Lordlisak2 ()

tvurce odpad!

Troška opět boří mýty, vlastně on jako jeden z mála režisérů dokázal povýšit hovno na průjem, aniž by hnul brvou. Doslova hmatatelná demence vybroušená imbecilitou svíjící se ve spárech kretenismu Jit na tohle do kina tak jedině s kýblem, aby se člověk mohl po každém slově vyzvracet, až by se nakonec úplně vysílený problil k titulkům, pravděpodobně by však dávno před první půlkou zemřel hnusem. Tak Trošku úplně nefalšovaná absolutní tryglodytně b-anální sračka.------ ()

Milabusek

No stejné jkao jednička ale zasmál sem se ( někde jinak v odstatě nic jiného jako u všech dílu ) ... to je asi vše rozepisova se mně u tohoto moc neche vždyt vlastně už není o čem .. ()