Kontryhelka

Jak se říká 3x a dost, nebo do třetice všeho dobrého a tady to bylo spíš zlého. No ale koukat se na to dalo, bylo to trochu jiný, ale určitě to nebylo zas tak špatný. Film stačí vidět jednou. Ale na odpad bych to zas neviděla. Jsou daleko horší. Ale každého názor. ()

meda2016

Reklamy vložené mezi/do dílka (3) uvaděného v TV budou účinné. Herci si přišli na své. Dobre jako kulisa odpoledni dřímoty. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

v.indruchova odpad!

Někdy je dobré se rozhodnout aby něco nevzniklo když to není kvalitní. A puberťáci by řekli? to je trapárna. Někdo vzal ty nejtrapnější vtipy a snažil se udělat příběh a film ? Myšlenka dobrý, ale nevyšlo a to platí na všechny kameňáky. ()

Dawe2

Dá se u toho zasmát, nebo jen pousmát, pár hlášek je opravdu skvělých a neuvěřitelně mě baví. Řekl bych, že trojka je i přes stupidní hlavní příběh nejpovedenější a místních 19% je vyloženě zásluha antiTroškových a není to úplně fér. Takže já půjdu schválně s hodnocení trochu na druhou stranu. No vidíš Božka, a jde to i bez keců :-D. ()

Kiedis

Zdeněk Troška by mohl zopakovat slavnou větu Quentina Tarantina "Pokud v tom hledáte nějakou vědu,je to vás problém",protože pokud budete Kameňák 3 brát jen jako přehlídku vtipů,není to zas až tak špatné a je možné,že se i párkrát usmějete,pokud to berete jako film a porovnáváte ho s jinými filmečky,je to nepochybně odpad.A protože já Kameňák beru jenom jakousi zfilmovanou Zlatou mříž (resp.si celou tuhle triloogii netroufám srovnávat s jakýmkoli minimálně průměrným filmem) dávám *,a to ještě neříkám nic o tom,že ten fotbalový zápas měl být kontumován,jelikož pravidla neumožňují,aby hrál tým odzačátku v 10-ti lidech... ()

Belerofonu odpad!

Žasnu nad tím jak může takhle dobrý rešisér natočit 3 díly naprosté stupidity. Já být majitelem kina tak odháním potencionální diváky před vchodem kina s kulometem v ruce. Takhle hodný bych na ně byl. ()

huriccan odpad!

V podstatě ať natočí Zdeňa Troška jakejkoliv film, většinou se stane diváckým hitem a asi z toho důvodu si myslí, že si k nám může dovolit cokoliv. ZASTAVTE HO NĚKDO PROBOHA, nebo jestli uvidím na plakátech že se někde uvádí Kameňák 4, prostřelím si hlavu. ()

Olivier odpad!

Dolly Buster mi odhalila zcela nové a dosud netušené dimenze trapnosti. Monika Absolonová je vzápětí překonala hned o několik délek. ()

Rafa

Je to zlá komédia, ale každý si ju pozrel až dokonca. Preto si rozhodne nezaslúži odpad. K tomu, príbeh mi pripadal lepší a pútavejší než v predchádzajúcich častiach. ()

Vital

Prostě založit film na forech je o ničem,čímž mě nakonec přesvědčila i trojka,děj to sice má,ale já prostě tady nemůžu mluvit ůplně o hůmoru,i když je na tom film založenej,a nastrkané nové tváře to taky moc nezahrály. ()

Mr.Dark odpad!

Chtěl jsem dát jednu hvězdu,ale Dolly Buster ji sejmula na "odpad!"....jednička se ještě dala zkouknout,ale tohle je křečovitá snaha vysypat ještě pár šesťáků...a to nesnášim.. ()

Camp_nou odpad!

A zase a opět ! Třetí pokračování Kameňáku, tentokrát ale ještě stupidnější, sprostější, nevkusnější, trapnější a ubohější. Troška se zase vytáh a televize NOVA prosperuje, filmový svět je znechucen a o cenu nechutnosti se v tomhle trapasu dělí Richard Genzer a zřejmě nikde jinde nepoužitelná (bo spíš až moc použitá) Dolly Buster, vrchol nemravu a drzosti. ()