Wayne Campbell s kamarádem Garthem Algarem stále vysílá svou bláznivou show, také pořád ještě chodí se zpěvačkou Cassandrou to už pochopitelně bez Gartha. Přes dobře míněné rady okolí stále odmítá dospět, protože by ještě rád vykonal nějaký velký čin. Kamarádi spolu navštíví vystoupení skupiny Aerosmith a jsou nadšeni skvělou atmosférou. Ve snu pak Wayne vidí Jima Morrisona, který mu poradí, aby uspořádal velký rockový koncert. Wayne s Garthem se okamžitě pouštějí do zařizování. Nic se nedaří peníze na pronájem místa sice sehnali, ale nemají podepsanou jedinou smlouvu s hvězdami, neprodali téměř žádné vstupenky, Cassandřin producent se snaží akci zhatit. Navíc mají oba kamarádi milostné problémy. Jak tohle všechno zvládnou? (oficiální text distributora)

husokachna

To samé, co jsem napsal u jedničky + Éééérousmííís + indiánův nahej zadek + mrtvej Jim Morrison + Heather Locklear + starej chlap, co pracně vytesává z kmene kajak + ještě větší demence - Šmoulové = ***** ()

Jerryy

Tak tohle je pěkná komediální sračka , neříkám , že jsem se občas nezasmál , ale rozhodně nedoporučuju . ()

vovarano

mike myers v plnej forme aj podruhý krát, ... aj keď , ... "ja viem že to nie je nejaký veľkofilm, ale hádam si môžme dovoliť lepšieho herca,... ach gordon street ... :DDD ... EXCELLENT ()

gemi

Čtyřicátníci hrající náctileté podruhé. Otřesný český dabing + všechno, co bylo protivné na první dílu, násobené tím, že toto už tu jednou bylo. Stejné chyby, stejné známky. Dávám dvě hvězdy jako u prvního dílu a doplňuji jedno skromné přání; už to nechci nikdy vidět! ()

Kozy9

Veľmi podobné jednotke, no tento raz je zápletka o niečo hlúpejšia a chyby predchodcu pretrvávajú. Viac sa asi ani nedá povedať, jediné čo nepocjopím je to, že niečo také hlúpe vôbec vzniklo. Scenár, vtipy, herci... všetko pôsobí umelo a infantilne. Škoda merhať recenziami na túto splodinu otrasného vkusu američanov. 35% ()

ewing

Dopozeral som jednotku aj dvojku v podstate za sebou a teda dvojka je ovela nadupanejsia, vtipnejsia, s lepsou hudbou a hlavne hodne sexi Kim Bessinger, yauuu. A Jim Morrison a jeho vety o zivote fakt nemali chybu aj ked som sa hodne bavil u "dabovanej"akcnej sceny :D. PS: vzdy ked tam bo ten indian mi to pripominalo hudbu z Matrixu ked sa premiestnovali...asi tam sa zvukari inspirovali. (08/08) ()

LukeKiller

Prišlo mi to o kus menej debilné ako jednička, 2x som sa uchechtol - jedna hviezda, a keďže tam boli aj Aerosmith, čo sú hviezdy, tak to sčítam a dávam dve hviezdy. Ale nikomu to ináč moc neodporúčam. ()

horor2

Waynův svět, Waynův svět, nejlepší - k šežrání. Vááááááááááááááá!!! - (KAMERAMAN) A je to tam! :-) "Že jsi nemluvil o mých chlupech?" :-D ()

baclajean

Prvá časť bola nápaditejšia, i v dvojke sme sa však dočkali niekoľkých skvelých replík. Osviežili aj nové postavy na čele s Christopherom Walkenom. Dana Carvey znova v roli, ktorá mu skutočne zapasovala. ()

AxusNalim

Zase podivná slátanina jako 1.díl, která pro mě nedosahuje zábavnosti mnohem lepších a oblíbenějších slátanin ( = trilogie Austina Powerse). ()

Pythonator

Zažít WayneStock. Jim Morrison a jeden prdelatej indián v zatraceně vydařené komedii plné perfektní muziky. Kdybych nebyl rocker, tak dám 4 hvězdičky, ale pořád bych se bavil. Jenže já jsem rocker a tohle je pro mě kultovní záležitost, stejně jako první díl. ()

Syrojed

Bohužel oproti jedničce spadl řetěz. A protože je jednička 2x lepší, měla by mít přes 100 procent a nebýt skoro stejně hodnocená. ()